Skocz do zawartości
ant3k

PlayStation 3 w przedsprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Ruszyła przedsprzedaż nowej konsoli Sony PlayStation 3.

Zamówienia można składać na stronie Play.com, a cena konsoli to blisko 550 funtów.
Z radością należy się jednak wstrzymać. Na stronie możemy przeczytać informację, że sprzęt może nie zostać dostarczony do zamawiających przed świętami Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone w przedsprzedaży będą miały pierwszeństwo i zostaną zrealizowane w pierwszej kolejności.
Opóźnienia w dostawie mogą być spowodowane… brakiem sprzętu.

Oficjalną premierę PlayStation 3 zaplanowano na 17 listopada.
[center][img]http://img.chip.pl/i/2/f/5/8/1354605_4db336e69f.jpg[/img][/center]
Zamówienia można składać na [url="http://www.play.com/Games/PlayStation3/STCS1/3-/1032615/Sony_Playstation_3_PS3_Console_With_60GB_HDD_3_Games/Product.html"]tej stronie.[/url]
[url="http://newsroom.chip.pl/news_172635.html"]Chip.pl[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie co się będzie działo. Pewno będzie dużo gorzej niż w przypadku X360 a ja sobie nie mogę wyobrazić już gorszej sytuacji. Stawiam cene na allegro: 4000tys :) albo i więcej. X schodził za ponad 3tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu albo circa about miesiąc temu pytałem się w Centrum Sony w Gdyni jak będzie wyglądała sprawa z dystrybucją, czy będą je mieli 17.11 i czy robią jakieś zapisy. Pan za ladą odpowiedział, że żadnych zapisów nie robią bo dostaną tyle egzemplarzy, że powinno wystarczyć. Zdziwił mnie ten spokój ale cóż...

Osobiście wydaje mi się, że nie ma co liczyć na wielki popyt zaraz po 17 listopada. Sytuacja w kraju może być niepewna, jakieś wybory przedwczesne czy cuś :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='welshy11' date='30.06.2006, 10:21 ']Miesiąc temu albo circa about miesiąc temu pytałem się w Centrum Sony w Gdyni jak będzie wyglądała sprawa z dystrybucją, czy będą je mieli 17.11 i czy robią jakieś zapisy. Pan za ladą odpowiedział, że żadnych zapisów nie robią bo dostaną tyle egzemplarzy, że powinno wystarczyć. Zdziwił mnie ten spokój ale cóż...

Osobiście wydaje mi się, że nie ma co liczyć na wielki popyt zaraz po 17 listopada. Sytuacja w kraju może być niepewna, jakieś wybory przedwczesne czy cuś :angry:
[right][post="7016"][/post][/right][/quote]

Cóż nie dziwię się ich spokojowi. Jak dowalili cenę 3tyś za PS2 też nikt nie brał;p
Patrząc co działo się gdy wyszedł X360 to lepiej niech cofną te swoje myślenie....towaru bankowo będzie brakło a ceny będa O_____________O wysokie oj wysokieeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='30.06.2006, 12:26 ']Cóż nie dziwię się ich spokojowi. Jak dowalili cenę 3tyś za PS2 też nikt nie brał;p
Patrząc co działo się gdy wyszedł X360 to lepiej niech cofną te swoje myślenie....towaru bankowo będzie brakło a ceny będa O_____________O wysokie oj wysokieeeeee
[right][post="7021"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Wiem, że w Stanach ludzie już robią przedpłaty albo płacą całą cenę bo będzie tylko po kilka egzemplarzy na największe centra handlowe. W Polsce - nie wiem ile nam przypadnie z 2 mln egzemplarzy przeznaczonych na cała Europę. Mam zamiar wybrać się do w\w Centrum Sony w połowie sierpnia po nowe informacje (jeśli takowe w ogóle będą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w temacie, ale natknąłem się na zdjęcia z targów i ceny. Jeżeli było to sorry.


[url="http://www.areadvd.de/lm/Multimedia/gcsonyps3.shtml"]ps3 - messe[/url]


Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalajace sa roznice cen, dla przykladu:
Ultima.pl - okolo 2500 zl
SwiatGier.com - juz od 1749 zl

No ciekaw jestem jak to bedzie, ja tam i tak wole zaczekac az wadliwe modele rozejda sie na pierwszy strzal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tygrysex' date='02.09.2006, 23:43 ']Rozwalajace sa roznice cen, dla przykladu:
Ultima.pl - okolo 2500 zl
SwiatGier.com - juz od 1749 zl

No ciekaw jestem jak to bedzie, ja tam i tak wole zaczekac az wadliwe modele rozejda sie na pierwszy strzal :(
[right][post="9490"][/post][/right][/quote]

Tja te ceny są śmieszne...swiat giet to niech lepiej sobie daruje te bajki....bede hardcore i obstawie 3500tys minimum allegro itp... skad te wnioski? Na moich oczach X360 schodził za tyle kasy...najwyżej odszczekam ; )

I tak samo myślę jak ty, że nigdy nie kupuje się pierwszych modeli. Ja też czekam 2,3 miechy aż rozejdą się wadliwe bo jak to bywa z SONY oczywiście coś się będzie działo :) A za taką kasę to ja dziękuję :) za wadliwy sprzęt O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po cholere ta przedsprzedaz skoro PS3 w PAL ma byc wydany dopiero w Marcu 2007 a nie jak planowano w Listopadzie 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bischoop' date='14.09.2006, 16:00 ']po cholere ta przedsprzedaz skoro PS3 w PAL ma byc wydany dopiero w Marcu 2007 a nie jak planowano w Listopadzie 2006.
[right][post="10546"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Eee no nie wiesz? Szukaja naiwnych, ktorzy beda ich dotowac 200 czy 300 zl (bo chyba tyle trza wplacic) kredyciorem nieoprocentowanym w skali, co najmniej pol roku (o ile premiera bedzie w marcu 07). Zaden bank tego nie oferuje rehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' date='14.09.2006, 19:00 ']Eee no nie wiesz? Szukaja naiwnych, ktorzy beda ich dotowac 200 czy 300 zl (bo chyba tyle trza wplacic) kredyciorem nieoprocentowanym w skali, co najmniej pol roku (o ile premiera bedzie w marcu 07). Zaden bank tego nie oferuje rehehe
[right][post="10553"][/post][/right][/quote]

W sumie przedsprzedaz miała być na listopad...a tutaj taki trudny do przewidzenia zonk ;p już widzę miny tych co wpłacili...ja tam bym kase zabierał i się nie podniecał...i tak i tak jak się chce to się kupi...tylko po co kupować w dniu premiery skoro sprzęt na 99% jest czymś zbugowany..Chyba nie było premiery konsoli bez jakiegoś buga :) A tu mamy do czynienia z SONY i mega drogim sprzętem..a jak wiemy sprzęty SONY czyli plejaki do mocnych nigdy nie należały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia tym co kupia PS3 w dniu premiery... niech odloza kolejne 300zl na gre chyba ze chca sie podniecac samym widokiem PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='jacecko' date='20.09.2006, 23:29 ']Powodzenia tym co kupia PS3 w dniu premiery... niech odloza kolejne 300zl na gre chyba ze chca sie podniecac samym widokiem PS3 ;)
[right][post="11202"][/post][/right][/quote]


Dziękujemy na pewno odłożymy.

P.S. Piszesz w wątku o X360 - to chyba nie jest odpowiednie forum na takie antagonizmy, prawda ?
Poza tym gierki na PS3 będą kosztować tyle samo co na X360 - chyba że masz na myśli używane gry z launchu konsoli kupowane na allegro, albo obiecane przez MS spolszczone wersje hitów sprzed roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszac w watku o x360 nie chcem nic porownywac poprostu pisze to co mysle od tego jest forum/
a jak ty chcesz to sobie zbieraj na tego PS3 naprawde mam to w d*** kazdy ma swoje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='jacecko' date='21.09.2006, 17:26 ']Piszac w watku o x360 nie chcem nic porownywac poprostu pisze to co mysle od tego jest forum/
a jak ty chcesz to sobie zbieraj na tego PS3 naprawde mam to w d*** kazdy ma swoje zdanie :angry:
[right][post="11245"][/post][/right][/quote]

Nie muszę zbierać, kupię sobie z pensji. A pisząc w obu wątkach z odmiennym nastawieniem emocjonalnym być może nieświadomie zdradzasz swoje sympatie, od czego nie jest to forum - tutaj rozmawiamy o technologiach HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie ze mozesz sobie pozwolic na nowego PS3 i do tego gry.. nie kazdy ma tyle kasy. Nie mam zadych sympatii, jedni wola x360 inni PS3 wolisz PS3 ok twoja sprawa. W tym watku nie rozmawiamy tylko o technolohi HD ale glownie o PS3. To raczej ty masz jakies problem bo caly czas sie czepiasz jak tylko zle slowo padnie na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...