Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam pytanie lekko OT... za co z gory przepraszam.

Dlaczego w tym MJ skanowanie odbywa sie tylko po nazwach plikow a nie nazwach katalogow, w ktorych sie pliki znajduja?

Nie wiem jak u was ale w moim skladziku zdecydowana wiekszosc katalogow ma nazwy znaczace (np. "Drillbit.Taylor.UNRATED.DVDRip.XviD.AC3.iNT-DEViSE") ale nazwy plikow juz nic ciekawego nie powiedza - "devise-dt.cd1.avi". Czy dodanie takiej funkcjonalnosci jest jakos klopotliwe? Czy wogole sa jakies plany w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

W żaden sposób nie udaj mi się odpalić filmu. Wszystko jest niby ok, ale za każdym razem jak klikam odtwarzanie, to po krótkim buforowaniu napis "could not play". Filmy są na dysku sieciowym, a ścieżka do niego jest:

file:///opt/sybhttpd/localhost.drives/NETWORK_SHARE/nazwa_udzialu/podkatalog/katalog_filmu/nazwa_filmu.avi

Oczywiście jeżeli wybieram ręcznie dysk sieciowy, potem katalog i film, to odtwarza bez problemu, problem jest tylko z MovieJukebox.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, gdzie może tkwić jakiś błąd?

Pozdrawiam,

qristo76

Problem rozwiązany. Napiszę co było, być może ktoś będzie miał podobny problem. Otóż bardzo dokładnie prześledziłem pod telnetem co się dzieje podczas odtwarzania filmu. I okazuje się, że popcorn może mieć w tym samym czasie otwarty tylko jeden udział sieciowy (w sumie ciekawe dlaczego?), a tak się składa, że Jukebox miałem na innym dysku i filmy też na innym. Więc wchodząc do Jukebox automatycznie wywalał mi połączenie z filmami i stąd cały problem. Jukebox i filmy muszą być fizycznie na tym samym dysku sieciowym. Oczywiście jak ktoś ma wszystko, albo tylko Jukebox lokalnie, to takiego problemu nie będzie.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie mam pytanie lekko OT... za co z gory przepraszam.

Dlaczego w tym MJ skanowanie odbywa sie tylko po nazwach plikow a nie nazwach katalogow, w ktorych sie pliki znajduja?

Nie wiem jak u was ale w moim skladziku zdecydowana wiekszosc katalogow ma nazwy znaczace (np. "Drillbit.Taylor.UNRATED.DVDRip.XviD.AC3.iNT-DEViSE") ale nazwy plikow juz nic ciekawego nie powiedza - "devise-dt.cd1.avi". Czy dodanie takiej funkcjonalnosci jest jakos klopotliwe? Czy wogole sa jakies plany w tym momencie?

na tą chwilę jest to niemożliwe, ale zostało to zanotowane jako przyszła opcja do MJ. Więcej tutaj:

http://code.google.com/p/moviejukebox/issues/detail?id=364

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy jest jakiś podobny program ale do MUZYKI oczywiscie na Popcorna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale mam mały problem wszystko sie ładnie zrobiło ale jak klikam na play to jest czarny ekran i nic sie niedzieje , co zrobiłem zle???? filmy mam na dysku wewnętrznym

sory juz sobie poradziłem zamiast HARD_DISK miało byc SATA_DISK

A mam pytanie czy ktoś sie bawił tym Music Jukebox ????

czy on wogóle siciąga okładki do płyt ??????

Edytowane przez dodo100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

Znowu limit. Nie lepiej umieścić gdzieś, gdzie nie ma takich limitów?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto link http://rapidshare.com/files/184517701/movi...x_12.rar.htmldo gotowca moviejukeboxa lekko zmodyfikowanego wystarczy rozpakować i chulaj dusza.

Krótka instrukcja:PODSTAWA twardziela w odtwarzaczu należy zmapować nadać mu literkę np. X

odpalasz: GUI w górnym wierszu wpisujemy :X:/Video/

w białych kułeczkach zaznaczamy: NMT player"s Hart Disk

naciskamy na :Start Movie Juke Box

po paru chwilach krzyczymy huuuura!!!

Witam

A ja "wyprodukowałem" GUI napisane w javie z wykorzystaniem biblioteki SWT (http://www.plesken.elpec.com/PCH/GU...v0.0.1 beta.zip).

Niestety jako że nie używam windowsa to, jest to przekompilowane pod linuxa.

Jeżeli by ktoś jednak zechciał mieć te GUI pod windę to proszę dać znać to postaram się przekompilować i pod "jedyny słuszny system" :-).

Oczywiście zaznaczam że jest to beta beta, ale menu tworzy prawidłowo.

Plesken

Screeny:

1a.jpeg

2a.jpeg

3a.jpeg

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plesken, bardzo podoba mi się GUI, które zrobiłeś.

Na stronie YAMJ jest nawet podobne zapotrzebowanie, więc fajnie by było, gdybyś chciał je dołączyć do projektu. Wystarczy, abyś wrzucił swój kod w tym zgłoszeniu jako komentarz.

http://code.google.com/p/moviejukebox/issues/detail?id=349

Nie trzeba przekompilowywać, aby działało na windowsie. Wystarczy do katalogu lib wrzucić swt pod windowsa i uruchomić np. tak:

java -classpath lib/GUIMovieJukeBox.jar;lib/regexp.jar;lib/org.eclipse.swt.win32.win32.x86_3.4.1.v3449c.jar pl.plesken.swt.MainFrame

Edytowane przez Szmyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał już takie zrobione na tip top, bez kombinowania pod win jeśli można :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plesken, bardzo podoba mi się GUI, które zrobiłeś.

Na stronie YAMJ jest nawet podobne zapotrzebowanie, więc fajnie by było, gdybyś chciał je dołączyć do projektu. Wystarczy, abyś wrzucił swój kod w tym zgłoszeniu jako komentarz.

http://code.google.com/p/moviejukebox/issues/detail?id=349

Nie trzeba przekompilowywać, aby działało na windowsie. Wystarczy do katalogu lib wrzucić swt pod windowsa i uruchomić np. tak:

java -classpath lib/GUIMovieJukeBox.jar;lib/regexp.jar;lib/org.eclipse.swt.win32.win32.x86_3.4.1.v3449c.jar pl.plesken.swt.MainFrame

Też myślałem aby podmienić SWT z linuxa na SWT z windowsa. Jednak obawiałem się że pewnie SWT z windowsa będzie inaczej interpretowało klase z GUI.

Nie sprawdzałem (nie mam windowsa).

Odnośnie samego projektu to z chęcią dorzucę ten kod, tylko dodam język angielski :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajny plug się robi, tylko wersje pod win zrobić, mały opis git :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolał już takie zrobione na tip top, bez kombinowania pod win jeśli można :rolleyes:

Azizi, aby to odpalić ściągasz mojego zipa, ściągasz bibliotekę SWT (SWT pod windę) pod windowsa i kopiujesz do katalogu lib. Następnie tworzysz GUI.bat (zamiast GUI.sh) z kodem który podał Szmyko czyli:

@echo off

java -classpath lib/GUIMovieJukeBox.jar;lib/regexp.jar;lib/org.eclipse.swt.win32.win32.x86_3.4.1.v3449c.jar pl.plesken.swt.MainFrame

i powinno działać :-)

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, tzn program się odpala :rolleyes:

Wrzuciłem całość z GUI.bat do odpalania tu --> http://uploaded.to/?id=xifp7a

Teraz muszę tylko MovieJukeBox w domu wrzucić bo coś mi wcześniejsza wersja nie odpalała filmów.

Może ktoś się postara i raz a dobrze bez linków do innych bordów napisze co i jak z MovieJukeBox od A do Z aby go odpalić prawidłowa + nowe GUI i jego mały opis :unsure:

Swoją drogą to widziałem wcześniej na jakiś zagranicznych forach fajne modyfikacje listy filmów, gdzie po prawej stronie w miarę jak się przerzucało film pokazywana była okładka. Pewnie to prosta modyfikacja w html'u pliku index.html. Widział ktoś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydał by się mały opis co i jak w polach wybierać, bo coś mi nie działa za dobrze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przydał by się mały opis co i jak w polach wybierać, bo coś mi nie działa za dobrze :/

Pierwsza zakładka:

- podajesz ścieżkę źródłową gdzie trzymasz filmy

- podajesz ściężkę na którą chcesz aby było zapisane menu

Druga zakładka:

- określasz w jaki sposób popcorn z menu ma uruchamiać film (ja używam lighttpd)

Trzecia zakładka:

- podajesz jaki plugin wykorzystujesz do przeszukiwania stron z informacjami o filmach

- podajesz ścieżkę do mediainfo (aplikacja która "zagląda" w głąb filmu i wyciąga informacje techniczne)

- podajesz domyślną skórkę

Docelowo wystarczy określić źródło filmów, podać gdzie ma być menu zapisane i w jaki sposób popcorn poprzez menu ma wyświetlić film.

Oczywiście wygenerowane menu najlepiej jest przegrać na popcorna i z dysku lokalnego uruchamiać.

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko i lipa

32773972rl0.jpg

Swoją drogą jak cały katalog z tym GUI ma się do katalogu MovieJukebox? Chodzi mi o to że mam katalog z JAMY i nie wiem czy wrzucić GUI trzeba do niego, czy nic z tym nie trzeba robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...