Skocz do zawartości
austrian

N - program TV

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://n.pl/tv/program.html"]N program TV[/url] Już jest, jak sie sprawuje? za chwile przetestuje :)
Hmm jest problem: "Zlecenie nagrania nie powiodło sie" dziwne... czyzby nadal beta?

Edytowane przez austrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet stronka nie chce zczytać :D a jest środek nocy.

Autorus

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys probowalem sie tym bawic i na kilkanascie prob raz udalos sie nagrac program. Raz mialem taka sytuacje z komunikatem, ze "zlecenie nagrania nie powiodlo sie...", a jednak udalo sie nagrac. Ostatnio sa ciagle problemy ze strona www.n.pl, a od kilkunastu dni mam problem z wejsciem do program TV - brak wyswietlania flash'a raz dziala innym razem nie.

Sprobowalem tez nagrac z www.n.lajt.pl (z komorki) tez sa problemy tale ten lajtowy serwis lepiej dziala tylko, ze nie wszystko mozna nagrac. Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie stronka działa super, co do nagrywania doszedłem do momentu podania numeru abonenta, ale N-ka nie jest u mnie podłączona do internetu, więc nie mogę sprawdzić do samego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja probuje, wchodze podaje haslo i numer i...
pisze tak "zlecenie nie powiodlo sie" mimo iz wczesniej
widnieje komunikat "haslo i numer sa poprawne",
interweniowalem w nboku i.. mily pan z dzialu technicznego
uprzejmie poinformowal mnie iz usluga jest w fazie testow
i nie zostala jeszcze oficjanie wlaczona do slug nki :D

no tak - testy? ciekawe kto moze to testowac, bo nieukrywam
ze opcja planowania nagrywania przez internet jest naprawde ciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='129011' date='03.11.2008, 08:31 ']U mnie stronka działa super, co do nagrywania doszedłem do momentu podania numeru abonenta, ale N-ka nie jest u mnie podłączona do internetu, więc nie mogę sprawdzić do samego końca.[/quote]

Hm ale to ma działać przez satelitę. Nie trzeba mieć boxa podłączonego do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zrozumialem (z prezentacji na konferencji) to przez satelite ma dzialac (kiedys tam) w drugiej kolejnosci.
Na dzien dzisiejszy nBox Rec musi byc podlaczony do internetu aby to zadzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone :( Juz działa, sprawdzcie sobie. Minus to chwile schodzi komunikacja z boxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...