Skocz do zawartości
Gmeru

Miasteczko n i fajna promocja w Wawie - recorder i quad 0zł + niski abo

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro Kępa Potocka Żoliborz. W dzień będzie miasteczko n i fajna promocja aby wyrwać recordera z anteną z quad za 0zł i do tego:

Promocja umożliwia aktywacje Dekodera - nbox HDTV recorder oraz zestawu antenowego nbox HDTV recorder w
promocyjnej cenie 0 zł, a ponadto korzystanie przez pierwsze 3 miesiace z wszystkich Pakietów oraz dwóch kolekcji VOD
bez opłat, przez kolejne 3 miesiace korzystanie z wszystkich Pakietów w promocyjnej cenie 48 zł oraz dwóch kolekcji VOD
w promocyjnej cenie 40 zł a przez kolejne 6 miesiecy korzystanie z Pakietu „sport i motoryzacja” za 1 zł miesiecznie.

No to jest niczym Boże Narodzenie ; ) Chyba warto bo wyrywamy nagrywarę za 0zł i większość kanałów za niski abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szaleją koledzy z n :D I dobrze. Tylko ta pogoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='119544' date='20.09.2008, 23:30 ']szaleją koledzy z n :) I dobrze. Tylko ta pogoda :([/quote]
to fakt pogoda juz tydzien jest beznadziejna non stop deszcz, a co do promocji to super (jak zwykle dla nowych abonentow). Pewnie zaprezentuja nagrywanie z neta to co bylo na konferencji, tak cos przeczuwam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, właśnie wróciłem z tego wydarzenia bo trudno to nazwać jakimś tam miasteczkiem. Była mega wielka impra telewizyjna i mimo, że padał trochę deszcz to i tak ludzi było setki. Super promocja HD na polskę oraz samej telewizji (właściwie wszystkie kanały miały swoje stoiska, sceny itd ). W sumie to bardzo wielkie wsparcie TVNu było też... w końcu. Jakby TVN i nka coś takiego robiła co tydzień to by mieli z milion abo hehe bo sprzedaż widziałem nie nadążała pakować recordery :lol:

Pozdrawiam ludzi z forum bo trochę osób mnie poznało oraz ja spotkałem. Oby więcej takich imprez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam się załapałem i cały czas nie mogę wyjść ze zdziwienia.
Po prostu N, Netia i Play robią ciągle takie promocje że dziś kupisz, a jutro będzie wszystko 2x taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...