Skocz do zawartości
janek_pl

XBMC -Aeon Skin

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

mam pytanie

a mianowicie pewien problem

jak zmieniać napisy, lub ścieżki audio jak film na dvd nie posiada menu ??????

oczywiście w aeon skin, xbmc:huh:

Edytowane przez OLESP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Wgrałem skórkę oraz spolszczenie i wszystko wygląda ładnie. Jednak nie wyświetla mi się teraz na ekranie kursor myszki. Widzę, że myszka działa bo jak nią ruszam to się różne rzeczy podświetlają ale nie wiem, w którym miejscu jest kursor. Można coś na to poradzić.

Edytowane przez Saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problemik. Wgrałem skórkę oraz spolszczenie i wszystko wygląda ładnie. Jednak nie wyświetla mi się teraz na ekranie kursor myszki. Widzę, że myszka działa bo jak nią ruszam to się różne rzeczy podświetlają ale nie wiem, w którym miejscu jest kursor. Można coś na to poradzić.

O ile pamiętam w ustawieniach jest opcja "wyświetlaj kursor myszy", czy jakoś tak. Domyślnie jest ona wyłączona.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ja jestem ślepy albo .... Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Może mi ktoś pomóc i dokładnie podać gdzie to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się również .... gdzie można właczyć ikonę kursora ? bo ja też nie mogę jej znaleźć.

Druga sprawa to mam problem gdyż umnie ten skin wygląda ttak (taki pasiasty może ktoś wie czemu?)

6719hx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, znalazłem sposób aby w tym skinie był kursor myszki, który został całkowicie usunięty przez autorów. Należy ściągnąć TO i wgrać do folderu ze skinem. W ten sposób mamy kursor myszki.

PS.

@Tomalos czy tak się dzieje na każdym skinie - na standardowym też? Jeśli tak, to jest problem z kartą graficzną lub jej sterownikami.

Edytowane przez Saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saracen właśnie oto chodzi że tylko na tym skinie mam takie dziwne przejścia .. a XBMC mam zainstalowanego na laptopie hp dv6000 (1.9 x2, geforce 8400) i win7 profesjonal i najnowsze sterowniki do grafy. i nie wiem czemu się tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny skin, ale widzę go tylko przy pierwszym uruchomieniu (podczas zmiany innej na Aeon). Po kolejnym uruchomieniu xbmc mam czarny ekran. Ktoś miał coś podobnego i wie co z tym zrobić?

Edytowane przez voyteckst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...