Skocz do zawartości
mar_pula

TOSHIBA HD-E1

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie i .... za ile (jeśli to możliwe) kupie nowy odtwarzacz TOSHIBA HD-E1.
Może ktoś ma namiary na jakieś sklepy gdzie mają w magazynach E1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mar_pula' post='118987' date='17.09.2008, 20:24 ']Gdzie i .... za ile (jeśli to możliwe) kupie nowy odtwarzacz TOSHIBA HD-E1.
Może ktoś ma namiary na jakieś sklepy gdzie mają w magazynach E1.[/quote]

digitalo.pl ... może ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem dzisiaj na allegro.Nie podam w tej chwili linka,bo trwa właśnie przerwa konserwacyjna.Znajdziesz w dziale odtwarzacze blu-ray,HD DVD.Był wcześniej za 350 zł.
Jak nie tam,to pozostaje ci zagranica - eBay.W tej chwili nie ma,jest za to kilka HD-EP30 (troche lepszy,bo w 1080p).
Tu masz [url="http://search.ebay.pl/search/search.dll?from=R40&satitle=toshiba+hd"]link[/url]
A jak sam sprzedawałem na tym forum prawie nowy za 300 zł to nie było chętnych (poszedł od razu na allegro). Edytowane przez marcus64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marcus64' post='119008' date='17.09.2008, 21:53 ']Widziałem dzisiaj na allegro.Nie podam w tej chwili linka,bo trwa właśnie przerwa konserwacyjna....[/quote]

Dzięki ... o Allegro wiem :D
a ten model (HD-EP30) jest ciekawy ...

Edytowane przez mar_pula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mar_pula' post='119018' date='17.09.2008, 21:20 ']Dzięki ... o Allegro wiem :D
a ten model (HD-EP30) jest ciekawy ...[/quote]
EP30 jest trochę lepszy od E1,przede wszystkim masz obraz 1080p a nie tylko 1080i w E1.Ale i droższy,szczególnie na eBay,bo na zachodzie format HD DVD ma się o wiele lepiej niż u nas (bardzo mało wyszło filmów z PL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcus64' post='119029' date='17.09.2008, 22:46 ']EP30 jest trochę lepszy od E1,przede wszystkim masz obraz 1080p a nie tylko 1080i[/quote]

Oczywiście ... i ból głowy przy odtwarzaniu PL płyt .

BTW - [url="http://www.ceneo.pl/409724"]http://www.ceneo.pl/409724[/url]

napisz do nich , może chcą sie pozbyć i tanio Ci oddadzą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz super (mam dopiero 3 filmy w HD ale sporo DVD) :(

Mam pytanie w jakim celu i do czego przeznaczone są dwa gniazda USB w E1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mar_pula' post='119573' date='21.09.2008, 10:13 ']Obraz super (mam dopiero 3 filmy w HD ale sporo DVD) :lol:

Mam pytanie w jakim celu i do czego przeznaczone są dwa gniazda USB w E1?[/quote]
Są raczej niaktywne/tak gdzies wyczytałem/,musi sie pojawić odpowiedni soft.Tak a propo jaki soft masz wgrany w tunerze ,bo ja wgrałem FW 2.8 po zakupie i nie mam wyjscia po HDMI ,taraz nie wiem czy to wina tego czy uszkodzenie płyty głównej?.Zgadzam się że obraz jest super/oglądam po componencie/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja mojego to 3.0 (zassany przez E1 z sieci). Obraz po HDMI.
A co do USB, jeśli to sprawa softu ... to już chyba nowszego nie zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]A ja dzisiaj kupilem na wyprzedazy w Saturnie za rewelacyjna cene 299zl laugh.gif[/quote]

zymek, miałeś szczęśćie - ja poszedłem dziś do saturna w Krakowie i pytałem się o tą Toshibe to mi bardzo mądrze i rzeczowo odpowiedział, że HD-DVD zdechło wobec tego cytuje: "odesłali je na przemiał"

Sam chętnie kupił bym ten odtwarzacz za jakąś ludzką cenę - ma ktoś może jakiś pomysł gdzie (w granicach 300zł)? Z góry dzięki za info i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Weasley' post='119943' date='23.09.2008, 15:36 ']zymek, miałeś szczęśćie - ja poszedłem dziś do saturna w Krakowie i pytałem się o tą Toshibe to mi bardzo mądrze i rzeczowo odpowiedział, że HD-DVD zdechło wobec tego cytuje: "odesłali je na przemiał"

Sam chętnie kupił bym ten odtwarzacz za jakąś ludzką cenę - ma ktoś może jakiś pomysł gdzie (w granicach 300zł)? Z góry dzięki za info i pozdrawiam![/quote]
Zapraszam do Poznania, z tego co dzisiaj widzialem maja jeszcze dwie sztuki ;) , w sobote bylo z 6, dodam ze w zestawach znajduja sie jeszcze kabelek HDMI oraz 3 plyty gratis. Niestety plyty HD-DVD "z polki", w dalszym ciagu maja "normalna cene" i Saturn nie oferuje ich na wyprzedazy a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Zapraszam do Poznania, z tego co dzisiaj widzialem maja jeszcze dwie sztuki rolleyes.gif , w sobote bylo z 6, dodam ze w zestawach znajduja sie jeszcze kabelek HDMI oraz 3 plyty gratis. Niestety plyty HD-DVD "z polki", w dalszym ciagu maja "normalna cene" i Saturn nie oferuje ich na wyprzedazy a szkoda.[/quote]

Trzeba było tego nie pisać - teraz to dopiero mam doła. Do Poznania specjalnie nie Pojadę, ze względu na prace. A szkoda bo naprawdę bardzo chętnie bym kupił. A w ogóle to jakie 3 filmy tam wkładają?

Tak przy okazji - poszedłem jeszcze do MM - tam HD-1E pięknie leży na wystawie (też na przecenie!) za uwaga.... 799 zł. Aż mi się coś robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy w gratisie to: "Swiadek Koronny", "Zabojczy Numer" oraz "Taxi 4", dodam ze Toska XE-1 jest za 1490 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać pozostaje mi czekać aż w Media Markt lub w sklepach internetowych wreszcie się obudzą i zaczną sprzedawać te odtwarzacze-widma za normalną kasę (o ile kiedykolwiek do tego dojdzie). Swoją drogą jeśli ktoś z Was, drogich forumowiczów miałby taki player na sprzedaż (teraz... lub np. za dwa lata) niech pisze na PW.

[quote]Filmy w gratisie to: "Swiadek Koronny", "Zabojczy Numer" oraz "Taxi 4", dodam ze Toska XE-1 jest za 1490[/quote]

To i tak "niezła cena" - popularne wyszukiwarki cenowe pokazują cenę w granicach 2400 zł :) - jestem ciekaw, co się stanie z takimi np. XE1 - przecież nikt tego nie kupi za tą cenę... za 3razy niższą pewnie też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Weasley' post='120065' date='24.09.2008, 01:11 ']Widać pozostaje mi czekać aż w Media Markt lub w sklepach internetowych wreszcie się obudzą i zaczną sprzedawać te odtwarzacze-widma za normalną kasę (o ile kiedykolwiek do tego dojdzie). Swoją drogą jeśli ktoś z Was, drogich forumowiczów miałby taki player na sprzedaż (teraz... lub np. za dwa lata) niech pisze na PW.



To i tak "niezła cena" - popularne wyszukiwarki cenowe pokazują cenę w granicach 2400 zł :) - jestem ciekaw, co się stanie z takimi np. XE1 - przecież nikt tego nie kupi za tą cenę... za 3razy niższą pewnie też nie.[/quote]

Wczoraj widziałem XE1 we Wrocławskim MM za 2790PLN....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła sie na allegro

[url="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=452862683"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=452862683[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wachi40' post='124263' date='05.10.2008, 13:22 ']jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła sie na allegro

[url="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=452862683"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=452862683[/url][/quote]
Jak brak dowodu zakupu to i brak gwarancji zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...