Skocz do zawartości
pablo770

Jaki TV pod konsole?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam TV który w 90% będzie wykorzystywany do grania na konsoli PS3. Gram dużo i praktycznie w każdy typ gier.
Odległość od Tv to dwa metry.Cena do 4000zł max. Szukałem już po wszystkich forach i na żadnym nie znalazłem jaki TV kupić GŁÓWNIE pod konsole. Upatrzyłem sobie następujące modele:

SONY 40 W 4000
SAMSUNG 37 A 656
TOSHIBA 37 Z 3030
SHARP 37 XL8
PANASONIC 37 LZD 85

Czy któryś z tych modeli wyróżnia sie pod kątem grania na konsoli a może jakiś zupełnie inny model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Każdy z tych modeli pokaże pokaz możliwości PS3. Każdy. Jeżeli to ma być właściwie tylko do konsoli to już tylko od Ciebie zależy na który padnie wybór. Ja znam dobrze SONY 40 W 4000
SAMSUNG 37 A 656
TOSHIBA 37 Z 3030 więc spokojnie Ci je mogę polecić.

Aha. Widzę, że Sony jest największy więc ma być jak największy : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='141202' date='09.01.2009, 22:18 ']Szczerze? Każdy z tych modeli pokaże pokaz możliwości PS3. Każdy. Jeżeli to ma być właściwie tylko do konsoli to już tylko od Ciebie zależy na który padnie wybór. Ja znam dobrze SONY 40 W 4000
SAMSUNG 37 A 656
TOSHIBA 37 Z 3030 więc spokojnie Ci je mogę polecić.

Aha. Widzę, że Sony jest największy więc ma być jak największy : >[/quote]

Boje się troche że 40" bedzie troche za duze na 2 metry. Wybrałbym Samsunga tutaj z koleji boje sie strasznie awaryjności tego sprzętu ponieważ slyszałem że TV samsunga czesto szybko wysiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='141202' date='09.01.2009, 21:18 ']Szczerze? Każdy z tych modeli pokaże pokaz możliwości PS3. Każdy. Jeżeli to ma być właściwie tylko do konsoli to już tylko od Ciebie zależy na który padnie wybór. Ja znam dobrze SONY 40 W 4000
SAMSUNG 37 A 656
TOSHIBA 37 Z 3030 więc spokojnie Ci je mogę polecić.

Aha. Widzę, że Sony jest największy więc ma być jak największy : >[/quote]

A Panasonici plazmy full HD nadają się do playa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak nadaje się. Chociaż lepiej w grach sprawuje się technologia LCD. Brak migotania, wypalania itp

Co do pytania pablo770 to wierz mi: bierz 40! Mówi Ci to osoba obeznana ; ) w tym temacie. Nawet większy byłby ok. Wrażenia będziesz miał WOW : ) 37 czy 32 są za małe do gier ; p to musi być czad i 40 Ci to zapewni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 32 i jest ZDECYDOWANIE za mały do grania z odległości 2 m. Przymierzam się do 42.
Gdyby nie wielkość pokoju brałbym plazmę 50 ale nie chcę żeby mi ekran "dominował" w pomieszczeniu.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...