Skocz do zawartości
pmcomp

Kung Fu Panda - edycja Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nawet u Włochów bez polskich :):(:( :

[url="http://www.dvdland.it/nicom1/p_557222/blu_ray/kung_fu_panda_blu_ray.html;jsessionid=13F96248EE80DB3CCB6206280CFE867A.node4"]http://www.dvdland.it/nicom1/p_557222/blu_...80CFE867A.node4[/url]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale polskie wydanie będzie w polskiej wersji językowej, zarówno dubbing, jak i napisy

specyfikacja wg Poral: [url="http://www.blu-ray.poral.net/kung_fu_panda.php"]http://www.blu-ray.poral.net/kung_fu_panda.php[/url]

zamówiłem w gigancie za 75 zł przy okazji promocji 3 płyty w cenie 2 Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też przed chwilka to zamówiłem. Szkoda ze Jestem legenda nie maja w cenie 75 bo bym sie skusił. A tak trochę poczekam.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj oglądaliśmy trochę z pmcompem na BD w TrueHD : > MIAZGA! brać bez zawahania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='131624' date='16.11.2008, 23:38 ']Dzisiaj oglądaliśmy trochę z pmcompem na BD w TrueHD : > MIAZGA! brać bez zawahania![/quote]
Jakie wydanie, jeżeli to nie tajemnica :) ? Ale polskiego dubbingu chyba nie przebija ? Przecież Polacy są w tej dziedzinie Mistrzami Świata ( w animacjach ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sama bajka to dla mnie porażka. może raz się pośmiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Corvin' post='131788' date='17.11.2008, 22:53 ']Jakie wydanie, jeżeli to nie tajemnica :lol: ?[/quote]

USA.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='denver666' post='131810' date='18.11.2008, 07:51 ']sama bajka to dla mnie porażka. może raz się pośmiałem.[/quote]

Znaczy ... za młody jesteś ;):lol: .

Dla mnie rewela, bajka dla duzych chłopców.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody jestem? mam 30 lat i jakoś mnie ta bajka nie rozbawiła. tak samo jak horton słyszy ktosia czy ta bajka o robociku co sprzątał ziemie. to raczej wynik tego że za dużo widziałem już bajek :lol:. no chyba, że utożsamiasz się z pandą ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

Jeżeli jesteśmy w temacie filmów animowanych to wiecie może coś na temat polskiego wydania WALL-E?

Dziękuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak twierdzę ja i stwierdzili wielcy HD-maniacy na spotkani u Areckiego, [b]film Kung Fu Panda jest referencją jeżeli chodzi o obraz i o dźwięk[/b].
Szczególnie na KURO i z głośników THX-owych :unsure: . Masakra.

Popatrzcie na noty z magazynu HD World:

[url="http://imageshack.us"][img]http://img227.imageshack.us/img227/9752/kungfupandainfoyt4.jpg[/img][/url]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='denver666' post='131898' date='18.11.2008, 19:10 '][b]czy ta bajka o robociku co sprzątał ziemie[/b]. to raczej wynik tego że za dużo widziałem już bajek :unsure:[/quote]
Piszesz o Wall-e i porównujesz z Pandą i Hortonem? No to chyba nie jest to wynik tego, ze widziałeś za dużo bajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie. oglądam każda bajkę i oceniam która mi się podobała. a akurat były to ostatnie trzy bajki w tym roku i żadna mnie nie zaskoczyła. chyba mam prawo do mojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście masz prawo do własnego zdania. Po prostu nie podobają Ci się nowe filmy animowane 3D :) btw. Wall-e raczej nie jest dla dzieci tylko raczej dla młodzieży, dzieci na tym filmie się po prostu nudziły. W ogóle Pixar od jakiegoś czasu idzie w tę stronę. Za to Dreamworks robi filmy, które powinny podobać się zarówno dzieciom jak i towarzyszącym dorosłym. Mi tam się Kung-fu Panda podobała i nie ma to nic wspólnego z utożsamianiem się z pandą. A dźwięk i obraz faktycznie wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='deckardPL' post='132191' date='20.11.2008, 13:42 ']witam.

Jeżeli jesteśmy w temacie filmów animowanych to wiecie może coś na temat polskiego wydania WALL-E?

Dziękuje za informacje.[/quote]
Ponawiam pytanie o polskie wydanie WALL-E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drobne pytanie czy na płycie Blu-rey tak jak na DVD nie mozna wyłączyć tych dwóch reklam z poczatku by odrazu oglądać film?

jest to maksymalnie w kur.....ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Alcazar' post='132742' date='23.11.2008, 16:42 ']drobne pytanie czy na płycie Blu-rey tak jak na DVD nie mozna wyłączyć tych dwóch reklam z poczatku by odrazu oglądać film?

jest to maksymalnie w kur.....ce.[/quote]

Może AnyDVD potrafi toto wyłączyć, opcja jest, nie próbowałem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxiuca ja uwielbiam bajki, w każdej formie. o pandzie to było tak na wesoło. nie oceniam wersji br tylko samą bajkę. może dam jej szanse i obejrze jeszcze raz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać polskie wydanie. Podejście numer jeden: polski dubbing DD 5.1. Wrażenia: jest super. Główna zaleta: każda postać "gada" po polsku swoim własnym głosem ( troszkę mi zabrakło naszych rodzimych slangowych "powiedzonek" ). Film bardzo mi się spodobał więc zaraz po zakończeniu pojawił się pomysł: "pojadę" go jeszcze raz w oryginalnym Dolby TrueHD i ... "nastała" JASNOŚĆ :lol:. Dźwięk nabrał rozmachu, mocy, a przede wszystkim analityczności. REWELACJA. Co do obrazu w pełni zgadzam się z opinią "Tych" :huh:, Którzy Napisali, że jeżeli chodzi o wydania BD to REFERENCJA. No i jeszcze ta niesamowita mimika "twarzy" postaci ... MAJSTERSZTYK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...