Skocz do zawartości
soex

Wpadka C+ z wymianą karty?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wynikało z przesyłki z nowa kartą, kartę można wymienić od 18.09.2008. Wszystko zrobiłem wg instrukcji. Rano pobudka i sprawdzenie. Na kanale 19 napis "wymiana karty zakończona sukcesem ...", i co mogę oglądać tylko TVP Polonia i TVS. Po przeprogramowaniu kanałów to samo. Telefon do biura obsługi. Wszystko dobrze zrobiłem ale w przypadku PVR HD kartę wymienić będzie można 29/30.09.08 gdyż nie ma jeszcze nowego softu do tego terminala. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem też ale jeszcze nie odpakowałem listu ; ) zobaczymy. Też PVR HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='soex' post='119420' date='19.09.2008, 20:06 ']... gdyż nie ma jeszcze nowego softu do tego terminala. :)[/quote]

Czyli szykuje się jakiś nowy soft do PVR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu PVR nie radzi sobie z dwoma systemami SECA, dlatego dnia 29/30 jest możliwe, że wyłączą stary system a zostanie nowy i żaden soft nie będzie potrzebny. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wpadka tylko bug softu w PVR. PVR zawsze wybierze pierwszy PID z pary providerów 0065 (stare karty) i 0068 (nowe karty). Bug jest raczej na warstwie poniżej MHW (bo dotyczyłby reszty Mediasatów). Poprawka - zależy od producenta - trzeba czekać aż producent wyprodukuje patcha.

boo - nie możliwe ale na pewno. Pierwotnie planowano wyłączyć wysyłanie ECM na ident 0065 (obecne karty) w nocy z 28 na 29 września. Termin przesunięto o jeden w przód. Analogicznie było w przypadku poprzedniej wymiany kart.
chyba że producent PVR'a nie dostarczy patcha... to wtedy 'pochodza' sobie dłużej obecne karty. Edytowane przez STUDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...