Skocz do zawartości
djrobus

PS3 80GB + Resistance 2 za 1299 złotych!

Rekomendowane odpowiedzi

:) Czym sie rożni pady dual shock3 od sixaixis. Z takich pytanek dziwnych :) Nie mam ps3 to nie wiem, a moze warto byłoby wiedzieć :) Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='134392' date='02.12.2008, 17:06 ']:) Czym sie rożni pady dual shock3 od sixaixis. Z takich pytanek dziwnych :) Nie mam ps3 to nie wiem, a moze warto byłoby wiedzieć :)[/quote]
[quote]"Czym się różni od Dual Shocka?"
Na pierwszy rzut oka różnice są niewielkie. I właściwie tak jest... Układ przycisków jest taki sam. Pad dla PS3 zyskał natomiast przycisk "PS" znajdujący się na samym środku. Służy on synchronizacji pada z konsolą, wyświetlania menu oraz zdalnego włączania i wyłączania PS3.

Najważniejsze różnice:

* czujniki ruchu - wychylanie pada może być wykorzystywane do sterowania w grze.
* brak wibracji - zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Sony, brak wibracji spowodowany jest obecnością czujników ruchu. Zastosowanie technologii z Dual Shocka powodowałoby zakłócenia w poprawnym wykrywaniu zmian położenia pada, a co za tym idzie - w działaniu czujników ruchu. Mniej oficjalnym powodem braku wibracji w SIXAXIS jest przegrana z firmą Immersion sprawę sądową o naruszenie patentów...
* bezprzewodowość[/quote]

wibracje już są :)

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeczytałem i nic, nadal nie wiem :) Bo tam jest opisany dual shock ale teraz są jakieś dual shock 3. Ogólnie który lepszy? Bo z zestawami to widziałem jednak dual shock 3 i skubany jest droższy.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytałeś o różnice, pierwsze duale nie miały wibracji teraz mają, no i te sprawdzanie wychylenia, czułe przyciski. chociaż ja tego wszystkiego jakoś rzadko używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec jakby brać to tylko dual shock3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale kręcicie rannyyyyy....!
Dual Shock 3 to Sixaxis z wibracjami. Kompatybilny tylko z ps3. Broń Boże nie kupuj dwójki, to jest do ps2. Widać już podobieństwo w nazewnictwie? Pfff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem taką ofertę w necie: PS3 160GB z 4 grami do pobrania w SonyStore za 1529zł?
Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DrOzda' post='134605' date='03.12.2008, 15:16 ']W Auchan Wola Park Warszawa z dwoma grami za 1280 PLN[/quote]
A jakie gry w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='benek07' post='134569' date='03.12.2008, 11:14 ']Zauważyłem taką ofertę w necie: PS3 160GB z 4 grami do pobrania w SonyStore za 1529zł?
Ktoś coś wie na ten temat?[/quote]
w empiku jest taka oferta albo druga z pilotem i filmem 300. według mnie nie opłaca sie, lepiej wziąć 80 z resistance 2 a różnice samemu można dołożyć do większego dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='134569' date='03.12.2008, 11:14 ']Zauważyłem taką ofertę w necie: PS3 160GB z 4 grami do pobrania w SonyStore za 1529zł?
Ktoś coś wie na ten temat?[/quote]
Jest też oferta z 250GB ale to już kwestia pomysłowości sprzedawcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 31 bm. w sieci MM, konsola PS3 plus 5 gierek za 1590 zł.

Gierki:

Fifa 09

Ridge Racer 7

Ratchet and Clank

Need For Speed Undercover

GT5 Prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...