Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jak cały katalog z tym GUI ma się do katalogu MovieJukebox? Chodzi mi o to że mam katalog z JAMY i nie wiem czy wrzucić GUI trzeba do niego, czy nic z tym nie trzeba robić.

W tym moim zipie juz miałeś w katalogu lib wszystko związane z moviejukebox. Jeżeli to usunąłeś to nie dobrze... Ze screena widać że nie masz w katalogu lib pliku moviejukebox.jar.

Powinieneś w katalogu lib mieć następujące pliki:

commons-collections-3.2.1.jar

commons-configuration-1.5.jar

commons-lang-2.4.jar

commons-logging-1.1.1.jar

filters.jar

GUIMovieJukeBox.jar

moviejukebox.jar

mucommanderlight.jar

org.eclipse.swt.gtk.linux.x86_3.4.0.v3448f.jar

regexp.jar

saxon9.jar

thetvdbapi.jar

Sprawdź czy je wszystkie masz.

PS. Odpalasz wykorzystując skrót na pulpicie, czy normalnie z commandline'a?

Jeżeli wykorzystując skrót to chyba wiem o co chodzi.

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twojego zipa nie zmieniałem, dorzuciłem tylko ten bat z zawartością do niego i nic więcej.

Wsio ustawiam tak jak napisałeś, za wyjątkiem tego lighttpd (mam na hdd popcorna)

Wszystko jest w jednym katalogu, nawet dorzuciłem MediaInfo aby było w jednym miejscu.

Widziałem że masz w lib to co trzeba ale jak mi nie zadziałało to YAMI przerzuciłem jeszcze w ten sam katalog ale i to nie pomogło.

2009-01-28  21:33		   575˙389 commons-collections-3.2.1.jar
2009-01-28  21:33		   271˙849 commons-configuration-1.5.jar
2009-01-28  21:33		   261˙809 commons-lang-2.4.jar
2009-01-28  21:33			60˙841 commons-logging-1.1.1.jar
2009-01-28  21:33		   338˙393 filters.jar
2009-01-28  21:33			27˙330 GUIMovieJukeBox.jar
2009-01-28  21:33		   157˙197 moviejukebox.jar
2009-01-28  21:33		   618˙673 mucommanderlight.jar
2009-01-28  21:33		 1˙889˙868 org.eclipse.swt.gtk.linux.x86_3.4.0.v3448f.jar
2009-01-29  12:58		 2˙121˙631 org.eclipse.swt.win32.win32.x86_3.4.1.v3449c.jar
2009-01-28  21:33		   192˙895 regexp.jar
2009-01-28  21:33		 5˙032˙115 saxon9.jar
2009-01-28  21:33			13˙719 thetvdbapi.jar

Katalog root z popcorna mam zmapowany. Ścieżki przez niego ustawiłem w GUI. Nie wiem co może jeszcze powodować że tak to się odpala. Może umiejscowienie programu ma znaczenie dla ścieżek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Katalog root z popcorna mam zmapowany. Ścieżki przez niego ustawiłem w GUI. Nie wiem co może jeszcze powodować że tak to się odpala. Może umiejscowienie programu ma znaczenie dla ścieżek?

Ma znaczenie. Spróbuj uruchomić tak:

start->uruchom->wpisujesz "cmd"->enter->w okienku wchodzisz tam gdzie masz to gui->GUI.bat

To jest kwestia ścieżek. Postaram się to jak najszybciej poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ...

Katalog z Twoim programem nazywa się GUI i leży na c:\, czyli ścieżka do GUI.bat to --> C:\GUI\GUI.bat.

Tak jak pisałem wcześniej jest to tylko rozpakowany zip + GUI.bat z taką zawartością:

@echo off

java -classpath lib/GUIMovieJukeBox.jar;lib/regexp.jar;lib/org.eclipse.swt.win32.win32.x86_3.4.1.v3449c.jar pl.plesken.swt.MainFrame

Odpalam z uruchom cmd i przechodzę do katalogu c:\gui no a w nim odplam gui.bat.

Program startuje normalnie.

Opcje w programie:

Pierwsza zakładka:

- podajesz ścieżkę źródłową gdzie trzymasz filmy -> G:\Filmy

- podajesz ściężkę na którą chcesz aby było zapisane menu -> G:\Filmy

Druga zakładka:

- określasz w jaki sposób popcorn z menu ma uruchamiać film (ja używam lighttpd) -> Dysk lokalny PCH (file:///opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/Video/Filmy/)

Trzecia zakładka:

- podajesz jaki plugin wykorzystujesz do przeszukiwania stron z informacjami o filmach -> com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

- podajesz ścieżkę do mediainfo (aplikacja która "zagląda" w głąb filmu i wyciąga informacje techniczne) -> C:\GUI\MediaInfo

- podajesz domyślną skórkę -> default

No i na koniec naciskam Generuj Menu, ale nic się nie dzieje. W danych lokalizacjach nie ma żadnych plików, a i sama informacja o tym że menu zostało utworzone jest tak szybka, bo nic nie jest kopiowane :/

Tak cały proces wygląda jaki wykonuje. Teraz jestem w pracy i nie mam popcorna przy sobie, ale katalog ma 1 film do testów i jest na oddzielnym dysku więc powinno być podobnie jak z zmapowanym dyskiem kukurydzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azizi, nie mam windowsa niestety... Teraz mam przeprowadzkę, więc jak dorwę kompa z windą to rozgryzę ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spoko, dałeś fajny pomysł i zrobiłeś soft więc chciałem przetestować aby to sprawnie działało, także beta testare już masz, jak coś trzeba będzie sprawdzić to pisz, ja pod xp i 7 mogę to testować :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem plugin do projektu MovieJukebox (YAMJ), który szuka danych o filmie na stronie filmweb. Jeżeli nie znajdzie tam odpowiednich informacji, to wtedy domyślnie używa plugin IMDB.

Nowy wersja programu z tym pluginem nie jest jeszcze dostępna na stronie download - jest tylko w wersji developerskiej w repozytorium SVN. Jeśli chcecie go już używać, to możecie sami ściągnąć projekt z SVN i skompilować go. Przygotowałem też skompilowaną wersję projektu na stronie

http://code.google.com/p/moviejukebox/issu...d=156&can=5

Na podanej stronie są też informacje co i jak skonfigurować.

Uwagi mile widziane.

Ściągnąłem i używam. Świetny program - wielkie dzięki za włożoną pracę. Pewien problem mam z filmami, których tytuły zawierają polskie znaki. Odpowiadające im pliki XML nie są wypełniane poprawnie (mimo obecności plików NFO z poprawnym adresem do bazy FilmWeb) muszę uzupełniać je ręcznie. Po takiej operacji i ponownym uruchomieniu programu YAMJ powstają poprawne pliki HTML. Jeżeli film ma dwie części to muszę jeszcze przerobić plik JSP (znowu kodowanie polskich znaków do formatu UTF8). Wiem, że marudzę, ale czy nie można by uwzględnić stosownych poprawek w YAMJ?

Edytowane przez piotrkaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnąłem i używam. Świetny program - wielkie dzięki za włożoną pracę. Pewien problem mam z filmami, których tytuły zawierają polskie znaki. Odpowiadające im pliki XML nie są wypełniane poprawnie (mimo obecności plików NFO z poprawnym adresem do bazy FilmWeb) muszę uzupełniać je ręcznie. Po takiej operacji i ponownym uruchomieniu programu YAMJ powstają poprawne pliki HTML. Jeżeli film ma dwie części to muszę jeszcze przerobić plik JSP (znowu kodowanie polskich znaków do formatu UTF8). Wiem, że marudzę, ale czy nie można by uwzględnić stosownych poprawek w YAMJ?

Potwierdzam, że YAMJ to bardzo fajne i przydatne narzędzie, ale przydałoby sie poprawić plugin

Filmweb. W przypadku gdy plugin nie złapie opisu po nazwie, nie pomaga plik nfo, ani żadne inne

metody. Trzeba ręcznie edytować plik XML lub zostawić opis po angielsku. Dodatkowo źle

zaokrągla ocenę filmu (do 1 cyfry, a nie do 2 tak jak w standardzie IMDB) oraz nie uwzględnia

pozycji filmu (TOP 250). Poza tym nie mam zastrzeżeń i pozdrawiam autora...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plesken, bardzo podoba mi się GUI, które zrobiłeś.

Na stronie YAMJ jest nawet podobne zapotrzebowanie, więc fajnie by było, gdybyś chciał je dołączyć do projektu. Wystarczy, abyś wrzucił swój kod w tym zgłoszeniu jako komentarz.

http://code.google.com/p/moviejukebox/issues/detail?id=349

Nie trzeba przekompilowywać, aby działało na windowsie. Wystarczy do katalogu lib wrzucić swt pod windowsa i uruchomić np. tak:

if (System.getProperty("os.name").equals("Windows [NIE JESTEM PEWIEN]")) {
run.append("java -Xms256m -Xmx512m -classpath " + path + ";" + path + "\\resources;" + path + "\\lib\\moviejukebox.jar;" + path + "\\lib\\commons-logging-1.1.1.jar;" + path + "\\lib\\commons-lang-2.4.jar;" + path + "\\lib\\commons-configuration-1.5.jar;" + path + "\\lib\\commons-collections-3.2.1.jar;" + path + "\\lib\\filters.jar;" + path + "\\lib\\mucommanderlight.jar;" + path + "\\lib\\thetvdbapi.jar;" + path + "\\lib\\saxon9.jar com.moviejukebox.MovieJukebox");
} else {
run.append("java -Xms256m -Xmx512m -classpath " + path + ":" + path + "/resources:" + path + "/lib/moviejukebox.jar:" + path + "/lib/commons-logging-1.1.1.jar:" + path + "/lib/commons-lang-2.4.jar:" + path + "/lib/commons-configuration-1.5.jar:" + path + "/lib/commons-collections-3.2.1.jar:" + path + "/lib/filters.jar:" + path + "/lib/mucommanderlight.jar:" + path + "/lib/thetvdbapi.jar:" + path + "/lib/saxon9.jar com.moviejukebox.MovieJukebox");
}

Z File.separator to bezsens trochę bo mamy jeszcze ":" w linuxie i ";" w windowsie.

PS. Sorki że tak długo, ale miałem przeprowadzkę małą i musiałem się postarać o kawałek neta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie System.getProperty("os.name") zwraca "Windows Vista"

możesz użyć File.pathSeparator do rozróżnienia ";" i ":"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie System.getProperty("os.name") zwraca "Windows Vista"

możesz użyć File.pathSeparator do rozróżnienia ";" i ":"

A ja myślałem aby to zrobić tak:

if (System.getProperty("os.name").contains("Windows")) {
     blablanbla
} else {
     blablabla
}

To załatwi sprawę :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chwilkę czasu i wprowadziłem modyfikacje do plugin-u filmweb w YAMJ:

- drobne poprawki, bo plugin nie działał poprawnie po ostatnich zmianach w YAMJ oraz zmianach na stronach filmweb;

- zapisuje oryginalny tytuł jako originalTitle w pliku XML. Na razie obsługuje go jedynie skórka hebrew ;)

- ściąga duże okładki fanart. Na sieci można znaleźć skórki, które je obsługują;

- obsługa Top250, z tą różnicą, że na filmwebie jest tylko top 100;

- precyzja ocen z dokładnością do jednego miejsca po przecinku;

- jeżeli dane filmu będą zapisane w pliku XBMC NFO, to plugin nie nadpisze ich;

Z ciekawszych nowych rzeczy w YAMJ (w stosunku do wersji 1.0.14):

- ustawia link lub ściąga trailer do filmu

- obsługa wielu epizodów serialu w jednym pliku, np. S01E1-4

- obsługa proxy

- możliwość definiowania własnych nazw kategorii (zamiast All, New, Movies, Trailers, TV Shows, HD, Top250)

- ściąganie napisów z OpenSubtitles

Moje zmiany będą dostępne w wersji 1.0.16. Póki co można ściągnąć ostatnią nieoficjalną wersję ze strony:

http://omertron.com/pch/YAMJ_Latest

Warto w pliku moviejukebox.properties ustawić następujące parametry:

# jeżeli chcesz używać filmweb zamiast imdb do skanowania filmów:
mjb.internet.plugin=com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

# jeżeli chcesz używać filmweb zamiast thetvdb do skanowania seriali:
mjb.internet.tv.plugin=com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

# jeżeli chcesz mieć w serialach opisy po polsku, przy użyciu thetvdb:
thetvdb.language=pl

# jeżeli chcesz mieć napisy po polsku:
opensubtitles.language=pol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem chwilkę czasu i wprowadziłem modyfikacje do plugin-u filmweb w YAMJ:

- drobne poprawki, bo plugin nie działał poprawnie po ostatnich zmianach w YAMJ oraz zmianach na stronach filmweb;

- zapisuje oryginalny tytuł jako originalTitle w pliku XML. Na razie obsługuje go jedynie skórka hebrew :P

.......

# jeżeli chcesz mieć napisy po polsku:

opensubtitles.language=pol[/code]

Dzięki za wstawke juz zdążyłem ja przetestować. Nie wiem co poradzić na fakt że pozycje dwupłytowe porozdzielało mi na dwa osobne filmy. Wcześniej miałem w jednej zakładce cd1 i cd2 i to zdecydowanie było prawidłowo. Pozdrawiam

Juz zrobione. Dla innych informacji błąd polegał na tym ze w poprzedniej wersji miałem "tytuł.cd.01" a teraz potrzeba "tytuł cd1"

Pozdrawiam

Edytowane przez radbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem chwilkę czasu i wprowadziłem modyfikacje do plugin-u filmweb w YAMJ:

- drobne poprawki, bo plugin nie działał poprawnie po ostatnich zmianach w YAMJ oraz zmianach na stronach filmweb;

- zapisuje oryginalny tytuł jako originalTitle w pliku XML. Na razie obsługuje go jedynie skórka hebrew :P

- ściąga duże okładki fanart. Na sieci można znaleźć skórki, które je obsługują;

- obsługa Top250, z tą różnicą, że na filmwebie jest tylko top 100;

- precyzja ocen z dokładnością do jednego miejsca po przecinku;

- jeżeli dane filmu będą zapisane w pliku XBMC NFO, to plugin nie nadpisze ich;

Z ciekawszych nowych rzeczy w YAMJ (w stosunku do wersji 1.0.14):

- ustawia link lub ściąga trailer do filmu

- obsługa wielu epizodów serialu w jednym pliku, np. S01E1-4

- obsługa proxy

- możliwość definiowania własnych nazw kategorii (zamiast All, New, Movies, Trailers, TV Shows, HD, Top250)

- ściąganie napisów z OpenSubtitles

Moje zmiany będą dostępne w wersji 1.0.16. Póki co można ściągnąć ostatnią nieoficjalną wersję ze strony:

http://omertron.com/pch/YAMJ_Latest

Warto w pliku moviejukebox.properties ustawić następujące parametry:

# jeżeli chcesz używać filmweb zamiast imdb do skanowania filmów:
mjb.internet.plugin=com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

# jeżeli chcesz używać filmweb zamiast thetvdb do skanowania seriali:
mjb.internet.tv.plugin=com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

# jeżeli chcesz mieć w serialach opisy po polsku, przy użyciu thetvdb:
thetvdb.language=pl

# jeżeli chcesz mieć napisy po polsku:
opensubtitles.language=pol

Jaka JAVE macie zainstalowana bo mi ciągle wywala błąd (Unknown Source) ??

Z góry thx za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka JAVE macie zainstalowana bo mi ciągle wywala błąd (Unknown Source) ??

Z góry thx za info

Witam. Ja mam Java (build 1.6.0_11-b03)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz zrobione. Dla innych informacji błąd polegał na tym ze w poprzedniej wersji miałem "tytuł.cd.01" a teraz potrzeba "tytuł cd1"

Pozdrawiam

Też miałem podobny problem. Miałem tytuł "tytuł disc1", a teraz muszę mieć "tytuł [disc1]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Jave 1.6 i dalej to samo...

Wiecie w takim razie co może być powodem następującego błędu:

Scanning movies directory X:\Video\Filmy\Filmy
Jukebox output goes to X:/Video/Filmy/Filmy/
Found 98 movies in your media library
Searching for movies information...
Updating data for: 007 Quantum of Solace
Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: com/moviejukebox/thet
vdb/TheTVDB
	at com.moviejukebox.plugin.TheTvDBPlugin.<init>(TheTvDBPlugin.java:34)
	at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance0(Native Method)

	at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance(Unknown Source)

	at sun.reflect.DelegatingConstructorAccessorImpl.newInstance(Unknown Sou
rce)
	at java.lang.reflect.Constructor.newInstance(Unknown Source)
	at java.lang.Class.newInstance0(Unknown Source)
	at java.lang.Class.newInstance(Unknown Source)
	at com.moviejukebox.plugin.DatabasePluginController.getMovieDatabasePlug
in(DatabasePluginController.java:65)
	at com.moviejukebox.plugin.DatabasePluginController.<clinit>(DatabasePlu
ginController.java:21)
	at com.moviejukebox.MovieJukebox.updateMovieData(MovieJukebox.java:497)
	at com.moviejukebox.MovieJukebox.generateLibrary(MovieJukebox.java:310)
	at com.moviejukebox.MovieJukebox.main(MovieJukebox.java:158)

C:\Documents and Settings\Macias\Pulpit\moviejukebox\moviejukebox>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy masz w katalogu lib plik thetvdbapi.jar

Jeżeli to nie jest przyczyną problemu, to spróbuj uruchomić program z katalogu, którego ścieżka nie ma spacji w nazwie (tak, aby nie było "Documents and Settings")

Edytowane przez Szmyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem chwilkę czasu i wprowadziłem modyfikacje do plugin-u filmweb w YAMJ:

- drobne poprawki, bo plugin nie działał poprawnie po ostatnich zmianach w YAMJ oraz zmianach na stronach filmweb;

- zapisuje oryginalny tytuł jako originalTitle w pliku XML. Na razie obsługuje go jedynie skórka hebrew ;)

- ściąga duże okładki fanart. Na sieci można znaleźć skórki, które je obsługują;

- obsługa Top250, z tą różnicą, że na filmwebie jest tylko top 100;

- precyzja ocen z dokładnością do jednego miejsca po przecinku;

- jeżeli dane filmu będą zapisane w pliku XBMC NFO, to plugin nie nadpisze ich;

Z ciekawszych nowych rzeczy w YAMJ (w stosunku do wersji 1.0.14):

- ustawia link lub ściąga trailer do filmu

- obsługa wielu epizodów serialu w jednym pliku, np. S01E1-4

- obsługa proxy

- możliwość definiowania własnych nazw kategorii (zamiast All, New, Movies, Trailers, TV Shows, HD, Top250)

- ściąganie napisów z OpenSubtitles

Moje zmiany będą dostępne w wersji 1.0.16. Póki co można ściągnąć ostatnią nieoficjalną wersję ze strony:

http://omertron.com/pch/YAMJ_Latest

Szmyku,

Świetna robota. Wydaje mi się, że teraz plugin filmwebowy jest w pełni funkcjonalny.

Przerobiłem skina 'default', aby wyświetlał oryginalny tytuł, a także dokonałem drobnych

zmian w opisie parametrów technicznych filmu (usunąłem zbędne informacje).

Skin jest do ściągnięcia tutaj:

http://pawoj.home.pl/detail.zip

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wstawke juz zdążyłem ja przetestować. Nie wiem co poradzić na fakt że pozycje dwupłytowe porozdzielało mi na dwa osobne filmy. Wcześniej miałem w jednej zakładce cd1 i cd2 i to zdecydowanie było prawidłowo. Pozdrawiam

Juz zrobione. Dla innych informacji błąd polegał na tym ze w poprzedniej wersji miałem "tytuł.cd.01" a teraz potrzeba "tytuł cd1"

Pozdrawiam

Istotnie, jeśli jest kropka przed CD1 to plugin rozbija na dwa filmy, jeśli jest spacja to łapie jako

części tego samego filmu. Dodatkowo w tym drugim przypadku części nie są numerowane w opisie

jest po prostu:

part

part

play all

Czyli jest chyba do poprawienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Upewnij się czy masz w katalogu lib plik thetvdbapi.jar

Jeżeli to nie jest przyczyną problemu, to spróbuj uruchomić program z katalogu, którego ścieżka nie ma spacji w nazwie (tak, aby nie było "Documents and Settings")

Pomogła instalacja nowego GUI.

Dzięki wielkie za sugestie!

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem chwilkę czasu i wprowadziłem modyfikacje do plugin-u filmweb w YAMJ:

- drobne poprawki, bo plugin nie działał poprawnie po ostatnich zmianach w YAMJ oraz zmianach na stronach filmweb;

- zapisuje oryginalny tytuł jako originalTitle w pliku XML. Na razie obsługuje go jedynie skórka hebrew :)

- ściąga duże okładki fanart. Na sieci można znaleźć skórki, które je obsługują;

- obsługa Top250, z tą różnicą, że na filmwebie jest tylko top 100;

- precyzja ocen z dokładnością do jednego miejsca po przecinku;

- jeżeli dane filmu będą zapisane w pliku XBMC NFO, to plugin nie nadpisze ich;

Z ciekawszych nowych rzeczy w YAMJ (w stosunku do wersji 1.0.14):

- ustawia link lub ściąga trailer do filmu

- obsługa wielu epizodów serialu w jednym pliku, np. S01E1-4

- obsługa proxy

- możliwość definiowania własnych nazw kategorii (zamiast All, New, Movies, Trailers, TV Shows, HD, Top250)

- ściąganie napisów z OpenSubtitles

Moje zmiany będą dostępne w wersji 1.0.16. Póki co można ściągnąć ostatnią nieoficjalną wersję ze strony:

http://omertron.com/pch/YAMJ_Latest

Warto w pliku moviejukebox.properties ustawić następujące parametry:

# jeżeli chcesz używać filmweb zamiast imdb do skanowania filmów:
mjb.internet.plugin=com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

# jeżeli chcesz używać filmweb zamiast thetvdb do skanowania seriali:
mjb.internet.tv.plugin=com.moviejukebox.plugin.FilmwebPlugin

# jeżeli chcesz mieć w serialach opisy po polsku, przy użyciu thetvdb:
thetvdb.language=pl

# jeżeli chcesz mieć napisy po polsku:
opensubtitles.language=pol

Wprowadzone zmiany wyeliminowały większość błędów. Nadal jednak nie rozpoznaje następujących filmów (mimo podanej ścieżki w NFO):

http://www.filmweb.pl/f4580/Cień,1994

http://www.filmweb.pl/f94755/Uwierz+w+miłość,2003

http://www.filmweb.pl/f8103/Niekończąca+się+opowieść,1984

http://www.filmweb.pl/f4871/Grzeszna+miłość,2001

http://www.filmweb.pl/f217280/Skradziona+tożsamość,2004

http://www.filmweb.pl/f1112/Kochaj+albo+rzuć,1977

http://www.filmweb.pl/f1435/6-ty+dzień,2000

http://www.filmweb.pl/f30763/Intymność,2001

http://www.filmweb.pl/f6733/Kiedy+mężczyzn...ha+kobietę,1994

Ta wersja pokazuje dość ograniczoną liczbę kategorii:

All

Movies

Top 250

Akcja

Dramat

Fantastyka

Chyba, że coś robię nie tak?

Serdecznie dzięki dla twórcy...

Edytowane przez piotrkaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pliku o nazwie "skin.properties" (\moviejukebox\skins\default\) - ustaw parametr "genres.max= ..." np. 10 lub 12 (tyle ile chcesz kategorii)

A co do tych filmów "nie rozpoznaje" - tzn nie widzi wcale czy generuje złe opisy lub okładki (?)

Jeśli nie widzi - wymień "MediaInfo" na najnowszą wersję (link jest wyżej), a jak nie pomoże to zła nazwa pliku, zmień ją/uprość ...

Edytowane przez mar_pula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pliku o nazwie "skin.properties" (\moviejukebox\skins\default\) - ustaw parametr "genres.max= ..." np. 10 lub 12 (tyle ile chcesz kategorii)

A co do tych filmów "nie rozpoznaje" - tzn nie widzi wcale czy generuje złe opisy lub okładki (?)

Jeśli nie widzi - wymień "MediaInfo" na najnowszą wersję (link jest wyżej), a jak nie pomoże to zła nazwa pliku, zmień ją/uprość ...

"genres.max" miałem równe 3 i to było powodem wyświetlania tylko 3 kategorii ... dzięki za radę

"nie rozpznaje" oznacza,że wyświetla zastępczy obraz zamiast okładki, i brak danych filmu np. SOURCE: UNKNOWN,

jako tytuł filmu wyświetlana jest nazwa pliku

w logu pojawia się bła:

Failed retreiving filmweb informations for movie : http://www.filmweb.pl/f94755/Uwierz+w+miłość,2003

ścieżki, które podaję w plikach NFO otwierają się poprawnie w przeglądarce

Edytowane przez piotrkaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...