Skocz do zawartości
braavoo

Serwis EIC - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy.

Nie wiem jak inni ale ja jestem pełen podziwu za szybkość działania serwisu EIC w Warszawie.

Wczoraj tj poniedzialek ok godz 12-tej zawiozłem swój niesprawny Amplituner ONKYO 905 do serwisu na ulicy Łuki Wielkie.

Obsługa bardzo miła bez jakichkolwiek pytań przyjęła sprzęt na stan, na miejscu sprawdzili czy rzeczywiście nie działa to co zgłosiłem (niedziałające wejścia HDMI) i poinformowali o terminie naprawy max 2 tygodnie.

Dzisiaj tj wtorek telefon od osoby z serwisu, ze sprzęt jest już sprawny i moge podjechac po amplituner.

Uszkodzony byl moduł wejsciowy HDMI i dla pewnosci podmienili caly blok HDMI.

Sprzet odbiore sam osobiscie bo jakos nie mam zaufania do firmy kurierskiej OPEK

WOW

Bardzo dziekuje

Jesli macie jakiekolwiek doswiadczenia z serwisem EIC piszcie, ciekaw jestem waszych doswiadczen

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my z Kolegą, który swego czasu kupił Onkyo 805, mieliśmy problem w teście głośników. Nie odezwały się kanły back surround. Zadzwomiliśmy do serwisu i poradzono nam wykonać reset ampli, ale to nie pomogło. Dzwonimy po chwili, sprzęt kazano odesłać do serwisu. I zdziwienie, nie mineły nawet dwa dni i odesłano Koledze nowiutki sprzęt bez żadnych zbędnych ceregieli.

Slowa uznania dla nich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , bo wcześniej opiniowałem ich jako poważny i dobru serwis.

Na marginesie warto wiedzieć, że EIC ( tym samym ONKYO) jest bojkotowane przez większość prasy tgz. fachowej za "grzechy przeszłości".

Tymczasem:

W kategorii „amplitunery z Dolby Digital” firma Onkyo osiągnęła największą sprzedaż w Polsce, a wartość sprzedaży amplitunerów wzrosła w stosunku do roku poprzedniego o 34%.

Niesatysfakcjonujący wynik z punktu widzenia udziału w całości sprzedaży, osiągnęła firma Yamaha, tracąc 13% udziału w rynku posiadanego w roku 2007. Równocześnie wartość sprzedaży amplitunerów Yamaha była o 22% niższa od lidera w tej klasie firmy Onkyo.

To skutek tego, że jako pierwsi dostrzegli znaczenie dekodowania Audio HD i zrobili przełom cenowy.

Nic tylko pogratulować.

http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/4762

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przekonam za kilka dni bo muszę oddać DVD Onkyo do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pozytywne wrażenia z tego serwisu.

Wgrałem niewłaściwą wersje oprogramowania DSP.

Wgrałem od 905 do 906.

Sprzęt zawiozłem,poinformowali mnie iż może trwać do 2 tygodni,bo są zawaleni sprzętem.

Faktycznie troszkę tego stało u nich.

Jednak po 3 dniach sprzęt już był gotowy do odebrania,dodatkowo oprogramowanie było nowsze niż to co zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinni mówić, że są zawalenie sprzętem! To źle świadczy o firmach, którymi handluje EIC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze, może świadczyć o dużej sprzedaży tego sprzętu. Statystyka. Jeśli czegoś jest dużo na rynku, to i awarii tego czegoś będzie więcej... :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...