Skocz do zawartości
sergio213

Wreszcie estetyczne pudelka na twarde dyski

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz twarde dyski caly czas tanieja i dzis bez trudu mozna je kupic w stanach ponizej 80$ za sztuke, wiec postanowilem ze moje materialy HD bede trzymal na tym nosniku. Mam kilka podstawek BLACX wiec przenoszenie twardych dyskow z urzadzenia na urzadzenie nie stanowi problemu. Brakowalo mi tylko jakis pudelek w ktorych mozna przechowywac nieurzywane hhd. Probowalem zastosowac do tego celu stare pudelka od kaset VHS ale to jednak nie to. Dzis znalazlem producenta, to firma WiebeTech i pudelka te nazywa Drive Box.

http://www.wiebetech.com/slideshow.php?dir...x_TM/&sel=3

Cena 7$ za sztuke ale przy wiekszej ilosci mozna kupic taniej:

http://www.wiebetech.com/products/cases.php

Mozna znales jeszcze innych dystrybutorow i ja kupilem w znanym i sprawdzonym www.buy.com ktory dodal mi jeszcze darmowa przesyle i brak taxu.

http://www.buy.com/prod/drivebox-10-pack-c.../207900039.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz twarde dyski caly czas tanieja i dzis bez trudu mozna je kupic w stanach ponizej 80$ za sztuke, wiec postanowilem ze moje materialy HD bede trzymal na tym nosniku. Mam kilka podstawek BLACX

Napisz coś o tych podstawkach BLACX.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowania wydają się lekko tandetne ( mięki, wyginający się plastik ), ale pierwsze koty za płoty - może ktoś dostrzeże niszę i się za to weżmie.

Podstawka ( stacja dokująca ) winna miec eSATA , praca z dyskiem pow. 1 TB , moze huby USB i moze sloty na karty pamieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszla paczka z 10 sztukami pudelek i mile rozczarowanie. Zaden tam tandetny wyginajacy sie plastik made in China, tylko porzadny elektostatyczny plastik z tloczeniami usztywniajacymi made in USA. :rolleyes:

Najciekawsze jest to ze twardy dysk trzymany jest w pudelku za pomoca specialnych uchwytow bez wzgledu na grubosc dysku. (testowalem na dysku 160 GB i 1 TB) a nie przez scianki pudelka. Konstrukcja ta prawdopodobnie chroni dysk przed upadkiem pudelka na podloge (nie testowalem tego) bo uchwyty te amortyzuja taki upadek. Pudelka moga stac pionowo choc preferowana jest pozycja horyzontalna. Do kazdego pudelka producent dolacza dwie samoprzylepne naklejki. Jest to slaba strona pudelka bo ja osobiscie wolalbym przezoczysta folie tak jak to maja pudelka na filmy DVD. Latwo byloby wtedy zamieszczac wydruk zawartosci twardego dysku. Nie zapominajmy jednak ze producent przeznacza te pudelka to twardych dyskow z backapem danych komputerowych. Wtedy wystarczy tylko zapisac na wspomnianych naklejkach "backap z dnia........."

Jakby znalazl sie jakis producent takich "ulepszonych" pudelek dla przechowywania twardych dyskow z filmami MKV moge odstapic i podeslac mu jeden egzemplarz jako wzorzec. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję tematem zainteresować znajomego, póki co kręci nosem, że mały rynek, że ryzyko, że coś tam, coś tam - wykonanie formy, to

wbrew pozorom, są duże pieniążki ... no, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja próbuję tematem zainteresować znajomego, póki co kręci nosem, że mały rynek, że ryzyko, że coś tam, coś tam - wykonanie formy, to

wbrew pozorom, są duże pieniążki ... no, zobaczymy.

Nie od teraz wiadomo, że formy są bardzo drogie. A swoją drogą czas nie sprzyja na inwestycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...