Skocz do zawartości
crazy-j

Odtwarzacz BR Panasonic DBP-BD 55

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://www.trustedreviews.com/home-cinema/review/2008/12/04/Panasonic-DMP-BD55-Blu-ray-Player/p1"]http://www.trustedreviews.com/home-cinema/...u-ray-Player/p1[/url]
Dla wszystkich malkontentów i niedowiarków. Na dzien dzisieszy to najlepsze alternatywa w tej cenie. Za 1.400 zadna firma nie zbliżyła sie do poziomu panasa. Po new year go łykam- a za 3-4 lata i tak wymienie sobie na nagrywarke bd tez panasonica( przypuszczam ze bedzie w podobnej cenie jak teraz player).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do poziomu panasonica nikt sie rzeczywiscie nie może zrównać bo tylko Panasonic robi tak płaskie /taniej wychodzi produkcja/ odtwarzacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza cenowo - 1249 na [url="http://www.megamedia.pl/odtwarzacz-blu-ray-panasonic-dmp-bd55eg.php"]megamedia.pl[/url] to chyba nawet taniej niż w Skandynawii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli [url="http://www.megamedia.pl/odtwarzacz-blu-ray-marantz-bd8002.php?off=0"]ten[/url] polecasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestancie juz z tymi tekstami w stylu "jaka cena taki sprzet" bo na milion klientow ok 1000 kupi BD za 8k.... Mobor jezeli masz kasy jak lodu i nie masz z nia co robic to sobie kupuj takie a nie krytykuj jednego z najlepszych BD w sredniej cenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Whiplash' post='136204' date='11.12.2008, 19:57 ']Przestancie juz z tymi tekstami w stylu "jaka cena taki sprzet" bo na milion klientow ok 1000 kupi BD za 8k.... Mobor jezeli masz kasy jak lodu i nie masz z nia co robic to sobie kupuj takie a nie krytykuj jednego z najlepszych BD w sredniej cenie..[/quote]

Ja osobiście już Mobora postów nie czytam. Jego ostatnie posty nic nowego nie wnoszą. Odniosłem takie wrażenie, że ma on niesamowitą manie wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Whiplash' post='136204' date='11.12.2008, 19:57 ']Przestancie juz z tymi tekstami w stylu "jaka cena taki sprzet" bo na milion klientow ok 1000 kupi BD za 8k.... Mobor jezeli masz kasy jak lodu i nie masz z nia co robic to sobie kupuj takie a nie krytykuj jednego z najlepszych BD w sredniej cenie..[/quote]

Ja osobiście już Mobora postów nie czytam. Jego ostatnie posty nic nowego nie wnoszą. Odniosłem takie wrażenie, że ma on niesamowitą manie wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='135270' date='06.12.2008, 21:08 ']do poziomu panasonica nikt sie rzeczywiscie nie może zrównać bo tylko Panasonic robi tak płaskie /taniej wychodzi produkcja/ odtwarzacze...[/quote]
według Ciebie produkcja czegoś większego jest droższa ze względu na wilekość obudowy?
gratuluję "logiki"... Edytowane przez eReS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu, okazuje się że BD55 to towar "reglamentowany" przez Panasonica :)

W MM powiedzieli że przedstawiciel Panasa poinformował ich o braku tego modelu na stanie co najmniej do końca roku (nie wiem czy to możliwe).

W Megamedia miła Pani poinformowała że nie ma i nie wiadomo kiedy będą.

W EuroAGD jest ale w [url="http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-blu-ray/panasonic-dmp-bd55.bhtml"]PRZEDSPRZEDAŻY[/url]!

W Avansie i MixElectronics - brak.

Na Torres.pl - kupić można ale po potwierdzeniu dostępności.

MixMedia, Mix24, NeoMix, I-Market, Elektroda, Top12, atrakcja, tiptopmarket - dostępny do 21 dn

itd, itp

Fajne odpowiedzi otrzymałem od inych sklepów "mających" w ofercie ten model. Oto próbki kilku z nich:

- Panasonic DMP-BD55EG na tą chwilę jest to produkt trudno dostępny.
- Produkt jest do sprowadzenia. Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru.
- Oferta ma charakter poglądowy, producent nie podał jeszcze jej szczegółów.

itd, itp

Czyli pozostaje imporcik na własną lub cudzą rękę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='HD Tosiek' post='136735' date='14.12.2008, 22:02 ']W MM powiedzieli że przedstawiciel Panasa poinformował ich o braku tego modelu na stanie co najmniej do końca roku (nie wiem czy to możliwe).[/quote]

W którym MM?
Na Ostrobramskiej w W-wie widziałem go na własne oczy, na początku tego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i o co tyle szumu ? Ma złote wykonczenia ? Selekcjonowane elementy ? Wybitny tor audio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='benek07' post='136737' date='14.12.2008, 21:17 ']..... Na Ostrobramskiej w W-wie widziałem go na własne oczy, na początku tego tygodnia.[/quote]
W jakiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuje. Jutro podjadę bo mam już dosyć tropienia :)

PS Przepraszam za delikatny OT i prywatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='136744' date='14.12.2008, 22:53 ']i o co tyle szumu ? Ma złote wykonczenia ? Selekcjonowane elementy ? Wybitny tor audio ?[/quote]
Dzięki temu szumowi możesz przynajmniej sobie licznik postów nabijać ciągle tym samym krytykanctwem/malkontenctwem/czepialstwem.
Czyli jakiś pożytek z tego czerpiesz :)
Dobranoc. Śpij dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HD Tosiek' post='136751' date='14.12.2008, 22:36 ']OK, dziękuje. Jutro podjadę bo mam już dosyć tropienia :P

PS Przepraszam za delikatny OT i prywatę.[/quote]


Ja jutro odbieram w Euro AGD na Jubilerskiej. Czas oczekiwania (zmówiony przez internet) jeden dzień cena 1399 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest chyba jakaś promocja bo Panasonic dodaje Skrab Narodów Księga Tajemnic na BD i kartę SD 1GB :P no ale kosztuje 1499 i 999 za 35-tkę (MM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nazwie tego Blu-Raya jest chyba błąd bo powinno być DMP-BD55 a nie DBP-BD55.
Pisze tego posta właściwie nie po to aby sygnalizować taka błahostkę, bo i tak wszyscy wiedzą o co chodzi, ale chciałbym zadać pytanie czy jest jakaś różnica w DMP-BD55, a DMP-BD55EG i co te literki właściwie oznaczają. W sklepach internetowych zdarzają się też inne końcówki np DMP-BD55EG-K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszcie sie z zakupem, bo wg Panasonic Belgia :

[color="#0000FF"][i]Cher client,
PANASONIC vous remercie pour l'interet que vous porter aux produits de PANASONIC.
Le produit que vous demande se trouve épuise, un nouveau modele doit etre annonce d ici quelques jours.
Cordialement,
PANASONIC helpdesk[/i][/color]

odtwarzacz nie jest juz produkowany :(

... albo czekajcie na nastepny model :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='136763' date='15.12.2008, 02:35 ']Dzięki temu szumowi możesz przynajmniej sobie licznik postów nabijać ciągle tym samym krytykanctwem/malkontenctwem/czepialstwem.
Czyli jakiś pożytek z tego czerpiesz :(
Dobranoc. Śpij dobrze.[/quote]

ale przynajmniej tym malkontenctwem/czepialstwem gadam na temat
a ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...