Skocz do zawartości
jenocik

Zaniki dzwieku na HBO HD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos jeszcze, tak jak ja, doswiadcza okresowych zanikow dzwieku na HBO HD, czy tez moj Philips PVR lub instalacja antenowa jest wadliwa?
Dzwiek zanika co jakies pol godziny na kilka sekund na obu sciezkach dzwiekowych, na wszystkich wyjsciach (HDMI, audi digtal i analog). Problem pojawia sie wylacznie na HBO HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Topfieldzie jest to samo. Czasami zanika dźwięk i pojawia się po 30 sekundach. Czasami trzeba przełączyć na inny kanał i wrócić - ale i to nie zawsze pomaga:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam problem na kanale 31. Na 34 nic takiego nie zaobserwowalem. Ponadto według mnie na 34 głos jes wyraźnie cichszy niż na 31.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w N tego nie ma więc wniosek taki, że CP pieprzy coś z HBO HD bo CP i C+ mają go z tego samego transpondera Cyfrowego Polsatu chyba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaniki dźwięku w Cyfra+ są na kanale 31, na 34 dźwięk jest ok. W tej chwili jest sygnał dublowany, na 31 jest z transpondera C+ a na 34 z transpondera Polsatu lub odwrotnie. Nie wiem po co to dublowanie ale może lepiej bo z przerywanym dźwiękiem nie da się oglądać. Te zaniki na 31 to juz od 2 miesięcy są... Edytowane przez ZNN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chodzi o te zaniki audio na HBO HD walczę z tym od jakiegoś czasu , oczywiście PC twierdzi że problem jest po mojej stronie słaby sygnał itp... Nie dochodzą tłumaczenia że sygnał jest na tyle dobry bo wszystkie inne HD chodzą i to super ! a HBO-HD klapa ! i to płatna całe 6zł. Mam pytanie jak długo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chodzi o te zaniki audio na HBO HD walczę z tym od jakiegoś czasu , oczywiście PC twierdzi że problem jest po mojej stronie słaby sygnał itp... Nie dochodzą tłumaczenia że sygnał jest na tyle dobry bo wszystkie inne HD chodzą i to super ! a HBO-HD klapa ! i to płatna całe 6zł. Mam pytanie jak długo ?

Zanik dźwieku pojwaia sie na hbo hd w N podczas odtwarzania nagranego programu - w czasie edycji programu na "zywo" jest ok. Czy w C+ ten problem jeszcze występuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zaniki dźwięku przy HBO HD z N box recorder. :(

Ścieżka - N box recorder - Denon 2809 - Sharp 46 XD1 - wszystko po HDMI

Czasami przy odtwarzaniu nagranego materiału lub przy time shifting pomaga tylko wyłączenie całości i rozpoczęcie ponownego odtwarzania.

Czasami rozbiega się też ścieżka dźwiękowa z obrazem.

Zdarza się też przerywanie dźwięku przy normalnym odbiorze.

Czy ktoś z was ma na to pomysł. Czuję się tak jakbym się cofnął w technologi do magnetofonu Atari. :(

Może ten system HDCP zainstalowany w poszczególnych urządzeniach jest niekompatybilny.

Może jest tak czuły że wystarczy mały błąd w przesyłani sygnału z satelity i już klops.

Może przy zapisie na dysk powstają jakieś błędy.

Przy sygnałach SD raczej się to nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam i nie da się oglądać nic nagranego z n. TO chyba trzeba napisać do HBO bo przecież nie można normalnie korzystać z tego kanału :( :( Napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz taką możliwość to może lepiej skontaktować się z ITI. Oni tu powinni być specjalistami i coś z tym zaradzić.

Dzwonienie do call center nie ma sensu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dreambox DM800 HBO HD z C+ jest odtwarzane o.k. Sporadycznie (raz na kilka dni mam zanik audio). Natomiast na nBox recorderze jest to dosyć często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Dreambox DM800 HBO HD z C+ jest odtwarzane o.k. Sporadycznie (raz na kilka dni mam zanik audio). Natomiast na nBox recorderze jest to dosyć często.

Jak wyglada na dziś problem zaniku dźwięku na hbo hd odbieranego z cyfry - czy dalej wystepują okresowe zaniki dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na PVR problem z dźwiękiem przestał występować. I na razie jest ok na 31 kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli już od dawna coś z tym zrobić, znajomy co ma Cyfrę zarzekał się, że takie informacje dostał z biura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w N tego nie ma więc wniosek taki, że CP pieprzy coś z HBO HD bo CP i C+ mają go z tego samego transpondera Cyfrowego Polsatu chyba ?

w N jest to samo i też nie potrafią sobie z tym poradzić, choć widzę, że problem nie dotyczy tylko N więc może to wina HBO choć oni sądzą, że u nich jest wszystko w porządku, a wina leży po stronie nadawcy N lub Cyfry+ i koło się zamyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w N jest to samo i też nie potrafią sobie z tym poradzić, choć widzę, że problem nie dotyczy tylko N więc może to wina HBO choć oni sądzą, że u nich jest wszystko w porządku, a wina leży po stronie nadawcy N lub Cyfry+ i koło się zamyka ;)

W Cyfrze już nie ma problemów z zanikami dźwięku na HBO HD, napisałem to już miesiąc temu. I do dziś jest ok, i mam nadzieję że tak zostanie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Cyfrze już nie ma problemów z zanikami dźwięku na HBO HD, napisałem to już miesiąc temu. I do dziś jest ok, i mam nadzieję że tak zostanie:-)

W n-ce cały czas jest zanik dźwięku na HBO HD. W moim przypadku n-box + SONY KDL 40V4000 co jakiś czas na ok 3-5 sekund dźwięk się wyłącza na obu kanałach. Połączenie jest po HDMI. Moze ma to coś wspólnego z HDCP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ma to coś wspólnego z HDCP ?

to nic z tych rzeczy, ja mam dźwięk puszczony przez wyjście optyczne do amplitunera, zrywa tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze, tak jak ja, doswiadcza okresowych zanikow dzwieku na HBO HD, czy tez moj Philips PVR lub instalacja antenowa jest wadliwa?

Dzwiek zanika co jakies pol godziny na kilka sekund na obu sciezkach dzwiekowych, na wszystkich wyjsciach (HDMI, audi digtal i analog). Problem pojawia sie wylacznie na HBO HD.

to samo mam w recorderze "n" w podłączeniu hdmi do ampa pionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zaniki dźwięku przy HBO HD z N box recorder. :(

Ścieżka - N box recorder - Denon 2809 - Sharp 46 XD1 - wszystko po HDMI

Czasami przy odtwarzaniu nagranego materiału lub przy time shifting pomaga tylko wyłączenie całości i rozpoczęcie ponownego odtwarzania.

Czasami rozbiega się też ścieżka dźwiękowa z obrazem.

Zdarza się też przerywanie dźwięku przy normalnym odbiorze.

Czy ktoś z was ma na to pomysł. Czuję się tak jakbym się cofnął w technologi do magnetofonu Atari. ;)

Może ten system HDCP zainstalowany w poszczególnych urządzeniach jest niekompatybilny.

Może jest tak czuły że wystarczy mały błąd w przesyłani sygnału z satelity i już klops.

Może przy zapisie na dysk powstają jakieś błędy.

Przy sygnałach SD raczej się to nie dzieje.

mam to samo , recorder "n amp pionka,

można w recordeże zmienić dzwięk z dd na stereo, w tedy jest ok, ale nie ma wtedy dzwięku dd trzeba za karzdym razem zmieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos jeszcze, tak jak ja, doswiadcza okresowych zanikow dzwieku na HBO HD, czy tez moj Philips PVR lub instalacja antenowa jest wadliwa?

Dzwiek zanika co jakies pol godziny na kilka sekund na obu sciezkach dzwiekowych, na wszystkich wyjsciach (HDMI, audi digtal i analog). Problem pojawia sie wylacznie na HBO HD.

Mam to samo na Cyfrze + :angry2: Na zwykłym HBO jest ok, ale na HD czasem dźwięk zanika. I nie ma stałej reguły na ile. Nie wiem od czego może to być zależne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HBO HD to najgorszy kanał filmowy HD: niski bitrate, brak napisów, zaniki dźwięku.

Ten kanał jest chyba tylko po to aby wyciągać od nas kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...