Skocz do zawartości
Wudek

Denon 4308 i wyjście optyczne dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pytanie - jak skorzystać z wyjścia optycznego w Denonie 4308 (są 2). Chcę podłączyć słuchawki bezprzewodowe Pioneer SE-DIR800C. Mam wejście optyczne w transmiterze - ale nie wiem jak skonfigurować ustawienia w Denonie.
Pozdr,
Wudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Wudek' post='129638' date='06.11.2008, 10:20 ']Witam,
Mam pytanie - jak skorzystać z wyjścia optycznego w Denonie 4308 (są 2). Chcę podłączyć słuchawki bezprzewodowe Pioneer SE-DIR800C. Mam wejście optyczne w transmiterze - ale nie wiem jak skonfigurować ustawienia w Denonie.
Pozdr,
Wudek[/quote]
Należy wybrać z menu sourse select źródło na jakie ma być ustawiony denon, później assign i wybrać digital i wskazać odpowiednie wyjście cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='j23' post='129710' date='06.11.2008, 16:29 ']Należy wybrać z menu sourse select źródło na jakie ma być ustawiony denon, później assign i wybrać digital i wskazać odpowiednie wyjście cyfrowe[/quote]

Hmm - tak sie ustawia wejscie a ja potrzebuje wyjscie ...
Poza tym ja potrzebuje wyjście optyczne a nie coaxial ...

Jakies inne pomysły ???
Pozdr,
Wudek Edytowane przez Wudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Wudek' post='130221' date='09.11.2008, 10:01 ']Jakies inne pomysły ???[/quote]

- serwis Denona
- sklep Denona
- instrukcja obsługi

Pozdro

PS. z wyjściami cyfrowymi bywa różnie, niektóe modele nie przepuszczają tam sygnału z materiału zabezpieczonego np. z DVD. Jeśli masz np. PH nie powinno być problemu.
Na szybko zostaje Ci podłączyć toto na wyjście playera i sprawdzenie czy wina nie leży po stronie słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='130222' date='09.11.2008, 10:12 ']Na szybko zostaje Ci podłączyć toto na wyjście playera i sprawdzenie czy wina nie leży po stronie słuchawek.[/quote]

Podłączone bezpośrednio działają (i to bardzo fajnie !).
Chodzi tylko o puszczenie przez wzmacniacz - tak aby nie trzeba było przełączać np. między PS3 a Popcornem).

Jak nikt (włącznie ze mną) nic nie wymyśli to chyba rzeczywiście zostanie serwis Denona ...

Pozdr,
Wudek Edytowane przez Wudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...