Skocz do zawartości
lipa_ml

Nowy Bluray LG BD370

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogłeś odpalić MKV 720p.na 4.5GB, 8.5GB na pendrive, jeśli ten odtwarzacz nie czyta NTFS, a na FAT32 czyta do 4GB. Odpalisz te pliki: MKV 720p.na 4.5GB, 8.5GB na płytkach, ale nie na pendrivach, bo one działają na tej samej zasadzie, co dyski HDD.

Witam

Na płytach DVD

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Na płytach DVD

Pozdrawiam

Ja czekam na odtwarzacz BD, który przeczyta pliki 720p i 1080p mkv z NTFS. Wrzucę sobie wtedy większą liczbę takich plików na dysk czy pendrice 32 GB i podłączę do takiego odtwarzacza. Ciekawe, kiedy pojawi się taki odtwarzacz. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na odtwarzacz BD, który przeczyta pliki 720p i 1080p mkv z NTFS. Wrzucę sobie wtedy większą liczbę takich plików na dysk czy pendrice 32 GB i podłączę do takiego odtwarzacza. Ciekawe, kiedy pojawi się taki odtwarzacz. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

to jest wiadomo ale już możliwość czytania przez bd plików mkv to przełom , mam nadzieje ze ntfs to niedopatrzenie inżynierów lg i ze pojawi się soft to zmieniający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to sie udało np. w kolejnym modelu BD390 (zapowiedź na czerwiec) to wysłali by na drzewo produkty takie jak Dvico za 1800 pln.

Czy DUNE za 2500 pln.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na odtwarzacz BD, który przeczyta pliki 720p i 1080p mkv z NTFS. Wrzucę sobie wtedy większą liczbę takich plików na dysk czy pendrice 32 GB i podłączę do takiego odtwarzacza. Ciekawe, kiedy pojawi się taki odtwarzacz. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Ależ taki odtwarzacz już jest. WD TV HD Media Player chociażby. Co prawda napędu BD nie ma, ale jak i tak chcesz oglądać z dysku to co za różnica... :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVD rip'y z LG370, czyli wieść dla mniejszośći na tym forum... :hura:

Właśnie wróciłem z Saturna, gdzie udałem się z Pendrakiem w kieszeni...

370 odtwarza pliki .VOB, pozwala na przełączanie ścieżek dźwiękowych, ale nie dokopałem się do wyświetlania napisów, mimo iż w info o pliku odtwarzacz pokazuje iż są dwie ścieżki z napisami. W Setup'ie maszynki oczywiście włączyłem napisy...

Katalogu VIDEO_TS nie odtwarza, trzeba go otworzyć i wybrać pierwszy plik .VOB, potem odtwarza następne po kolei, ale dla każdego .VOB'a trzeba przełączać dźwięk...

Jakość obrazu kiepska (przesunięcie parzystych i nieparzystych linii obrazu), ale pewnie była to kwestia ustawienia deinterlacera w 370 lub w TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ taki odtwarzacz już jest. WD TV HD Media Player chociażby. Co prawda napędu BD nie ma, ale jak i tak chcesz oglądać z dysku to co za różnica... :hura:

tylko ze ten caly WD TV HD nieodpala plikow MKV z DTS a takich jest coraz wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ taki odtwarzacz już jest. WD TV HD Media Player chociażby. Co prawda napędu BD nie ma, ale jak i tak chcesz oglądać z dysku to co za różnica... :lol:

no jest bo nie jest to bluray a jak dla mnie to minus olbrzymi bo szukam bd playera z mkv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ten caly WD TV HD nieodpala plikow MKV z DTS a takich jest coraz wiecej

Znaczy odpala, ale nie ma dźwięku. A to nie jego wina że konstruktorzy nie przewidzieli dekodera DTS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy odpala, ale nie ma dźwięku. A to nie jego wina że konstruktorzy nie przewidzieli dekodera DTS :)

no to troche kiepsko ze nie przewidzieli,wiekszosc filmow ma terau dts a niewszyscy maja kino domowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość stworzenia softu do ld bd370 umożliwiającego czytanie z NTFS? Może po prostu nie da się go stworzyć z powodu barier technicznych tego odtwarzacza. Może tak być, no nie? A może się mylę...i coś takiego jak dodanie czytania z NTFS nie wymaga innej architektury technicznej sprzętu? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie NTFS wymaga jedynie odpowiedniego oprogramowania. Zapis, oprócz powyższego, także zakupu licencji, jeśli się nie mylę; a może odczyt również musi być licencjonowany przez M$?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze zna cody do telewizora Panasonic th37pv71 chodzi mi zeby pilot z LG dzialal na Panasonicu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena już ładnie spadła do 969 PLN :huh:

A już miałem dzisiaj zamawiać w innym sklepie. Mam pytanie czy nie wiecie czy nowe Samsungi też będą mogły odtwarzać pliki mkv?

Edytowane przez Incrediboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g oficjalnych źródeł Samsungi mają w wyższym modelu 3600 oficjalnie odtwarzać DivxHD. o .mkv raczej nie będą legalnie informowac, dopiero z pierwszych egzemlarzxy się dowiemy. Wydaje się jednak, że skoro mają licncję na DivxHD to darmowe .mkv nie powinno być problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie dotyczące ścieżek dźwiękowych w plikach mkv

czy odczytuje flac, aac, vorbis(ogg)

dts czy ac3 to nie wszystko.

a jakby był flac to byłoby super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie życie utrudniasz. Kto do plików mkv dodaje dźwięk we flacu? Przyjacielu ten odtwarzacz ma za zadanie uprościć jak najbardziej oglądanie materiału HD. To ma być na zasadzie "wrzuć płytkę, wciśnij play i oglądaj". Przeciętnego Jasia Kowalskiego nie interesuje jakiś Flac, ogg itp. Jasiu chce nagrać film i go obejrzeć bez żadnych większych wynalazków. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wlasnie idelane rozwiązanie pomimo tego, że nie czyta plików w NTFS to przeciez łatwiej jest wypalić plik z filmem mkv na DVD-RW obejżeć i wypalić na tym kolejny niż konwertować przez wiele godzin, żeby ten sam efekt uzyskać na PS3.

Cena idzie w dół - tendencja dobra. Co na to konkurenci... Czas pokaze...

Dla mnie to strzał w -->10<--

Ja mam zwykłe combo DVD wiec najwazniejsze zeby tylko dzwiek ac3 w 5.1 w innej wersji dla mnie to żadna różnica poza tym najwazniejszy jest dobrej jakosci obraz..

Pozdrawiam

w1lly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sheelah ja zadałem tylko pytanie, , a kto pyta nie błądzi.

masz całkowitą racje, ale ja czasami dodaje w flacu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z tym odtwazaczem. Nie moge zauktualizować firmware. Po podłączeniu do netu wysypuje się przy 39% za każdym razem. Próbowałem już o róznych porach dnia i nocy. Spft ściągnięty z LG nie zostaje rozpoznawany mimo umieszczenie go na DVD i USB.

Nie mam literki "ś" w napisach.

Pomóżcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam problem z tym odtwazaczem. Nie moge zauktualizować firmware. Po podłączeniu do netu wysypuje się przy 39% za każdym razem. Próbowałem już o róznych porach dnia i nocy. Spft ściągnięty z LG nie zostaje rozpoznawany mimo umieszczenie go na DVD i USB.

Nie mam literki "ś" w napisach.

Pomóżcie !

Rzecz dziwna i ciekawa. Ja nie miałem problemu z updatem z internetu. Jeżeli zgrywasz na USB to pamiętaj, że są dwa softy. Jeśli próbujesz tylko ostatni to nie wrzucisz. Musisz wrzucić poprzedni i dopiero ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...