Skocz do zawartości
janek_pl

XBMC- skórki

Rekomendowane odpowiedzi

Aby urozmaicić naszego XBMC najlepszym wyjściem, a zarazem najszybszym jest zmiana jego skórki.

Screenshot-35t.jpgscreenshot02t.jpgscreenshot98t.png

Xbmc dysponuje dość dużą bazą skórek, które nieraz kilka razy w ciągu dnia są uaktualniane.

Najlepszym sposobem na zdobycie aktualnych skórek jest pobranie ich przez system Subversion (znany również jako SVN).

W kilku krokach przedstawię wam jak ja to robię.

Na początek potrzebujemy program do pobierania.

Osobiście polecam tortoisesvn Możecie go pobrać bezpośrednio ze strony projektu. <KLIK>

Po szybkim procesie instalacji oraz restarcie systemu tworzymy katalog, np na pulpicie do którego będziemy ściągać nasze nowe skórki.

Klikamy teraz na nasz katalog prawym klawiszem myszki i z rozwijanego MENU wybieramy opcje SVN Checkout.

pic%201.JPG

Następnie do URL of repository: wpisujemy adres https://xboxmediacenter.svn.sourceforge.net...xboxmediacenter i potwierdzamy OK

pic%202.jpg

Zacznie się proces pobierania skórek. Trwa to dość długo. Musimy ściągnąć kilkaset mega danych.

pic%203.jpg

Dodam tylko, że taką procedurę musimy zrobić tylko raz. Po ściągnięciu wszystkiego, aktualizacje ściągają się bardzo szybko.

Następnym raz gdy będziemy chcieli tylko zaktualizować bazę skórek wystarczy na naszym katalogu ze skórkami wybrać polecenie SVN Update.

Teraz gdy mamy już wszystko na naszym dysku przechodzimy do interesującego nas katalogu ze skórką np. MC 360 i uruchamiamy plik Build.bat

pic%204.jpg

Po całym, procesie mamy gotową skórkę, którą znajdziemy w katalogu BUILD.

pic%205.jpg

Zawartość katalogu BUILD kopiujemy do naszego XBMC.

pic%206.jpg

To tyle.

Miłej zabawy

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, wydaje mi się że można by było założyć już jakieś subforum dotyczące XBMC...

janek_pl, dobra robota, dawno już czekałem na opisy po polsku, oby tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety niechce mi sie laczyc :)

Wklepałeś prawidłowo adres ? Pewnie to jest przyczyną Twojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zapytac skad wziasc takie fajne filmowe grafiki, ktore stanowia tlo w tej skorce?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...