Skocz do zawartości
Ruki

Amoi Elite LC42T1E 1920x1080 Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki jest problem z serwisem? Bo ja wiem, że żadnego problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Polsce przy zakupie w digitalo.pl nie ma żadnego problemu... serwis door to door, ale zastanawiamy sie jak sprawa bedzie wygladac jesli tv kupimy w de. Np model: advent 37 na ebay.de (oferty szukane przez ebay.pl - sprzedawca deklaruje sie wyslac przedmiot do ue) kosztuje "jedyne" 1600€ (około 6400zł!) a elite 42 1800€ (ok 7200zł! ) + ewentualne koszty przesyłki! i jesli problemow z serwisem by nie bylo to jest to absolutny hit cena/jakosc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='MIIKI' date='10.09.2006, 23:06 ']w Polsce przy zakupie w digitalo.pl nie ma żadnego problemu... serwis door to door, ale zastanawiamy sie jak sprawa bedzie wygladac jesli tv kupimy w de. Np model: advent 37 na ebay.de (oferty szukane przez ebay.pl - sprzedawca deklaruje sie wyslac przedmiot do ue) kosztuje "jedyne" 1600€ (około 6400zł!) a elite 42 1800€ (ok 7200zł! ) + ewentualne koszty przesyłki! i jesli problemow z serwisem by nie bylo to jest to absolutny hit cena/jakosc!
[right][post="10184"][/post][/right][/quote]

Zastanów się, serwis w Niemczech ?? Może gdybyś mieszkał w Szczecinie, albo Zgorzelcu :)
Przecież mówisz o zakupie sprzętu za ładne kilka tysiaków, jak będziesz dochodził praw gwarancyjnych - wysyłał do sprzedawcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem... 8 tysiecy to duzo... czytalem na tym forum, ze amoi ma otworzyc centrum serwisowe pod koniec roku, wtedy problem by zniknal. Na Mikołaja prawdopodobnie dostaniemy tez udoskonalone tv. Pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..dla zainteresowanych, w najnowszym magazynie
PC Professionell
[img]http://www.testticker.de/images/pcpro/lg_pcpro.gif[/img]
test Amoi LC42T1E,
TV testowano na wszystkich wejsciach, w tym z sygnałem HD z Toshiby HD DVD !
Oceniono Amoi bardzo wysoko, uznając za jeden z najlepszych TV na rynku !
[img]http://www.testticker.de/testticker_images/200608/20060825025_1.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm coraz bardziej mi się podoba ten amoi :-))
no i cena idzie w dół, jeszcze wczoraj 9600 a dziś już 8900(czyli już prawie 2 tysiaki taniej niz cena startowa jak wprowadzali).. no pieknie, w tym tempie moze fasktycznie niedługo dojdzie do ceny 7200.
może trochę stylistyka jest nie teges (jak dla mnie, te zaokrąglone rogi, szeroki pas na dole), ale i tak trafil u mnie na pierwsze miejsce priorytetów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ulan' post='11991' date='26.09.2006, 12:18 ']
Hmm coraz bardziej mi się podoba ten amoi :-))
no i cena idzie w dół, jeszcze wczoraj 9600 a dziś już 8900(czyli już prawie 2 tysiaki taniej niz cena startowa jak wprowadzali).. no pieknie, w tym tempie moze fasktycznie niedługo dojdzie do ceny 7200.
[/quote]


Aktualnie w okolicach [b]5400 pln.[/b] , ale zakup w NRD ! :rolleyes:

[url="http://www.preis.de/produkte/Amoi_Elite_LC42T1E/112435.html"]http://www.preis.de/produkte/Amoi_Elite_LC42T1E/112435.html[/url]

Świat HD zwariował na dobre !


Pzdr

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie przymiezam do zakupu tego cacka :rolleyes: tylko czy testował to ktos moze z xbox360???? ze wzgledu na ta konsole mam zamiar go zakupic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pyton' post='22303' date='15.11.2006, 17:52 ']
tez sie przymiezam do zakupu tego cacka :rolleyes: tylko czy testował to ktos moze z xbox360???? ze wzgledu na ta konsole mam zamiar go zakupic :rolleyes:
[/quote]

Ja uzywam Amoi 42 i X360. Coz mozna powiedziec, sprawuje sie znakomicie. Wyswietla sygnal 1080p po component. Po VGA niestety nie daje rady, trzeba poczekac na update firmware (moze aktualnie oferowane juz maja nowy firmware). Bardzo dobrze dziala ze zrodlami SD, naprawde super.
Teraz tylko naped HD do 360 i witamy w swiecie HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dartman' post='22309' date='15.11.2006, 18:07 ']
Ja uzywam Amoi 42 i X360. Coz mozna powiedziec, sprawuje sie znakomicie. Wyswietla sygnal 1080p po component. Po VGA niestety nie daje rady, trzeba poczekac na update firmware (moze aktualnie oferowane juz maja nowy firmware). Bardzo dobrze dziala ze zrodlami SD, naprawde super.
Teraz tylko naped HD do 360 i witamy w swiecie HD.
[/quote]

teraz juz niemam watpliwosci :rolleyes: ino poczekam na jakas fajna promocje i łykam odrazu :rolleyes: dzieki za odp. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/587"]TU[/url] jest nowa cena Amoi 42" ,wydaje się być bardzo atrakcyjna tak samo jest nowa cena na amoi advent 37" za 5900zl
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie cena, ale nie rozumiem dlaczego tak nisko - w porównaniu z innymi Fullami, a nawet HD Ready.
P.S. Pilot dokładnie "zerżnięty" z Panasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mają wejsc nowe modele ,po drugie promocja a po trzecie spadają ceny innych producentów full hd ,tylko się cieszyc :angry:
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='balbi' post='22709' date='17.11.2006, 17:59 ']
Podoba mi sie cena, ale nie rozumiem dlaczego tak nisko - w porównaniu z innymi Fullami, a nawet HD Ready.
P.S. Pilot dokładnie "zerżnięty" z Panasa.
[/quote] dokładnie odwrotnie odnośnie pilota

Amoi to ośredek rozwojowy, back office takich gigantow jak sony czy panas...
dla sony wymyslają i robia elektronikę, komponenty... dla samsunga to samo, dla panasa czesc bardziej harware, m.in. piloty....
teraz sytuacja się odwróciła, to znane nam marki to składaki, wystarczy rozebrać np soniacza aby znaleść na podzespołach kilkanaście logo firm z chin czy korei...a płacimy za Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Zauważyłem otwory z tyłu Amoi.
Czy są to otwory na śruby, dla zamontowania czegośtam do powieszenia na ścianie?
Kompaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko by było fajnie, ale czemu AMOI ma tylko jedno złącze HDMI

Ja muszę mieć minimum 2, jedno dla "n", drugie dla PC.

A co do szyby to nie wiem jak to wygląda w domu, bo w sklepie nic mi się nie odbijało, a widzę zdecydowaną zaletę szyby na TV...

3 latek który mi biega po domu i już nie raz uderzył czymś w TV... przy szybie mam pewność, że mi matrycy nie rozwali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...