Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam ten program,tylko chodzi o to jak chce instalowac tego ctorrenta przez NMT to wywala komunikat "error while trying to download installation files.Please check you internet connections" instalacja innych programów przebiega bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jak tak to nie wiem co może być nie tak, może tymczasowo coś nie chodzi z tą aplikacją :/

obecnie sprawdzić nie mogę bo popcorn odłączony jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok jak tak to nie wiem co może być nie tak, może tymczasowo coś nie chodzi z tą aplikacją :/

obecnie sprawdzić nie mogę bo popcorn odłączony jest

No właśnie.Zaistalowałem ctorrena ale za cholerę nie wiem co dalej.Jak to odpalić z FireFoxa?Coś się wpisuja w wyszukiwarkę?Wszystko zapisuje się do transsmision.Czy to można usunąć?

Edytowane przez bubu54142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wpisuję http://192.168.2.100:9002/ i nic.Nie można połączyć.

192.168.2.100 to ip Twojego popcorna, tak?

użyj do połączenia przeglądarki innej niż IE, może być FF

ps.

mam teraz taką samą sytuacje jak Ty, link który wcześniej uruchamiał ctorrenta teraz nie działa :/

restartnąłem nmt i uruchomił mi się, wyrzuciło standardowy błąd, ale przestał znowu działać, dziwna sprawa bo do tej pory nie miałem z tym problemu

poza tym nie mogę go zainstalować z community software installer :/

Edytowane przez azizi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ten program,tylko chodzi o to jak chce instalowac tego ctorrenta przez NMT to wywala komunikat "error while trying to download installation files.Please check you internet connections" instalacja innych programów przebiega bez problemów.

W Share tworzysz nowy plik - torrents.kopiujesz tam pliki NMT Community Instaler i dopiero uruchamiasz.Trochę czasu mi to zajęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie już też wszystko chodzi, okazało się że autor ctorrenta blokował póle IP gdzie było także moje i nie mogłem pobrać nawet ctorrenta

teraz wszystko śmiga jak dawniej i łączę się bez problemu przez www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie tez wszystko działa :) w koncu dalo rade zainstalowac Ctorrenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Czy da się jakoś skonfigurować w ctorrent pule połączeń? Zapodałem 4 torrenty HD, każdy po 6-7 GB, połączenie do Net'u 2Mbit, download z ctorrenta sumujac 4 wątki to jakieś 40kb/s, a net mi zwolnil niemiłosiernie.

Wygląda to tak jak w mikrotorrencie na PC miałem utworzoną dużą pulę połączeń - też mi zwalniał net, w mikrotorencie jednak zmniejszyłem pulę połączeń i net się nie blokował, a nie wiem jak to zrobić w ctorrent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko: Czy da się jakoś skonfigurować w ctorrent pule połączeń? Zapodałem 4 torrenty HD, każdy po 6-7 GB, połączenie do Net'u 2Mbit, download z ctorrenta sumujac 4 wątki to jakieś 40kb/s, a net mi zwolnil niemiłosiernie.

Wygląda to tak jak w mikrotorrencie na PC miałem utworzoną dużą pulę połączeń - też mi zwalniał net, w mikrotorencie jednak zmniejszyłem pulę połączeń i net się nie blokował, a nie wiem jak to zrobić w ctorrent.

zapytam z innej beczki - mam pulę 8-9 torrentów - które niestety zwalniają popcorna. Da się jakoś ustawić priorytety procesów torrentowych tak aby nadac im niski prirytet co by wiecej czasu proca bylo dla glowenej aplikacji?

Pozdro

ps. to chyba bardzie pytanie linuxowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy można po odpaleniu cTorrenta wyłączyć kompa (np. na noc) podczas gdy plik będzie się dalej ściągał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie miedzyinymi po to sciagamy na Popcornie ,zeby mozna bylo wylaczyc kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie miedzyinymi po to sciagamy na Popcornie ,zeby mozna bylo wylaczyc kompa ;)

czyli żeby wyłączyć torrenta trzeba włączyć kompa i z przeglądarki zatrzymać? BTW dziwna sprawa- zaraz po instalacji miałem b. wysokie transfery, natomiast po ok. 15 minutach spadły mi do poziomu ok. 10 kB/s....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli żeby wyłączyć torrenta trzeba włączyć kompa i z przeglądarki zatrzymać? BTW dziwna sprawa- zaraz po instalacji miałem b. wysokie transfery, natomiast po ok. 15 minutach spadły mi do poziomu ok. 10 kB/s....

Nie nie trzeba.

Wchodzisz w -usługi sieciowe,-torrent i możesz pauzowac, wznawiać usuwać.

Tylko aby dodać torrent potrzebny jest komp.

Ja mam transfery różne ale to normalne.Zależy ilu jest seedów a nie peerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zdążyłem się zorientować to cT nie ma za wiele wspólnego z aplikacjami nmt- przecież po wejściu w torrent na pch wyświetla się Transmission, a nie cT..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To weź wyłącz serwer FTP , a zobaczysz ,że się nie odpali po restarcie wiec cos tam wspolnego jednak ma :rolleyes:

To też jest program ,ktory dziala w popcornie i laczymy sie do niego zdalnie pecetem, wiec wylaczenie pc go nie wylącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam cTorrent zainstalowany z NMT Community Software Installer w katalogu Apps\cTorrent jest plik dctcs_extra z wpisem

DCTCS_CONFIG="/opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/Apps/cTorrent/dctcs.conf"

SEED_FOLDER="/opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/Apps/cTorrent/Completed/"

przenoszę ściągnięte pliki torrentów z katalogu watch do Completed i jak wejdę w gaya to nie widzę tych torrentów ?

Wie ktoś co z tym poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam ktoś działające skrypty żeby ściągniętych torrentów ctorrent nie hashował ponownie , po restarcie popcorna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...