Skocz do zawartości
leonidas18

Samsung 40aA856 czy Sony 40W4500 do PS3 i kablówki.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem już zdecydowany, właściwie jestem na zakup Sonego 40W4500 lecz w oko wpadł mi Samsung 40A856. Telewizor będę używał w wiekszości do PS3 i kablówki (jak na ten czas nie mam kanałów HD ale liczę, że to się szybko zmieni). Więc, który z telewizorów bardziej polecacie ? Edytowane przez leonidas18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawde nikt nie może mi pomóc ?

P.S Czy w Samsungu 40A856 występuje clouding lub inna przypadłość dla LCD ? I czy wpływa ona znacząco na przyjemność oglądania tv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nikt Ci nie pomaga bo wypisałeś dwa czołowe modele, czołowych producentów. Chyba największy wpływ na wybór masz Ty. Ja bym wybrał W4500 a ktoś inny A8 bo woli cienkość a inny jeszcze coś innego. Rzeczywiście 100Hz jest bardziej dopracowane w W4500 ale np. A8 ma super design ; ) Skoro byłeś zdecydowany na Sony to zrobisz tylko bardzo dobrze. Ale to samo można by powiedzieć o A8. To są szczytowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru dziękuję za odpowiedź możesz tylko powiedzieć mi czy Samsung 856 tez posiada clouding tak jak W4500 ? Bo decyzję już prawie podjąłem. Edytowane przez leonidas18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy 40 calach właściwie nie ma mowy o cloudingu zarówno w W4500 jak i A8 . . . normalnie podświetlona matryca LCD (czyli jak LCD a nie plazma!). Bajki ludzie tworzą i potem są takie niedomówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zdecydowałem się na samsung 856.

Zdecydowały o tym trzy rzeczy:
stosunek jakość/cena
wymiary (cienki)
USB z obsługą DIVX.

Nie wspominam o MPEG4, bo wiele osób dziś nie wie, że za dwa lata to będzie standard, a sklepy czyszczą magazyny z telewizorami MPEG2 ;)

Edytowane przez tomwro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was może wyjaśnić mi krótko w punktach co obejmuje gwarancja Sony na 5 lat ? Przypuszczam, że uszkodzenia mechaniczne pewnie odpadają ale czy martwe piksele się liczą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...