Skocz do zawartości
Benjamin8888

Lionel Richie - koncert - problem ....

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem zamówioną płytkę - koncert Lionela Richie - siadam się wygodnie w fotelu , wszystko odpala się jak należy , obejrzałem sobie reklamówkę innych koncertów trwającą gdzieś z 3 minuty po czym mój Panas BD-55 przekierowuje do kolejnego rozdziału którym pewnie jest konceret no i co? No i nic... na moim BD pokazał się napis stop, wciskam "play" a tu wszystko zaczyna się odpalać od początku. Mieliście kiedyś takie czary mary ?? Płytka jest w nienaruszonym stanie , dopiero co wyjęta z nowego pudełka. Dodam jeszcze że aktualizowałem swój software w grudniu i wszystkie inne płyty chodzą bezproblemowo ... Czy spotkaliście się z czymś takim już ??

Edytowane przez Benjamin8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobną sytuacje Denon 2500 i Panasonic 50 nie chcą odtwarzać tej płyty BD, natomisat Sony 350 i PS3 odtwarzają bez peoblemu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakies BDLive albo cos w tym guscie blokuje mozliwosc odtwarzania. Dlatego tez na chwile obecna pozostaje przy PS3 jako odtwarzaczu Blu Ray.

Moze nowy firmware do odtwarzacza trzeba wrzucic. Hmm. Jakbys mieszkal blizej to moglbym sprawdzic u siebie na PC-cie.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:

Na PS3 bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa na bd-35 z softem 1.2.

Ściągam właśnie 1.3 - zobaczymy...

...bez zmian :)

Edytowane przez cobico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denon 1800 nie odtwarza tylko menu i...stop, Samsung 1400 odtwarza wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopełniając Wasze wpisy: PIONEER LX71 - odtwarza tylko reklamówki innych koncertów na początku, później następuje zwis. Najnowszy soft niestety nie pomógł. Pisałem o tym problemie w temacie LX71 ... jakiś czas temu :). Tak na marginesie tematu: PS3 odtwarza wszystko co do tej pory oglądałem ( ok. 130 tytułów na BD ). Konkurentów w tej dziedzinie brak :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert mnie niestety nieco zawiódł. Ale tylko nieco.

W latach 80/90-tych był w znakomitej formie.

Ale to już przeszłość. Żeby nie powiedzieć cień byłęgo IDOLA.

Nie dorównał w tej konkurencji ( bieżąca forma dinozaurów) do Eagles, Deep Purple, Cream (!), Chicago, Earth Wind & Fire, POLICE czy Paula McCarneya.

Ale działa zasada "must own".

Jak się na dancingu dobrze zagrało Helo to wszytkie laski płakały i jeszcze duże boki były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 idzie bez problemu, na denonie 2500 zacina sie przed menu, ale mozna to przeskoczyć wciskajac z pilota jakis numer. Rusza wtedy koncert i jest dostep do wszystjich ustawien. Jest to zdeczka irytujace ;) . Co do samego koncertu jest taki jakiego sie spodziewalem. Duzym minusem jest słaby dzwiek. Na poczatku myślałem że mam coś źle ustawione. Niby DTS HD a jak podejrzalem na ps3 tylko 2.5 Mbs a np na Quincy Jones, Police,John Mayer dochodzi do 8-9. I to słychać. Psuje to całość. Słowem realizacja dźwiękowa na niskim poziomie. Koncert tylko dla wielbicieli artysty. Przypadkowego słuchacza nie rozpiesci :) .

Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koncert Lionela Richie na BR,nie jest aż tak żle z Panasonicami,mam DMP BD10A więc starszy model odtwarzacza,koncert chodzi bezproblemowo.Mam na Blu-Ray ponad 20 koncertów i wszystko odtwarza.Miałem problemy z odtwarzaniem zakupionych na Allegro Davida Gilmoura oraz ostatniego Bonda,płyty sprawdziłem w Media Markt i chodziły,wgrałem ostanie oprogramowanie i do chwili obecnej nie mam problemu z żadna płytą na Blu-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...