Skocz do zawartości
trops55

SimHD - program, który wyprawia CUDA z filmami DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Program ze stajni firmy Arcsoft -TotalMedia Theatre 3- jest do prawdy rewelacyjny, naprawdę poprawia (wyostrza) materiał dvd. Jednak co bardziej istotne umozliwia odtwarzanie plików HD (mkv, m2ts itd.) bez problemów. Jako jedyny player potrafił odtworzyć dźwięk dts-hd z pliku demonstracyjnego (nie potrafił tego m.in. cyberlink powerdvd, czy kmplayer ). Oczywiście odtwarzanie folderów blu-ray z dysku twardego tez jest możliwe. Polecam.

Niestety program nie pozwala na zrobienie screena z porównaniem poprawy jakości dvd.

Edytowane przez luki1260

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się tym kiedyś. Trzeba przyznać, że całkiem ładnie podostrza filmy DVD (do wyboru kilka stopni). Tylko kto jeszcze ogląda filmy na DVD? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt; "Tylko kto jeszcze ogląda filmy na DVD?" Proponuję koledze nie pić gorzały jak zasiada do komputera i nie pisać głupot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> Tylko kto jeszcze ogląda filmy na DVD? ;-)<

Ja oglądam.

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt; "Tylko kto jeszcze ogląda filmy na DVD?" Proponuję koledze nie pić gorzały jak zasiada do komputera i nie pisać głupot!

A ja proponuję Koledze kupić sobie kalendarz, jeśli już mamy częstować się zgryźliwymi uwagami na forum :). Na pewno Ci się przyda, aby nie wyciągać "trupów z piwnicy" w postaci odpowiedzi na posty z lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zawsze warto upiększać film, może lepiej go oglądać w naturalnych kolorach, tylko kto teraz ma pewność w jakich kolorach ogląda, ja co TV to inne kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalibracja kolego się kłania.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem znam speców od tego, ale jakoś nie miałem natchnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... kto teraz ma pewność w jakich kolorach ogląda, ja co TV to inne kolory :)

Mało tego - ten sam film od różnych wydawców także potrafi być "różny" ... to ci dopiero zagadka, jak to niby chciał widzieć reżyser ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...