Skocz do zawartości
lipa_ml

Nowy Bluray LG BD370

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w Euro, byłem w lekki szoku z 849 zł na 399 zł no to pojechali po bandzie.... ale Ja czekam na przecenę BD390.. abym się doczekał. Przecena spowodowana jest wejściem nowych modeli na rynek.... się dzieje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna cena dla tych którzy jeszcze nie mają odtwarzacza niebieskich krążków.. a jak cena 390-tki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena BD390 jak na razie zaporowa w Euro 1190 zł, a na Allegro wyrwać można już od 950 zł, mogliby zjechać do 600zł :) ale to może za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Info dla tych co się wahają - LG 370 w "Euro" na wyprz po 399 pln Ludzie Warto!!!

tylko ze wiekszosc dobrych mkv ma powyzej 4 gb wiec marny sens wydawac 400 zl skoro ten blu to taki polsrodek a nie rozwiazanie na lata ;/

To tyl bd370 ?

http://www.buyblurayplayers.com/wp-content.../lg370/370d.jpg

Jesli tak to czy podlaczajac tego blu kablem sieciowym do routera i dalej kablem sieciowym z routera do laptopa nie zniknie problem ntfs ? po sieci przeciez powinien wszystkie pliki widziec ?

wlasnie doczytalem ze nie ma dlna wiec sprawa jasna ;/

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wiekszosc dobrych mkv ma powyzej 4 gb wiec marny sens wydawac 400 zl skoro ten blu to taki polsrodek a nie rozwiazanie na lata ;/

MKV możesz zawsze nagrywać na DVD-(+)DL - wtedy limit 4gb się nie liczy.

pozdrowienia

r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MKV możesz zawsze nagrywać na DVD-(+)DL - wtedy limit 4gb się nie liczy.

pozdrowienia

r

liczy sie do 8gb a to dalej malo zreszta cena ich powoduje ze to malo oplacalne a DVD-RW DL sa praktycznie niedostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wiekszosc dobrych mkv ma powyzej 4 gb wiec marny sens wydawac 400 zl skoro ten blu to taki polsrodek a nie rozwiazanie na lata ;/

To tyl bd370 ?

http://www.buyblurayplayers.com/wp-content.../lg370/370d.jpg

Jesli tak to czy podlaczajac tego blu kablem sieciowym do routera i dalej kablem sieciowym z routera do laptopa nie zniknie problem ntfs ? po sieci przeciez powinien wszystkie pliki widziec ?

wlasnie doczytalem ze nie ma dlna wiec sprawa jasna ;/

mozna dzielic pliki na 2 albo wiecej, to ni jest problem ...

czy ten LG ma lacze ethernet a jesli tak to jak istandard?

problem z plytami DL jest jescze taki ze sa kiepskiej jakosci szczegolnie te + a te duzo lepsze - sa dostepne jak sa :)

Edytowane przez Cretino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 370 posiada łącze ethernet do obsługi BD Live, akutalizacji oprog. oraz YouTube (niestety tylko SD). Co do standardu to musisz poszukać albo poczekać jak ktoś mądrzejszy sie wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna dzielic pliki na 2 albo wiecej, to ni jest problem ...

czy ten LG ma lacze ethernet a jesli tak to jak istandard?

problem z plytami DL jest jescze taki ze sa kiepskiej jakosci szczegolnie te + a te duzo lepsze - sa dostepne jak sa :)

no niby mozna ale wez baw sie w dzielenie filmow po 20 gb i wiecej no i co z napisami ?

co ciekawe nikt z madrych glow na swiecie nie sprobowal przerobic oprogramowania do tego blu tak by widzial ntfs ? moze wystarczy zmodyfikowac to od bd390 :)

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako ze cena spadla do 399zł zastanawiam sie nad kupnem, ale chcialbym jeszcze zasiegnac Waszej rady.

Chcialem wreszcie kupic stacjonarny BD bo przenoszenie laptopa i ponowne podlaczanie do TV zaczelo mnie powoli irytowac.

Moje oczekiwania:

dobre lub b.dobre skalowanie plyt dvd

fajnie by bylo gdyby czytal divx i napisy txt w formacie klatkowym i czasowym, no i zeby plik nie musial miec takiej samej nazwy jak film (tzn. wybor napisow np. za pomoca klawisza na pilocie)

na mkv mi nie zalezy - bo nie ogladam

moze miec wi-fi ale nie musi - kablem tez moge podlaczyc

odtwarzanie plikow m2ts, mov,wmv, mp4 - czy sa wogole player-y ktore czytaja te formaty (no poza m2ts bo to juz wiem) ?

To chyba tyle.

Nie spieszy mi sie z zakupem, warto wziasc teraz 370 czy czekac az 390 stanieje ?

Z gory dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG 370 posiada łącze ethernet do obsługi BD Live, akutalizacji oprog. oraz YouTube (niestety tylko SD). Co do standardu to musisz poszukać albo poczekać jak ktoś mądrzejszy sie wypowie :ninja:

rozumiem, ze zadnej standardowej obslugi sieci nie ma? nie podlacze przez router i nie odtworze tym plikow z dysku komputera albo z nasa?

a mam router w planach gigabit + "n" wi-fi ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan:

1- Jak wyglada dzielenie napisow w filmach w formacie mkv gdy sciagam taki co ma np. 30 gb dziele go na 8 czesci po niecale 4gb a co z napisami czy tez je sie jakos dzieli na 8 czesci ?

2 - Rozumiem ze FAT32 to ok 4 gb a wiekszosc mkv dostepnych w necie ma ok 4,3 gb czy LG bd370 je zobaczy ?

3- Skoro LG bd350 V widzi dyski zewnetrzne sformatowane w NTFS to zapewne odtwarza tez pliki mkv wieksze niz 4gb wiec skad taka popularnosc bd370 i bd390 ?

4- Jakie sa roznice na plus bd390 wzgledem tanszego bd370 pomijajac problem NTFS ?

z gory dzieki za odpowiedzi :ninja:

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze zadnej standardowej obslugi sieci nie ma? nie podlacze przez router i nie odtworze tym plikow z dysku komputera albo z nasa?

a mam router w planach gigabit + "n" wi-fi ....

Niestety żeby cieszyć sie siecią trzeba dołożyć do LG 390. Przy plikach większych niż 4,5 GB zostaje nam dzielenie kilka części albo palenie na DVD DL / BD-R.

@dune2

Odpowiem Ci na 4 pytanie. To co ma LG390 a brakuje LG370:

- wifi

- dlna

- najnowsze dekodery dźwięku na pokładzie DTS HD MA, DOLBY TRUE HD plus wyjście analogowe 7.1

- podobno upscaluje DIVX do 1080p ale nie jestem pewien

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze 390 i 370 to sie w kwestii sieci roznia glownie wi-fi ....

niestety ale wi-fi, nawet "n", mozna sobie w buty wsadzic bo niemilosiernie tnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@dune2

Odpowiem Ci na 4 pytanie. To co ma LG390 a brakuje LG370:

- wifi

- dlna

- najnowsze dekodery dźwięku na pokładzie DTS HD MA, DOLBY TRUE HD plus wyjście analogowe 7.1

- podobno upscaluje DIVX do 1080p ale nie jestem pewien

pzdr.

dzieki a wiec dobrze ze nie odebralem jednak bd370 poczekam az stanieje 390tka no chyba ze ktos wie jak to jest z modelem 350v czyli czym on sie rozni od bd390 na niekorzysc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myslalem, ze 390 i 370 to sie w kwestii sieci roznia glownie wi-fi ....

niestety ale wi-fi, nawet "n", mozna sobie w buty wsadzic bo niemilosiernie tnie ....

Przy jakich plikach występują te przycięcia ? Mkv 720p też tnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080i i 720p chodzi dobrze, chyba za probuje streamowac z komputera z sypialni do salonu .... (salon, jak to drobnomieszczansko brzmi ;) ) ..... a tak sie zdarza niestety czesto bo nie bardzo mi sie usmiecha przestawianie komputera ....

10m i 2 sciany, obie silikatowe, przeszkadzaja w utrzymaniu przepustowosci dosc duzej zeby np. proby przegladania przez moja dziewczyne internetu nie wplywaly na stream video ....

jesli stream jest jedyna rzecza jaka robi router to nie ma problemu, jesli cokolwiek go dodatkowo zajmie to pasmo sie zapycha ....

a co do 1080p to mozna zapomniec bo odleglosc i 2 sciany uniemozliwiaja plynne odtwarzanie czegokolwiek z bitrate ponad 20Mbit/s ...

mimo, ze wszystkie karty sieciowe wi-fi jakie mamy w dyspozycji sa zgodne z "n" - 300Mbit full [beeep]lex .....

dlatego szukalem czegos z siecia gigabitowa bo router radzi sobie doskonale z tym standardem, nawet na 30m kablach transfer jest niesamowity w porownaniu do kazdej innej sieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten odtwarzacz na pewno radzi sobie z napisami w formacie MPL2 ?

Szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć, żaden inny odtwarzacz Blu-Ray sobie z tym formatem nie radzi:

LG BD390 - nie wyświetla poprawnie

Sony BDP-S370 - nie widzi pliku z napisami

Samsung BD-P1600 / BD-P3600 - nie otrzymałem odpowiedzi na pytania, ale ktoś wcześniej pisał że czyta tylko SRT (nie wiem jak z MPL2, MicroDVD i TMPlayer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z filmem X-Men w mkv profil 4.1. Film ma około 8GB jest fullhd i biterate 8Mbs. Po nagraniu go na dvd-dl i po włożeniu go do LG zawiesza mi się sprzęt w 26 sekundzie. Pomyślałem tak - miałem już problem z filmem w profilu 4.1 więc przerobie go w uncropMKV. Więc tak zrobiłem i po wypaleniu go na płytkę dwuwarstwową problem pozostał (płyty są sprawdzone inne filmy działają) zaznaczę że film nie jest uszkodzony na PC idzie dobrze. Może ktoś miał podobny problem i może mi pomóc, ale też za wszelkie inne sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy firmware dla BD370 v7.173.00.

Czy ktoś już wgrał? Co się zmienia? Czy nie wrócił problem pikselizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi podpowie jak, i czy wogóle mozna sprawdzić za pomoca tego odtwarzacza, jaka jest wersja ogladanego filmu, jakie birate itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od tygodnia mam problem z odtwarzaczen, po ostatniej aktualizację (automatyczna,przez sieć ) przestał czytać płyty DVD (oryginalne) jak rownież niektóre Blu-ray ( zwłaszcza te z dodatkami, nie wiem dlaczego akurat te).Zeby było zabawniej płyty DVD-r , czy pliki mkv czyta bez problemu.

Czasami po kilku próbach płytę uda się odczytać. Zauważyłem, ze wraz z oprogramowaniem zmienił się także sterownik, może to on jest winny całego zamieszania ?

Wgrywalem także sofy dostępny na stronie LG, ale tez nie pomogło, generalnie odtwarzacz zachowuje się dziwnie, czasami nie działa funkcja "power off" i nie można go wyłączyć, podobnie jest z funkcją "open/close".

Czy miał ktoś z Was podobne problemy?

Aktualne wersje Sofii:

BD370-P

Sterownik H42301

Soft V7.202.00.26

Wgrywalem oprogramowanie:

FIRMWARE UPDATE FOR BD360/BD370 (VER:7.202.00/DATE:2011.10.04)

Special_firmware_for_V3[1][1].886.00.zip 06/10/2011 24,754K

LG_BD_370M.zip 06/10/2011 26,195K

BD370 FIRMWARE UPDATE

Special_firmware_for_V3.886.00.zip 19/02/2010 24,754K

LG_BD_370M_UPG_LG_V7163.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...