Skocz do zawartości
panerai_47

PS3 laser padł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy odtwarzaniu płyt DVD full screen, obraz potrafi znikać na kilka sekund, dźwięk słychać nadal. Natomiast przy odtwarzaniu płyt DVD 16:9 (czarne pasy, góra i dół) takie zachowanie nie pojawia sie lub tylko raz w czasie odtwarzania. Najbardziej jest to widoczne, kiedy załaduje sie płytę DVD i na początku są reklamy wtedy od razu znika obraz i pojawia się po kilku sekundach. LCD Samsung 46 seria 656. Aha po zniknięciu obrazu pojawiają się na telewizorze symbole braku podłączenia tak jakby PS3 z LCD traciły połączenie. PS3 ma dopiero 2 miesiące, wcześniej nie było tego objawu. Pytanie czy padł laser czy może kabel HDMI szwankuje. Niestety nie mam płyt na BD i nie mogę tego sprawdzić czy podobnie się dzieje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musisz nabyć płytkę blu ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mojego nochala to za wszystko odpowiada uszkodzony kabel hdmi, jak nie chcesz wchodzić w koszta, to pożycz jakiś sprawny od kogoś i sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za pomoc. TO wina kabla HDMI. Kupiłem nowy i przy okazji film na BD Quantum of Solace. Film śmiga aż miło na max ustawieniach.

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec zakup filmu blu ray podziałał ;) Jakie to miłe.

Zeby wszystko nadal dobrze działało profilaktycznie należy kupować 1 film tygodniowo. Satysfakcja gwarantowana.

Autorus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną tygodniowo - kto by się tak ograniczał? :( Telewizja zapodaje same "tasiemce", piłkarsko nie wyglądamy dobrze, Kubica pobudza adrenalinę, ale w stopniu ograniczonym - gdzie szukać rozrywek? Na BD oczywiście. Nie żałujcie sobie Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...