Skocz do zawartości
-Oldboy-

kolejny rodzynek od Imperiala

Rekomendowane odpowiedzi

wchodze dziś do Media,szybkie kroki ku półce z filmami Blu Ray,patrze,super,jest Wściekły Byk,[beeep],myśle sobie,lecę do kasy,zadowolony,otwieram,wszystko super... coś mnie tkneło,oglądam tył okładki a tam co ??? BRAK POLSKICH NAPISÓW !!! [beeep]y imperial... co jest grane ??? jest polski lektor... niech się walą,ale się zdenerwowałem...

na rany Chrystusa jak tak można traktować polskiego klienta ? aż mnie zatkało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ciągle jakieś akcje : / Ale te początki BD w PL będziemy kiedyś wspominać ; ) Tylko, że to już nie są początki o_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sie nie myle to dvd z tym filmem wydane w polsce tez posiada tylko lektora

wychodzi na to ze nie chcialo sie zrobic napisow.

Edytowane przez wachi40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ten film kupić już tydzień temu, ale na szczęście w jednym ze sklepów internetowych była informacja, że film nie zawiera polskich napisów tylko lektora. Napisałem do tego sklepu z prośbą o potwierdzenie i faktycznie tak było, więc odpuściłem (poszukam sobie DVD z napisami, bo podobno kilka lat temu takie wydanie było) :) No ale Imperial zwala winę na wytwórnię, więc nie będę tego komentować. W ogóle to ostatnio robią jakąś łaskę jak człowiek się o coś pyta (i mailowo, i telefonicznie). Już więcej informacji w sklepach internetowych albo na forach można znaleźć. Ciekawe, że niektóre filmy na DVD (np. Terminator) zostały kiedyś wydane z napisami, a teraz jest TYLKO lektor :) Szkoda słów :( Swoją droga pamiętacie jak za czasów DVD psioczyło się, że są tylko napisy bez lektora? Teraz za to mamy brak polskich wersji (Galapagos) i lektora albo dubbing bez napisów (Imperial) i to w dodatku na Blu-ray; nie ma to jak postęp. Ja chyba jednak wolałem tamte czasy ;)

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wchodze dziś do Media,szybkie kroki ku półce z filmami Blu Ray,patrze,super,jest Wściekły Byk,[beeep],myśle sobie,lecę do kasy,zadowolony,otwieram,wszystko super... coś mnie tkneło,oglądam tył okładki a tam co ??? BRAK POLSKICH NAPISÓW !!! [beeep]y imperial... co jest grane ??? jest polski lektor... niech się walą,ale się zdenerwowałem...

na rany Chrystusa jak tak można traktować polskiego klienta ? aż mnie zatkało...

A masz fizycznie ten film - jak obraz dźwięk, jak Polski (Lektor)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem ten film kupić już tydzień temu, ale na szczęście w jednym ze sklepów internetowych była informacja, że film nie zawiera polskich napisów tylko lektora. Napisałem do tego sklepu z prośbą o potwierdzenie i faktycznie tak było, więc odpuściłem (poszukam sobie DVD z napisami, bo podobno kilka lat temu takie wydanie było) :( No ale Imperial zwala winę na wytwórnię, więc nie będę tego komentować. W ogóle to ostatnio robią jakąś łaskę jak człowiek się o coś pyta (i mailowo, i telefonicznie). Już więcej informacji w sklepach internetowych albo na forach można znaleźć. Ciekawe, że niektóre filmy na DVD (np. Terminator) zostały kiedyś wydane z napisami, a teraz jest TYLKO lektor :) Szkoda słów ;) Swoją droga pamiętacie jak za czasów DVD psioczyło się, że są tylko napisy bez lektora? Teraz za to mamy brak polskich wersji (Galapagos) i lektora albo dubbing bez napisów (Imperial) i to w dodatku na Blu-ray; nie ma to jak postęp. Ja chyba jednak wolałem tamte czasy ;)

wszystkie wydania dvd z tym filmem mają tylko lektora PL 2.0 albo DD 5.1-zero napisów :) -(mam wydania z WB,Australii i nasze pożal się Boże Imperialowe)-kto wie czy wydanie blu ray nie jest tylko kalką tamtych wydań(chodzi mi oczywiście tylko o "polskość" wydania :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wydania dvd z tym filmem mają tylko lektora PL 2.0 albo DD 5.1-zero napisów ;) -(mam wydania z WB,Australii i nasze pożal się Boże Imperialowe)-kto wie czy wydanie blu ray nie jest tylko kalką tamtych wydań(chodzi mi oczywiście tylko o "polskość" wydania :) )

No to kiszka :( Jednak w jednym ze sklepów powiedzieli mi, że kilka lat temu było dostępne wydanie z napisami, ale był chyba wtedy inny dystrybutor. Poszukam jeszcze i zobaczę, ale jeżeli faktycznie żadne wydanie nigdy nie miało napisów, to chyba sobie ten film z TV nagram, bo tak spartolonego wydania w życiu nie kupię :)

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz fizycznie ten film - jak obraz dźwięk, jak Polski (Lektor)??

po przejściu przez kase wrociłem do punktu z filmami...

na szczęście chlopaki z MM nie robili problemu i odzyskałem kase,super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie miał ten film nigdy napisów. Mam wydanie DVD wydane przez IMPERIALA i brak napisów, ale jest lektor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...