Skocz do zawartości
reymen

pioneer bdp 51f

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam br pioneera model bdp 51f włozyłem płyte z filmem z polskiej dystrybucji death-race,i pojawia sie komunikat canot play,po czym pojawia sie bd-rom-bdmv i nic,czy ten odtwarzacz nie odtworzy tej płyty?mozektos pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innej płycie to samo,a wczesniej chodziła,podpowie mi ktos co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na moim 51FD Death Race śmiga, aż miło. Może upgrade softu do wersji 1.25 rozwiąże twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Np super :) soft 1.25a i nic. A na poczciwym samsungu 1400 oczywiście działa. :) Ja ktoś ma jakiś pomysł to mile widziane. Po wgraniu 1.25a w pewnej chwili nie chciały mi sie odpalać płytki które już działały :( Udało się je odpalić jak wszedłem do menu i cos tam skasowałem :(

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft mozna pociągnąć z strony pioneera,prawda?,ale teraz jeszcze vzy ktos by mi mógł krok po kroku opisac jak go wrzucic do playera?zgrac pliki na dyskietke ? są spakowane rarem,nie wiem czy wypakować czy nie,bede wdzieczny za okazana pomoc wobec mojej skromnej wiedzy w tym temacie,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest instrukcja ;)

ogólnie zgrywasz na płytkę, powstają ci 3 pliki, władasz do napędu, nic nie robisz dalej, po wszystkim ci wysunie tackę. Wszystko.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda,bardzo prosta sprawa,robilem już to dwa razy w swoim 71,powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Na stronie jest instrukcja :)

ogólnie zgrywasz na płytkę, powstają ci 3 pliki, władasz do napędu, nic nie robisz dalej, po wszystkim ci wysunie tackę. Wszystko.

Autorus

A na jąką płytke można zgrać frimware na DVD-RW np?

Ja już zaciągam nowe ( version 2.34, size: 97 MB)

do modelu LX-91, chociaż dostane, go dopiero we wtorek, ale lepiej być przygotowanym. :)

A już się dopatrzyłem na stronce pionka, że można na CD-RW :unsure:

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zwykłą cd nagrałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozmawiałem na gg z autorusem wgranie nowego frw nie pomogło,film dalej nie chodzi,w wypozyczalni powiedzieli ze sprawdzą płyte i dali za darmo king-konga,nie robili zadnego problemu,z drugiej strony popatrzcie,kupujemy sprzet za grubą kase,potem kupujemy w sklepie oryginalny film br i okazuje sie że nie chodzi,co teraz,gdzie szukać winnego,wypuszczaja sprzet który nie czyta filmów,w poniedziałek zadzwonie do serwisu i sie spytam o co chodzi,ptem zdam relacje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jestem po rozmowie z panem technikiem z serwisu we wrocławiu,bardzo miła obsługa,no i cytat z jego ust-------pierwsze pytanie,jaki film,gdzie kupiony,-------po wstepnych wyjasnieniach dowiedziałem sie ze aktualizacja pionka nic nie da bo to wina płyty,ze nie jestem pierwszą osobą która dzwoni w tej sprawie,poprosił abym spr gdzie ta płyta została wytłoczona-podobno jest na pudełku lub samej płycie taka informacja--jezeli była tłoczona na górnym slasku--chyba jest tam jakas produkcja--to bedą z nią problemy poniewaz jest niedokładnie zrobiona--potwierdzone przez serwis--odtwarzacze pioneera są bardzo czułe podobno na dokładnośc wypalenia br,na tanszych modelach jednak moze chodzic,dziwne,w takim razie musimy miec po dwa odtwarzacze,jakiegos biedaka no i nasze pionkiza grube pieniądze.moze ktos uzyskał jeszcze jakies info na ten temat,chetnie sie wymienie spostrzezeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie osłabiaj :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi tez z tego powodu i sie nieco dziwie ,ale takie odp uzyskałem,wieczorem napisze meila do pioneera,co oni na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to w tym Pionku wygląda, to znaczy, że może to być cecha wspólna niektórych playerów tej marki. Nie tylko BD, bo mam w domu stary DVD Pioneera - stary ale jak go kupowałem to była taka klasa wyższa średnia - który zawsze miał problemy z np. zarysowanymi płytkami. Lekko zarysowanymi, które np. bez problemu łykał u mnie jakiś odtwarzacz "tańszej" marki.

Pioneer - znaczy "delikates".

Ale mimo wszystko uważam, że ten 51F to jedna z najlepszych aktualnie opcji na rynku.

Czy coś a propos update'u firmware'u umożliwiającego dekodowanie DTS HD MA wiadomo?

Miał być jakoś teraz w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko rozumiem,ale panowie ,jezeli płaci sie za sprzet 1500-2000zł,to do czegos zobowiązuje ,nie moze byc tak ze nie lyknie nowego filmu,chyba ze ten jest naprawde zepsuty ale wtedy nie ma prawa pójsc na niczym,wypada kupic mante i sie o nic nie martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli albo reklamować płytkę albo player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisemka napisane i wysłane do trzech głownych dystrybutorów pioneera na Polske,zobaczymy czy odpiszą i co powiedzą w tym temacie,wkrótce relacja,w razie braku odp meilowej atak telefoniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec pierwsza odp przyszła z warszawy, oto tresć meila

Slawomir Walkusz <slawomir.walkusz@trv.com.pl> -

witam

prosze zaczac od wymiany oprogramowania

slawek

niestety wiemy ze to nic nie daje,pozostałe dwie placówki narazie milczą,zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienic film !

slawek

oto nastepna odpowiedz od przedstawicieli pioneera

tylko który jest dobry,trzeba playera pod pache wziąść i do sklepu zaniesc na testowanie płyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-mail od TRV Slawomir Walkusz <slawomir.walkusz@trv.com.pl>

witam

bez sprawdzenia BD i plyty nie moge sie wypowiedziec ostatecznie, zaocznie

nie wydaje opinii

slawek

oto najnowsza wypowiedz od przedstawiciela pioneera w polsce,gdy oznajmiłem ze płyta nie podlega reklamacji ponieważ winnych odtwarzaczach nizszej klasy smiga bez problemu,no cóż,wnioski każdy musi wyciągnąć sobie sam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...