Jump to content
Sign in to follow this  
leeroy77

Jesienne promocje Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

W odpowiedzi na nowe oferty cyfry i n cyfrowy polsat również odpowiedział swoją super promocją :)

no cóż Solorz chyba zapadł w sen zimowy

[url="http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna/tv-sat_aktualnosci_ofertowe_jesienne_promocje_2008.cp"]http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-sate...romocje_2008.cp[/url]

Polsat chyba żyje w nierealnym świecie.Jak tak dalej będą obstawiać przy swoim,to nawet wieś,gdzie w tej chwili dominuje,odwróci się od nich.Dzisiaj pobawiłem się trochę nowym zestawem TNK tvn-u.I myślę,że wymiecie pana Solorza z rynku w segmencie średnim i niższym oraz całej zagranicy.Dekoder Technisata,jak za te pieniądze (199 zł razem z kartą na 3 mc-e),całkiem przyzwoity,pakiet szybko się aktywuje,obsługa Diseq,dwa wyjścia euro-scart oraz SP/DIF.

[quote name='leeroy77' post='123944' date='03.10.2008, 15:27 ']W odpowiedzi na nowe oferty cyfry i n cyfrowy polsat również odpowiedział swoją super promocją :P

no cóż Solorz chyba zapadł w sen zimowy

[url="http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna/tv-sat_aktualnosci_ofertowe_jesienne_promocje_2008.cp"]http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-sate...romocje_2008.cp[/url][/quote]

Wow. Normalnie szaleństwo :D Ciekawe czy długo myśleli nad tą ofertą. Zwłaszcza ten przyprawiający o ból głowy wybór dekoderów :D O bogactwie kanałów HD nie wspomnę :D

[quote name='marcus64' post='123949' date='03.10.2008, 15:51 ']Polsat chyba żyje w nierealnym świecie.Jak tak dalej będą obstawiać przy swoim,to nawet wieś,gdzie w tej chwili dominuje,odwróci się od nich.Dzisiaj pobawiłem się trochę nowym zestawem TNK tvn-u.I myślę,że wymiecie pana Solorza z rynku w segmencie średnim i niższym oraz całej zagranicy.Dekoder Technisata,jak za te pieniądze (199 zł razem z kartą na 3 mc-e),całkiem przyzwoity,pakiet szybko się aktywuje,obsługa Diseq,dwa wyjścia euro-scart oraz SP/DIF.[/quote]

Oferta TNK to moim zdaniem jedno z największych wydarzeń tej jesieni. Wreszcie ktoś kto nie jest zbyt wymagający może mieć podstawową ofertę TV za darmo (no wiem, że trzeba mieć sprzęt lub kupić ten oferowany przez TNK) i to jest już coś. Zwłaszcza, że jest to super rozwiązanie dla Polaków za granicą. Wreszcie bez umów i z możliwością zasilenia karty w każdej chwili przez internet. Duży plus dla ITI i życzę, aby TNK wymiotła klientów z CP :D

Bardzo fajna ta telewizja na kartę (dla niektórych może to być surogat multiroomu). Ja jednak pocichu liczę, że Polsat wprowadzi podobną ofertę - ma już dość "Fynf dojcze faren" na RTL i reklam podczas wyścigu. Potrzebuję po prostu zastąpić antenę naziemną anteną satelitarną z jak najszerszą i najtańszą ofertą programową. TNK byłaby idealna, gdyby miała F1 po polsku (czyli Polsat - dla mnie nawet mogliby nadawać tylko w soboty i niedziele od 13.30 - 16.00).

[quote name='lm81' post='124087' date='04.10.2008, 12:24 ']Bardzo fajna ta telewizja na kartę (dla niektórych może to być surogat multiroomu). Ja jednak pocichu liczę, że Polsat wprowadzi podobną ofertę - ma już dość "Fynf dojcze faren" na RTL i reklam podczas wyścigu. Potrzebuję po prostu zastąpić antenę naziemną anteną satelitarną z jak najszerszą i najtańszą ofertą programową. TNK byłaby idealna, gdyby miała F1 po polsku (czyli Polsat - dla mnie nawet mogliby nadawać tylko w soboty i niedziele od 13.30 - 16.00).[/quote]

Chyba wariaci kupują te dekodery HD po 199,- zł. Przecież na tym nic oprcz Polsatu nie da się wyświetlić !!!.
W n dekoder jest za darmo bo nie musisz go kupować. I bardzo dobrze bo niby po co, na nim też nie obejrzysz nic oprócz n.
Więc po co kupować te dekodery ???

Pozdro