Skocz do zawartości
  • 0
mauryc

LITE-ON LH-2B1S i BD-RE DL 50gb

Pytanie

witam

Mam nagrywarke LITE-ON LH-2B1S.

Naped nie widzi mi czystej płytki BD-RE DL 50gb.

Czy musze ja jakos zformatowac czy moze problem tkwi gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozejrzyj się, czy do Twojego modelu nie ma nowszego frimware, bo to zwykle pomaga.

Ponadto nie wszystkie nagrywarki "lubią" wszystkie nośniki. Często jest tak (w przypadku DVD), że jedna płyta (Verbatim) nagra się bezproblemowo, a inna no name będzie ciąć i szarpać obraz...

Ja kiedyś miałem podobny przypadek z nagrywarką DVD Lite-One i to było podstawą do reklamacji, wymieniono mi na Neca i problemy się skończyły...

A tu sprawdź ostatni bios:http://www.roxysoft.com/drivers/LiteOn-LH-2B1S-Firmware-AL09-driver-update/

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Rozejrzyj się, czy do Twojego modelu nie ma nowszego frimware, bo to zwykle pomaga.

Ponadto nie wszystkie nagrywarki "lubią" wszystkie nośniki. Często jest tak (w przypadku DVD), że jedna płyta (Verbatim) nagra się bezproblemowo, a inna no name będzie ciąć i szarpać obraz...

Ja kiedyś miałem podobny przypadek z nagrywarką DVD Lite-One i to było podstawą do reklamacji, wymieniono mi na Neca i problemy się skończyły...

A tu sprawdź ostatni bios:http://www.roxysoft.com/drivers/LiteOn-LH-2B1S-Firmware-AL09-driver-update/

własnie mam ten firmware ale nic nie daje. zastanawiam sie czy ta nagrywarka wogóle nagrywa BD-RE DL bo nic na ten temat nie ma na stronie producenta.

vzy przypadkiem nie jest tak,że nagywa tylko BD-RE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nowsze płyty nie wymagają formatowania.

Nic prostszego jak nagrać coś ok. 30 GB i sprawa będzie jasna ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Nowsze płyty nie wymagają formatowania.

Nic prostszego jak nagrać coś ok. 30 GB i sprawa będzie jasna ....

tak tylko on mi nie widzi płyty wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...