Skocz do zawartości
imij

Proszę o radę,wiekowy już jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
jak w temacie,mam taki dylemat albo tego Samsunga-Panasonica?
ogladane bedzie z 3-4 metrów,sygnał 50 na 50 z N i z C+ ale w sygnale analogowym{głownie mecze}i czasami filmy dvd
dla mnie to duzy wydatek a w sklepach raczej mieszają i tylko operują liczbami-kontrast,czas itp,chcę tylko być zadowolony z zakupu
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tych dwóch to 46py80

I omijaj z daleka takie "rady" sprzedawców, którzy będę Ci kłaść do głowy liczby z folderów, zamiast zaprezentować jak dany sprzęt gra na konkretnym sygnale. Wartości liczbowe z folderów osiągnęły już granice absurdu i na ich podstawie nie można wyciągać żadnych rozsądnych wniosków. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma innej opcji jak 46PY80. Mam od miesiaca takiego tylko w wersji 42'. Zapraszam na tesy. Nie uwierzysz!!! Takich rzeczy to nawet w erze nie daja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem ostatnio w media markt (wawa ostrobramska) ten 42 PY80 a obok stał lcd lzd 800 i leciał na nich ten sam film dvd. Troche mnie to zdziwiło ale obraz na tym lcd był bardziej gładki, nie było widać tylu niedoskonałości. Aż sie sam zdziwiłem po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii na forum o tym py80. Podobnie było z obrazem analogowym. A miałem już kupywać tego py80, teraz już sam nie wiem co zrobić. może to była wina podłączenia, bo regulowałem obraz w tym py80 i nic sie nie poprawiało. A najładniejszy obraz analogowy był na toshibie z3030. Ale to są tylko subiektywne odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmówców. Panasonic PY80. Dodatkowo bardzo dobry stosunek ceny do jakości obrazu i możliwości TV. Nawet słabej jakości sygnał wygląda na nim bardzo przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż skoro jestes zdecydowany na LCD ale przy sygnale analogowym to wydaje mi się że to dziwna decyzja.Poczytaj trochę inne wątki na forum to stwierdzisz,że sygnał analogowy w LCD jest wyraźnie słabszy od plazmy ale to Twój wybór/ nie chce zaczynać n.. raz wątku wyższości jednej technologii nad drugą/.Ewentualnie sprawddź w dobrym sklepie na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rodzice kupili tego Samsunga. Ja preferuję projektory i nie mam pojęcia o TV, ale czy z odległości 3-4 metra na analogowym sygnale albo z DVD będzie widoczna jakaś wyraźna różnica ? (mam na myśli przewagę jakości niezależną od osobistych preferencji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...