Skocz do zawartości
lipa_ml

Nowy Bluray LG BD370

Rekomendowane odpowiedzi

Lekko szok z ta odpowiedzia od LG... czyli ze nie beda dalej supportu robic dla tego odtwarzacza? ;)

Chcialem podziekowac wszystkim osobom ktore sie tu wypowiedzialy i sa posiadaczami tego odtwarzacza, dzieki Wam wiem jakie ma + jak i - .

Problemy z 1080 przezyje, glownie lece na 720p ze wzgledu na tanie koszty wypalenia na dvd5 ;).

Czy filmy z DTS ida bez problemu podlaczone po prostu przez HDMI na zwyklych tv, bez amplitunera?

PS. W Mixie w calej Polsce maja juz po 914 zł- bede stamtad chyba bral, opcja super mozna osobiscie odebrac w wielu maistach :)

Edytowane przez Jedrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie!!

A co z tym kablem HDMI co dodaja do zestawu?? Ma napisane AKON i jak sie zorientowalem to jest nazwa jakos bardzo malo znana w internecie. Czy to jakies badziewie, ktorego jak najszybciej nalezy sie pozbyc zamieniajac na normalny kabel HDMI czy moze uzywac go bez zadnych uprzedzen. Podczas ogladania dvd czy mkv pojawiaja mi sie watpliwosci co do jakosci tego kabla patrzac na jakosc obrazu. Poprosze o opinie uzytkownika, ktorzy uzywali (uzywaja?) tego calego Akona w polaczeni ze swym blu-rayem LG, jestem ciekaw co sadzicie...

Edytowane przez afol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI nie ma wpływu na jakość obrazu to nie jest analogowe EURO, co najwyżej może nie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jaki jest taki jest, ale jest.... Mało kto daje do zestawu...

PS. Podobno jakiś soft nowy ma wyjść... Problemy z DVD oryginalnymi ma naprawić, bo z tego co się orientuję po aktualizacji coś się chrzaniło z regonami... Trza przetestować i sprawdzić czy czasem nóż widelec NTFS jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jaki jest taki jest, ale jest.... Mało kto daje do zestawu...

PS. Podobno jakiś soft nowy ma wyjść... Problemy z DVD oryginalnymi ma naprawić, bo z tego co się orientuję po aktualizacji coś się chrzaniło z regonami... Trza przetestować i sprawdzić czy czasem nóż widelec NTFS jest :P

PS2. Post dwa razy. Proszę o usunięcie jednego :)

Edytowane przez sheelah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jaki jest taki jest, ale jest.... Mało kto daje do zestawu...

PS. Podobno jakiś soft nowy ma wyjść... Problemy z DVD oryginalnymi ma naprawić, bo z tego co się orientuję po aktualizacji coś się chrzaniło z regonami... Trza przetestować i sprawdzić czy czasem nóż widelec NTFS jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sieć jest - youtube działa:D, wchodzę w zakładkę "ustawienia" .... i dalej jest aktualizacja sieciowa, po czym zaczyna sprawdzać i informuje mnie że mam najnowszą dostępną wersję. Dlatego pliss napiszcie jaką macie wersję softu - bo szczerze wątpię żeby moja była najświeższa skoro miało być poprawione "ś" a nie jest.

Już sobie poradziłam z aktualizacją :) niestety nadal nie odtwarza mp4.x264-MSA i 5.1 też.

jak sobie poradziles z aktualizacja mamten sam soft i problem z ś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko czy odtwarzacz radzi sobie z muxowanymi filmami z BluRay ? w rozszerzeniu TS lub m2ts ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sobie poradziles z aktualizacja mamten sam soft i problem z ś ?

Ze strony LG http://pl.lge.com/support/download_soft.jsp ściągnęłam soft - spróbuj oba nagrać na osobnych pendraiwach lub płytkach (koniecznie bez żadnego dodatkowego katalogu). Po włożeniu płyty do wyłączonego odtwarzacza wystartuje i sam zacznie się aktualizować. A potem znajdzie nowe wersje w sieci, oczywiście jeśli takowe są i jest podłączony do internetu)

Sorki za tak późną odpowiedz:) może jeszcze się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgralem sobie najnowszy soft na plytke, zapuscilem w odtwarzaczu, aktualizacja sie udala i zgodnie z instrukcja po 5 sekundach odtwarzacz sam sie wylaczyl. Wlaczam go z powrotem, a on tylko pokazuje mi migajace PLEASE WAIT, PLEASE WAIT, etc. Na ekranie TV w ogole nic nie ma, jakby w ogole BD nie byl podlaczony.

Ktos ma jakis pomysl jak to "dziadostwo" zresetowac czy jakos temu problemowi zaradzic??

Z gory dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Dowiedziałem się,że po "jakiejś" aktualizacji lg czyta-odtwarza poprawnie pliki mkv 1080p czy to prawda czy mit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czytał 1080p.

Problem to mkv profil 5.1. Raczej margines tego kontenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Zawsze czytał 1080p.

Problem to mkv profil 5.1. Raczej margines tego kontenera.

moze i margines, ale jak masz wszystko w mkv to znajdzie sie troche sporo takich pozycji :(

Edytowane przez Jedrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tak jak kolega zgralem soft na flasha, zapuscilem w odtwarzaczu, aktualizacja sie udala i zgodnie z instrukcja po 5 sekundach odtwarzacz sam sie wylaczyl. Wlaczam go z powrotem, a on tylko pokazuje mi migajace PLEASE WAIT, PLEASE WAIT, etc. Na ekranie TV w ogole nic nie ma, jakby w ogole BD nie byl podlaczony.

Ktos ma jakis pomysl jak to "dziadostwo" zresetowac czy jakos temu problemowi zaradzic?? Pomozcie!!!!!!

Z gory dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tak jak kolega zgralem soft na flasha, zapuscilem w odtwarzaczu, aktualizacja sie udala i zgodnie z instrukcja po 5 sekundach odtwarzacz sam sie wylaczyl. Wlaczam go z powrotem, a on tylko pokazuje mi migajace PLEASE WAIT, PLEASE WAIT, etc. Na ekranie TV w ogole nic nie ma, jakby w ogole BD nie byl podlaczony.

Ktos ma jakis pomysl jak to "dziadostwo" zresetowac czy jakos temu problemowi zaradzic?? Pomozcie!!!!!!

Z gory dzieki!!

Witam!

Mam ten sam problem, jak to zresetować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jutra poznego wieczora powininenem cos wiedziec (mam nadzieje ze bede mial juz wowczas rozwiazanie), na razie musze czekac chyba ze ktos z tym samym problemem sie uporal to niech da (nam) znac, bo widze ze problem nie jest juz tylko jednostkowy...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do jutra poznego wieczora powininenem cos wiedziec (mam nadzieje ze bede mial juz wowczas rozwiazanie), na razie musze czekac chyba ze ktos z tym samym problemem sie uporal to niech da (nam) znac, bo widze ze problem nie jest juz tylko jednostkowy...:(

Problem poleg na tym że jesli jest zainstalowane oprogramowanie V3.886.00 to trzeba wgrać V3.886.01 a my wgralismy najnowszą, chyba tylko serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega robstach moze miec (niestety) racje... :(

Ja, jak ladowalem najpierw aktualizacje o nazwie z koncowka "01 special", jakos niechcial jej wziac.

Myslalem, ze to ta sama co juz on ma (czyli V3.886.00) wiec zaladowalem nastepna. Okazuje sie jednak ze roznila sie koncowka czyli wlasnie 01 a nie 00.

No coz, ja generalnie temat na dzisiaj koncze, jutro zobacze czy da rade cos zrobic na szybkiego i sie poznym wieczorem odezwe.

Pozdr4all!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z użytkowników 370 mógłby podsumować faktyczny stan na dziś, jeśli chodzi o odtwarzanie DVD? A dokładnie problemy z "regionem", czyli brak odtwarzania?

Czy ma tak od nowego, czy po aktualizacji (której?) firmware, czy najnowsze to usunęło? Nie odtwarza wszystkich płyt z naszego regionu, czy tylko niektórych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy któryś z użytkowników 370 mógłby podsumować faktyczny stan na dziś, jeśli chodzi o odtwarzanie DVD? A dokładnie problemy z "regionem", czyli brak odtwarzania?

Czy ma tak od nowego, czy po aktualizacji (której?) firmware, czy najnowsze to usunęło? Nie odtwarza wszystkich płyt z naszego regionu, czy tylko niektórych?

U mnie wsztstkie płytki DVD działały, co do oprogramowania trzeba uwazać!!! , podaje link do rozmowy na temat oprogramowania http://www.mundodvd.com/showthread.php?t=60120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
U mnie wsztstkie płytki DVD działały, co do oprogramowania trzeba uwazać!!! , podaje link do rozmowy na temat oprogramowania http://www.mundodvd.com/showthread.php?t=60120

Mam prośbę - nagrałem mkv na płytkę Platinium dvd DL 8,5 GB - na płytce zmiescił się mkv i 3 filmy divx , komputer PC stacjonarka widzi płytę normalnie , dvd czytające divx jedną 8.5 widzi i czyta filmy divix , a np. tej platinium nie widzi .

Czy by koś mógł przetestowć takiego miksa mkv - divx na odwarzaczu dvd z divixem i na odwarzaczu LG Blurej 370..

Najbarziej by mie interesowała sprawa płytki 8,5 GB której nie widzi otwarzacz stacjonarny z diwixem - a LG BD370 jak sobie radzi z płytkami DL 8,5 GB.

( wiadomo ze dvd zobaczy na plytce tylko katalogi nie zobaczy plikow mkv)

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uzytkowników: jak się sprawuje jako odtwarzacz CD przez wyjście cyfrowe, jakośc dźwięku jest na poziomie niedrogich DVD Pioneera, Sony i Pansonica? Jak jest ze skalowaniem do 1080p? O funkcjonalność nie pytam bo to i tak nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...