Skocz do zawartości
paw

BBC HD w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Fani kanału BBC będą mogli go oglądać w jakości HD od 1 grudnia. Niestety, do końca stycznia będzie on dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej. Dopiero od lutego planowany jest start w polskiej wersji.
Ramówka BBC HD została tak przygotowana, aby zaintrygowała polskich widzów. Spotkamy w niej wiele felietonów, materiałów informacyjnych, filmów dokumentalnych oraz seriali.

Wszystkie kanały BBC dostępne są w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach kablowych Vectra, UPC Polska, Toya i Multimedia Polska. źródło:[url="http://media2.pl"]media2[/url]


[center][img]http://uk.gizmodo.com/bbc%20hd%202.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taki wypadku będzie najprawdopodobniej w Toyi , po prostu miodzio , że aż plauszki lizać a 1 grudnia to wcale nie tak długo ;)

Edytowane przez Cassius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super! Kolejny kanał HD! To ile tego już mamy? 15? : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcus64' post='125855' date='14.10.2008, 19:35 ']Czy wiadomo ile sobie polsat zażyczy za ten kanał?[/quote]
pewnie 6 zł jak za pozostałe hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie będzie tylko w CP
[quote]Biorąc pod uwagę wyłączność Cyfrowego Polsatu na nadawanie stacji BBC wśród polskich platform, z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że BBC HD pojawi się u tego operatora. Rozmowy trwają - mówi nam Grażyna Nagawiecka-Połeć, dyrektor zarządzająca Programu.[/quote]
więcej tu [url="http://www.wirtualnemedia.pl/article/2482223_BBC_HD_ruszy_w_Polsce_w_grudniu.htm"]http://www.wirtualnemedia.pl/article/24822...e_w_grudniu.htm[/url]

Może się nie zgodzą na wyłączność BBC HD w CP biorąc pod uwagę poziom dostępności HD w tej platformie. Albo postawią zaporowe warunki dla Polsatu. Nie własne kanały HD powinny być dostępne wszędzie gdzie to tylko możliwe, bo to najlepsze dla rozwoju rynku. Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady. Jeśli cokolwiek ma mnie skusić na ofertę HD Cyfrowego Polsatu to jedynie BBC HD. Nigdzie indziej, przez co najmniej trzy lata, się nie pojawi. Tak samo jak National Geographic HD. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='125907' date='14.10.2008, 20:40 ']Nigdzie indziej, przez co najmniej trzy lata, się nie pojawi. Tak samo jak National Geographic HD.[/quote]
Są jeszcze kablówki... NG HD jest w Aster, Spray i może jeszcze w kilku innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłączność CP niekoniecznie musi być przeniesiona na BBC HD. Ilość abo HD na CP jest znikoma.
Nie przypuszczam aby nadawca brytyjski był zainteresowany potencjalnymi abo w ilości 20000 z których
i tak nie wszyscy zapłacą dodatkowe 6 pln. Jaki sens wprowadzać taki kanał dla garstki ludzi.
No chyba że CP zachowa się jak pies ogrodnika i będzie bulił tyle ile zarząda nadawca. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczą im kablówki i Cyfrowy Polsat. BBC HD na 99% nie będzie w pozostałych platformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie zastanawia co zostanie z fantastycznej jakości BBC HD (19-20 Mbit/s) po przeemitowaniu tego kanału przez CP. Pewnie niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat zgłasza już wolę konsolidacji. Co mimo wszystko jest dobrym znakiem. Może wtedy, po jakimś połączeniu, doczekamy się peaków bitrate do poziomu 20Mbit/s. Maksimum czterech kanałów HD z połączonych transponderów CP/C+. I powolnej śmierci "HD" w N z jej trzema, zapchanymi do granic możliwości transponderami, DiscoveryHD i innymi kanałami non stop zniżającymi loty jakościowe. Za rok to Disc.HD w N będzie miało w porywach 7,5 Mbit/s co mimo wszystkich sztuczek przy AVC jest wartością żałośnie śmieszną.
Teraz musimy się zadowolić BBC HD w porywach do 15Mbit/s.
Hot Bird to nie Thor z transponderami o pojemności 75 Mbit/s w DVB-S. ;)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='126563' date='19.10.2008, 12:15 ']Może wtedy, po jakimś połączeniu, doczekamy się peaków bitrate do poziomu 20Mbit [...]
Teraz musimy się zadowolić BBC HD w porywach do 15Mbit/s.[/quote]
Czyli myliłem się co do Ciebie: niepoprawny optymista :angry:
Jak zobaczę 15 Mbit/s na jakiejś polskiej platformie przez dłuższy czas to specjalnie dla forum zaszczekam i nagranie umieszczę na wrzuta.pl ;)
Zżera mnie ciekawość jak C+ wykorzysta te dwa nowe transpondery po TPSie.

Co do N i bitrate'ów HD: jak popełniałem ostatnio krótki tekst o bitrate'ach polskich programów HD (dla jednego z magazynów o tematyce AV) to ze zgrozą zaobserwowałem, że bitrate'y programów HD na N są płaskie jak biust Keiry Knightley...
Kiepskie encodery? Słabi fachowcy? Tego nie wiem, ale jak powszechnie wiadomo, nadawanie CBR fatalnie wpływa na jakość nadawanych programów. Zwłaszcza jeżeli to CBR ma wartość 7-8 Mbps.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='126580' date='19.10.2008, 13:46 ']Jak zobaczę 15 Mbit/s na jakiejś polskiej platformie przez dłuższy czas to specjalnie dla forum zaszczekam i nagranie umieszczę na wrzuta.pl :([/quote]
Już się nie mogę doczekać :P
Może zaszczekamy razem? Albo jeszcze lepiej krzykniemy: "X jest najlepszą platformą w Polsce", albo "X daje dobry sygnał", lub coś w stylu "HD maniacy polecają X".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pampalini' post='126617' date='19.10.2008, 17:57 ']Może zaszczekamy razem?[/quote]
No to wisisz mi czyszczenie monitora. Jak sobie wyobraziłem, że razem szczekamy to się szczerze roześmiałem i poplułem ekran :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...