Skocz do zawartości
danieljakubiak

Jaki odtwarzacz DVD?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Ponieważ z zakupem odtwarzacza HD postanowiłem się jeszcze troche wstrzymać, mam zamiar kupić jakiś dobry odtwarzacz DVD. Zależy mi, aby posiadał on złącze HDMI(i dobrze współpracował z TV Samsung 32 A 330, jaki kabel HDMI kupic:wersja, firma ),miał dobry skaler - uscapling do HD,miał złącze USB 2.0(musi płynnie czytać filmy DVD5 PAL z pendriva - jakiego proponujecie) właściwie współpracował z Divxami itd, wyświetlał obraz o b.dobrej jakosci. Czy odtwarzacze DVD czytają filmy DVD.iso(takie z torrentów), czy trzeba je najpierw wypalić? Jakie modele proponujecie(cena do 250 zł)?

Pozdrawiam!

ps.Czy warto inwestować w odtwarzacz DVD z Divx HD?

Edytowane przez danieljakubiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi pomorze?

Pomogę ci ....... pomorze leży nad morzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam, jako mieszkaniec wybrzeża środkowego - leży nad morzem. ;)

Ale tak serio, to ja nie widziałem żadnego odtwarzacza do 250pln z bardzo dobrym obrazem, po sprzedaniu Denona 3910. tak na przetrwanie (bo we wtorek odbieram Pionka BDP-LX91) zakupiłem za 200pln jakiegoś Sharpa z HDMI - ale obraz i dźwięk to z tego tragedia, w porównaniu do Denona... :lol: A skaler w nim (Sharp) nie da się nawet skomentować..

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Do 250pln będzie ciężko.

Za duże masz wymagania danieljakubiak jak na taką półkę cenową.

Toshiba TOSHIBA XDE500. cena ok 500pln. Podobno dobry ma skaler jak na ten przedział cenowy. Czyta DivX, ale niestety brak USB ;) Na forum jest test tego odtwarzacza i opinie. Wystarczy poszukać.

Pliki *.ISO jeśli chcesz odpalać na odtwarzaczu DVD musisz najpierw wypalić na płytę.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co sądzicie o tych modelach?

MANTA EMPEROR DVD 056

MANTA EMPEROR DVD 051

Philips DVP5990 HDMI - mój cichy faworyt

Bellwood 311U DVD

DVD FERGUSON DVP 868 HD

A czy w cenie do 330 zł znajde coś ciekawego?

Edytowane przez danieljakubiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philipsa nie znam, ale jesli juz coś z marek wymienionych to Ferguson ale nie 868 tylko 880, zmieści się w cenie i ma to co potrzebujesz przy dobrej jakosci obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philipsa mam tylko starszy model bardzo dobry, ale jeszcze z usb 1.1 ten jest lepszy bo ma 2.0 jest do niego zmodowany soft który oferuje wiele usprawnień więc jest ok. polecam, co do Ferusonów to niby w środku to Philips tylko czy w 100% czy może jakis tańszy naped itp. wsadzili to niewiem musisz poczytać w necie czy warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisów wynika że Philips DVP5990 nie obsługuje formatu MPEG4. Czy to prawda i co to oznacza, jakich filmów nie będę mógł obejrzeć?

Ps. Czy ten philips będzie płynnie odtwarzał filmy DVD (DVD5DVD9, bitrate 4500kb/s,takie z torrentów o wielkości ok 4,4 GB/7.4 gb) po USB z pendriva?

Edytowane przez danieljakubiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...