Skocz do zawartości
TOmeKK

Sharp seria DH77E

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pcworld.pl/news/336984/Sharp.pr....LCD.AQUOS.html

Pozdr.

Pytanie do elektroników.

Skoro to następca xl2, w którym nie ma tunera mpeg4, czy możliwa jest prosta wymiana tunera w serwisie na tuner z DH77e.

Chyba różnice w oprogramowaniu (jeżeli są) nie są istotne.

Edytowane przez TOmeKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są ceny, wprowadzenie w połowie marca w Niemczech.

Neue Geräte LC 32/42/46 DH77 (Full HD, 100Hz, USB Anschluss, neue Optik, andere Optik, höhere Leuchtdichte, anderes Panel, Quick Start, Stromspartaste auf der Fernbedienung 15% etc.)

-32" 999€ -42" 1399€ -46" 1799€

Takie ceny zawsze potem były niższe po wprowadzeniu, ale gdybanie nie ma sensu dzisiaj 4,77 za €.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy śledzisz serię XS ?

Nie mogę się nidgzie na te ekrany natknąć.

Czy jest już na rynku EU ?

Czy niesłychane ceny (jeszcze przed ujawnieniem się kryzysu i upadkiem pln ) sa podtrzymywane przez producenta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem XS na własne oczy, podobno był w jakimś Saturnie, może wybierzemy się do Sharpa kiedyś? Zapytam czy mają.

Na razie widziałem 70 cali samsunga za 90 tys - w MM chyba Okęcie? Nic ciekawego.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy widział ktoś ten LCD na żywo jak wygląda na tle starych Sharpów ?

Czekam, bo dostałem info, że LCD już są w jednym ze sklepów internetowych Wrocławskich a tam nie ma szans by zobaczyć jak gra

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy widział ktoś ten LCD na żywo jak wygląda na tle starych Sharpów ?

Czekam, bo dostałem info, że LCD już są w jednym ze sklepów internetowych Wrocławskich a tam nie ma szans by zobaczyć jak gra

Tynio

Pozdrawiam

mam ten telewizo jestem bardzo zadowolony solidne wykonanie ladny desing obraz tez super nawet po analogu mieszkam okolice katowic wiec o dvb-t nie moge nic powiedziec nie lapie minusem napewno brak pip ale moze tylko dla mnie mialem tv z pip 16 lat i moze to kwestia przyzwyczajenia ucb dziala bez zazutu laptop tez dekoder n-ki rowniez programy hd czyli eurosoport i hbo bajka ogolnie dobry zakup moze cena wygurowana ale sony nie jest tansze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,od siebie dodam ze D77 jest w rozmiarach 32-46 bez 37" niebawem 52 ma sie ukazac.Jest to ładny telewizor całkiem nowa stylistyka ta "fala "na dole to cos jak x20 no ale niewazne.Ja uwazam ze jednak brakuje mu tej klasy co miala seria xl2 .Poprzednik byl wykonany z lepszych materiałow a on juz tego nie ma.Ale az tak bardzo sie to nie liczy przeciesz parametry mowia same za siebie :) ja uwazam ze ta seria D77 to bardzo ulepszona seria DH65.Tylko z ta róznica ze DH65 jest lleki puste pudło:)D77 jest ciezki chyba wiecie co to oznacza?ze nawaszerowany jest elektronika......No dobra telewizor jest ładny trzeba sie przyzwyczaic, polecam!!posiada on wszystko co powinien miec obecny telewizor,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,od siebie dodam ze D77 jest w rozmiarach 32-46 bez 37" niebawem 52 ma sie ukazac.Jest to ładny telewizor całkiem nowa stylistyka ta "fala "na dole to cos jak x20 no ale niewazne.Ja uwazam ze jednak brakuje mu tej klasy co miala seria xl2 .Poprzednik byl wykonany z lepszych materiałow a on juz tego nie ma.Ale az tak bardzo sie to nie liczy przeciesz parametry mowia same za siebie :) ja uwazam ze ta seria D77 to bardzo ulepszona seria DH65.Tylko z ta róznica ze DH65 jest lleki puste pudło:)D77 jest ciezki chyba wiecie co to oznacza?ze nawaszerowany jest elektronika......No dobra telewizor jest ładny trzeba sie przyzwyczaic, polecam!!posiada on wszystko co powinien miec obecny telewizor,

Cena dość wysoka matryca świecąca jak w Samsung-ach, ale przy podobnej cenie Samsung B650 ma dodatkowo możliwość ogladania filmów po usb nawet mkv 1080p :-) no i mnogość ustawień obrazu!

Edytowane przez piotr_the

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, matryca w DH77 nie jest tak swiecaca jak w samsungach!samsungi to normalnie lusterko:)jak chodze sobie po sklepie to zawsze w nich przegladam sie i fryzurke poprawiam hehe.nie wiem jak beda sie sprawowac samsungi , z tego co wiem poprzednik a656 itp, czyli tak zwane "BORDOWE"sypia sie strasznie, naleza do bardzo awaryjnych wiem to z sewisów churtowni i innych sklepów (jestem sprzedawca rtv) w tej chwili za 42dh77 na internecie trzeba dac 4400zł mysle ze za rok będzie kosztowal 3200zł to juz naprawde sa przystepne pieniadze jak za taki sprzet.Prawdopodobnie za rok ukaze sie jego nastepca i cena na necie bedzie 3400zl ;)telewizory beda tylko taniec tym bardziej ze Sharp otwiera w marcu(2010) ale zapewnie juz podkoniec roku 2009 ruszy produkcja z najwiekszej fabryki na swiecie LCD w miejscowosci Sakai City obreb Osaka..maja z tamtad wyjezdzacz naprawde cienkie LCD.Aha dodam ze obraz z dh77 na ustawieniu DYNAMICZNY poprostu zabija!!ale zyleta ale szczególy, z boku stoij 52xl to powiem wam ze niejest taki... tak jak powiedzialem obudowa nie jest wazna MATRYCA jest najwazniejsza.Naprawde super obraz dokladny szczególowy..podoba mi sie kupiłbym go na dzisiejszy dzien...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Co byscie wybrali Sharpa 42 DH77 (3300zł) czy Philipsa 42 PFL 7404 (3200) ??? Parametry te same. Philips tanszy o jakeis 100 zł. Czy to jakas wielka przepasc miedzy jednym a drugim ? pomozcie bo nie moge sie zdecydowac ;) Tv bedzie slozyl na cyfrze i pod PC do filmow i gier

Edytowane przez dandy876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...