Skocz do zawartości
Tooltm

Odtwarzacz DVD po kablu HDMI odtwarza tylko orygin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie : jeśli kupie DVD player który posiada HDMI i podłączę go do LCDeka to odtworze na nim upscalowane filmy przekopiowane Clonem DVD ???A do tego zza oceanu czyli inny region??? Prosze o fachową odpowiedz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tooltm' date='13.07.2006, 01:25 ']Witam mam pytanie : jeśli kupie DVD player który posiada HDMI i podłączę go do LCDeka to odtworze na nim upscalowane filmy przekopiowane Clonem DVD ???A do tego zza oceanu czyli inny region??? Prosze o fachową odpowiedz.....
[right][post="7365"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Filmy DVD odtworzysz bo to nie ma znaczenia czy clone czy fabryka hehe. Jezeli odtwarzacz DVD jaki masz robi upscal po HDMI to bedzie upscal.

Co do multiregionu to musisz zobaczyc czy cos takiego ma twoj odtwarzacz. U nas region2 a tam 1 us. Musi byc multiregion zeby odtworzyc filmy z innego regiony niz Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mario' date='13.07.2006, 12:26 ']Filmy DVD odtworzysz bo to nie ma znaczenia czy clone czy fabryka hehe. Jezeli odtwarzacz DVD jaki masz robi upscal po HDMI to bedzie upscal.

Co do multiregionu to musisz zobaczyc czy cos takiego ma twoj odtwarzacz. U nas region2 a tam 1 us. Musi byc multiregion zeby odtworzyc filmy z innego regiony niz Europa.
[right][post="7385"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

A ja mysle ze jesli w czasie clonowania usunie zabezpieczenie CSS to nie bedzie mogl upsalowac po HDMI. Wlasnie dlatego jest o to wojna w stanach gdzie wiekszosc posiadaczy telewizorow HDTV ma lacza analogowe component.

Z drugiej strony w stanach za 250$ kupisz AVEL Link Player 2 firmy IO-DATA i bedziesz wtedy odtwarzal i dvd upscaling oraz MPEG2-TS, WMV9 HD i DivX HD.

A jak juz tak bardzo chcesz polaczenie HDMI i tylko upscaling DVD to polecam Oppo 970 HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie to moze jeszcze raz . mam wiele filmów na DVD poklonowanych przy pomocy clona z pomocą AnyDvd programu który pozwala wogóle skopiowac te filmy . Pytanie czy taki np samsung 860 hd połączony kablem HDMI z LCD bedzie upskalował ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tooltm' date='14.07.2006, 06:10 ']Słuchajcie to moze jeszcze raz . mam wiele filmów na DVD poklonowanych przy pomocy clona z pomocą AnyDvd programu który pozwala wogóle skopiowac te filmy . Pytanie czy taki np samsung 860 hd połączony kablem HDMI z LCD bedzie upskalował ???
[right][post="7396"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Ja mysle ze niebedzie.

Ale co za problem w stanach wszystko mozesz oddac do sklepu w ciagu 30 dni bez podania przyczyny. Kup tego samsunga i jak nie bedzie upscalowal to odaj go.

Wiecej informacji o upscalowaniu znajdziesz na tym forum:

[url="http://www.avsforum.com/avs-vb/forumdisplay.php?f=18"]http://www.avsforum.com/avs-vb/forumdisplay.php?f=18[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Polsce i też teraz tu siedzę . Mam płyty z USA bo bywam do tego nie ma mozliwości np kupić w Polsce Muppets shaw pierwszy sezon. A co mnie najbardziej wkurza nie mogę teoretycznie kupic gdziekolwiek żeby pooglądać w domu. Koto to wymyslił ?????? A ponieważ chciałem poprawic oglądanie i zakupić DVD które scaluje po HDMI to szukam rozwiązania dla moich nie w Polsce kupionych płytkach........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okej Tooltm twój problem rozwiązany dzisiaj sprawdzone:

Kupuj Samsunga - jakiś model z poniższych np. 860:

[url="http://www.samsung.com/products/dvdplayer/hidefconversion/index.asp"]http://www.samsung.com/products/dvdplayer/...rsion/index.asp[/url]

Tutaj masz upscal po HDMI a blokadę na regiony zdejmujesz przez kombinację klawiszy na pilocie.

Już było o tych odtwarzaczach na forum poszukaj. Za 500zł masz takie DVD, które rewelacyjnie spełnia fukcję upscalingu w stosunku do ceny.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sergio213' date='14.07.2006, 13:27 ']Ja mysle ze niebedzie.[/quote]

A niby dlaczego nie? Podaj jakies wiarygodne zrodlo, ze upscaling dvd po hdmi wymaga oryginalnych plyt dvd. Ja wiem, ze np. pioneer 696 upscaluje nawet xvidy.
BTW swoich wlasnych dvd (wesela :rolleyes: itd.) tez nie bedzie mozna odtwarzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...