Skocz do zawartości
loon

PS3 czy Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie. Moze tak na pierwszy rzut nie ma w sumie to zwiazku bo odtwarzacz to tylko odtwarzacz a konsola duzo wiecej ale ps3 jest juz troche na rynku i pytanie czy moze poczekac na nowa ps4 i kupic s350 ?

I jak wyglada jakosc filmow na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 ??? bracie nie wczesniej jak za trzy,moze pięć lat :( jeżeli lubisz grać i oglądać filmy w dobrej jakośći to PS3 jest idealnym rozwiązaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki tez tak w sumie mysle. Mialem i mam PS2 i PSP wiec chyba kontynuowac tradycje ;-) A mam juz 38 latek heh czas leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dzieki tez tak w sumie mysle. Mialem i mam PS2 i PSP wiec chyba kontynuowac tradycje ;-) A mam juz 38 latek heh czas leci.

mnie 37 w tym miesiącu stuknie,he,he mam Xboxa360 i Blu Raya a i tak mysle nad kupnem PS3 dla Killzone 2,zobaczymy,walcze ze sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś było, że rośnie średni wiek posiadaczy konsol.

Chyba jest to 35 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj rośnie, rośnie <_<

A wracając do PS3: BD+gry+internet (w tym bezprzewodowy!)+twardziel+na bieżąco aktualizowany firmware+tzw. "scena"+świetny upscaling DVD=nie mam pytań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem SAMSUNGA 1400 i dzisiaj dołączę do grona posiadaczy PS3. Każdy chłop lubi sobie postrzelać (pomijając wszystkie inne zalety konsoli) a teraz jest kilka gierek chociażby Killzone 2 <_<:lol: :lol: Zobacz jaki spokój jest na forum bo wszyscy śpią po nocnych graniach w sieci......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BD+gry+internet (w tym bezprzewodowy!)+twardziel+na bieżąco aktualizowany firmware+tzw. "scena"+świetny upscaling DVD=nie mam pytań

Scena? W PS3? Pfff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszly czwartek kupuje na bank PS3 z Killzone 2 :) będzie się działo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 lat i po 7 miesiącach grania sprzedałem ps3 bo za mało czasu i zacięcia do grania a szkoda żeby tak świetna konsola leżała i się marnowała, komuś się przyda bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...