Skocz do zawartości
maracz

Ostatni Mohikanin

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem,ale może niezbyt dokładnie bo nie znalazłem ,jest wydany Ostatni Mohikanin na BD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to film kultowy. Soundtrack słucham przynajmniej raz w miesiącu.

Też bym chętnie kupił - nawet bez PL - i tak znam go na pamięć, także może być nawet w suahili. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem,piękne zdjęcia i jeszcze piękniejsza muzyka.Co ciekawe za każdym razem podczas oglądania tegoż filmu mam ciary na plecach,co mi się raczej bardzo rzadko zdarza,myślę że film jest wart żeby go nagrać w HD i aż się dziwię że to się jeszcze nie stało,hmm....no cóż poczekamy może kiedyś się to stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiepścili wydanie BD - obraz został zdecydowanie za bardzo przyciemniony.

Poniżej porównanie do HDTV, zobaczcie ile detali w ciemnych obszarach zostało utraconych na BD...

http://www.avsforum.com/avs-vb/showpost.ph...p;postcount=225

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzają to co widać na screenach porównawczych.

Darker interiors and nighttime forest scenes, however, have a tendency to look murky, with sometimes severely oppressive shadows. The image, overall, looks somewhat dim. This is at least partially intentional, but it does put a strain on the eyes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film rewelacyjny, ale ja się chyba nie skuszę na bd. Jest wogóle jakaś dobra wersja bd starszego filmu niż np 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie obraz ciut za ciemny ....

Poza tym jakosc obrazu bardzo dobra !!! ( trzeba ogladac noca ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jest już polskie wydanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są napisy :)

a to juz 99% sukcesu

Niestety - zdecydowana wiekszosc filmow ktora mnie interesuje jest bez PL ...choć maja jednoczesnie napisy czeskie czy wegierskie....wkurza ale jest na to rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

01:34:20 do 01:34:30, dokładnie w 01:34:25 pozycja w filmie, jak Hawkeye rozmawia w obozie Huronów, jego twarz jest OK, ale obok Indianie w tej jednej sekundzie, jakby dwie różne klatki. U Was też tak jest, czy to jakieś trefne wydanie? Na DVD też tak było?

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...