Skocz do zawartości
Lord Rayden

LG BD300

Rekomendowane odpowiedzi

W Audio XI/2008 mamy recenzję playera BD 300 produkcji LG. Pozytywną. Chwalą go (oprócz płyt BD) za niezłe odtwarzanie CD Audio i DVD. Cena podana - 1000 zł. To taniej niż Samsung 2500.
[url="http://www.circuitcity.com/ssm/LG-BD-300-High-Definition-Blu-ray-DVD-Player-with-NetFlix-Instant-Streaming-BD300/sem/rpsm/oid/223382/catOid/-17262/rpem/ccd/productDetail.do#prodspecs"]http://www.circuitcity.com/ssm/LG-BD-300-H...il.do#prodspecs[/url]
[url="http://news.softpedia.com/news/LG-BD-300-Blu-ray-Playback-Netflix-Streaming-Upconverting-94862.shtml"]http://news.softpedia.com/news/LG-BD-300-B...ing-94862.shtml[/url]

Kolejna dobra recenzja tego odtwarzacza w HiFi i Muzyka (najnowszym). Cena - 999 zł. Chwalą go za obraz BD i DVD oraz za współpracę z zewnętrznymi dyskami i pendrivami (USB). Odtwarza DIVX. Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I już [url="http://www.allegro.pl/item526224264_64627_odtwarzacz_dvd_blu_ray_lg_bd300_usb_divx.html"]zadowolenie[/url] ma go w swojej ofercie i to 250 zł taniej od w/w cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem i czekam z niecierpliwością na dostarczenie.

Zresztą czekałem na odtwarzacz LG od roku. Swoją drogą czemu LG w Polsce oficjalnie nadal nie zauważa epoki Bluray i ciągle oferuje tylko DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JA czekam aż pojawi się model LG z funkcją odtwarzania mkv. To dopiero będzie czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że odpuścili HD-DVD .... płyty tanie jak barszcz i zawsze można byłoby odpalić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegę chciałbym prosić o krótki opis i recenzje tego modelu bo chce kupić bluraya czy daje rade z tym wszystkim jak go opisują że ma dobry dzwięk jak i obraz pozdr robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dotarł...

Co mnie bardzo zdziwiło to to, że pomimo braku tego napędu w oficjalnej dystrybucji LG w Polsce (przynajmniej nie ma go na oficjalnej stronie LG) nawet pudełko jest po Polsku.

Po wyciągnięciu ukazuje się całkiem ładna skrzynka (nawet mojej żonie podoba się estetyka), owszem wygląd sprawa gustu i pewnie, ktoś i tak powie, że Samsung, czy Yamaha są fajniejsze.

Test zacząłem od wsadzenia kilku płyt: BluRay, DVD, DVD z DiVX, CD-R z muzyką MP3 (w końcu jakiś napęd LG to odtwarza), CD Audio, Zdjęć JPG na PenDrive i odtwarza wszystko, pewnie gdybym mu wsadził tosta z szynką, też by zadziałał.

Menu jest intuicyjne i nie trzeba zerkać do instrukcji żeby rozpocząć pracę.

Co do jakości filmów to nie mam porównania z Blurayami innych marek, jednak naprawdę trudno się do czegoś przyczepić szczególnie jak przechodzi się z wysłużonego DVD Sony. Obraz na telewizorze FullHD, brzytwa! Mechanizm SimpLink całkiem dobrze się sprawuje, jak telewizor jest też LG to wszystkim można sterować z jednego pilota.

Jedno czego mi się nie udało jeszcze sprawdzić to podłączenie do Internetu. Napęd owszem podpiąłem, przyznałem mu adres IP, otworzyłem firewall i nic... Widocznie trzeba mieć płyty, które to wykorzystają.

Na razie tyle. Śmiało polecam, chyba, że ktoś musi mieć koniecznie Sony :(

Acha, jeszcze jedno napęd jest cichy i szybko startuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno czego mi się nie udało jeszcze sprawdzić to podłączenie do Internetu. Napęd owszem podpiąłem, przyznałem mu adres IP, otworzyłem firewall i nic... Widocznie trzeba mieć płyty, które to wykorzystają.

A co ma być ? ; ) ........ no filmu potrzeba jakiegoś np. Transformers. Ale to są bzdurki typu nowe skiny menu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tylko Manta na razie, złamała magiczną barierę 7 stówek za BR. To jeszcze za drogo, aby format przyjął skalę masową. Wobec powyższego na cenach płyt dalej będziemy waleni w d....Szkoda. Marzy mi się relacja: dochód 1500 ojro, płyta BR 12,99. W Polsce 1500 zł, płyta 120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja widziałem Sony po 699 i Samsunga z Sharpem po 499 więc daleko Mancie :D do dobrej ceny. A jeżeli BD300 startuje z pułapu 750 zł to jest szansa że za pare tyg./m-cy cena spadnie na jeszcze bardziej atrakcyjną. A moze LG ulegnie modzie i pójdzie śladem Samsunga na dodawanie odtwarzaczy BD do TV za symboliczne 2 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle mnie zrozumiałeś. Sądziłem, że następuje jakiś przełom. Tymczasem stara bida...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś opętało z ceną tego LG link

Ooo, już potaniały o 9.224 zł :)

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kogoś opętało z ceną tego LG link
Ten gość chyba jakiś naćpany był jak tą aukcję wystawiał. Przesyłka 110zł, odbiór osobisty 20zł i przede wszystkim ta cena sprzętu. Chore...!

Pozdrawiam!

Edytowane przez jeffik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Ten gość chyba jakiś naćpany był jak tą aukcję wystawiał. Przesyłka 110zł, odbiór osobisty 20zł i przede wszystkim ta cena sprzętu. Chore...!

Pozdrawiam!

gość się chyba trawy nawdychał bo o ile 9999 cena to pewnie pomyłka , bo sądzę że miało być 999 zł to ceny za przesyłkę 90 zł i 110 zł za pobraniem to przegięcie na maksa , jeśli się nie ma umowy z kurierem to przesyłka jest droga ale i tak nie więcej niż 40-50 zł natomiast co miał gość na myśli pisząc 20 zł odbiór osobisty to nie mam pojęcia ! tyle pozytywów a taka głupota , szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę wachanie na twarzy "znawców" przy dylemacie : 10 tys. wydać na LX91 czy BD300 :)

Nawet 999,99 to i tak kosmos. BD300 za 750 zł się jeszcze nie sprzedają. Może za pare tygodni jak ruszy kampania i ludziska o nim poczytają troche. A co do kosztów powinno być paczka 20 i odbiór 110 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już widzę wachanie na twarzy "znawców" przy dylemacie : 10 tys. wydać na LX91 czy BD300 :)

Nawet 999,99 to i tak kosmos. BD300 za 750 zł się jeszcze nie sprzedają. Może za pare tygodni jak ruszy kampania i ludziska o nim poczytają troche. A co do kosztów powinno być paczka 20 i odbiór 110 ;)

Komentarz do tej aukcji: Masz barana - to go strzyż. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z wieloma danym technicznym na różnych stronach oraz w prasie fachowej podjąłem decyzje o kupnie odtwarzacza BLU-ray LG BD300.Ponieważ zależało mi na odtwarzaczu

czytającym Blu-ray nagrywane na komputerze BD,BD-RE.W artykule w AUDIO VIDEO opisującym ten sprzęt wyczytałem nawet tekst żę LG BD300 czyta prawie wszystkie formaty oprócz kilku

marginalnych.Jakież było moje zaskoczenie kiedy zajżałem do instrukcji.Blu-ray czyta jedynie '' płyty na których znajdują się jedynie filmy do sprzedaży i wypożyczalni "" inaczej tylko BD-ROM

natomiast BD-R i BD-RE jedynie z plikami audio.To jest jakieś nieporozumienie. Rzeczywiście płyty wypalonej w Toast Titanium 9 nie odczytuje.Jak wypalać płyty BD-ROM? Jaka jest prawda z

LG BD300? Czy można uaktualnić soft odtwarzacza, żeby mógł odtwarzać płyty BD-R z plikami video. Można wprawdzie odtwarzać HD w formacie AVCHD ale w jaki sposób konwertować pliki pomontażowe

w Final Cut Pro mov. na AVCHD i czym wypalać?

Pozdrawiam A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, doczytałem na zagranicznych forach, że wyszedł nowy update do BD300 pozwalający łączyć się z YouTubem. Równocześnie kilku ludzi napisało, że po update napęd przestał czytać DVD! Czy ktoś już tego próbował i czy to prawda? No i czy dotyczy to wersji 8.11.480?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...