Skocz do zawartości
Agnieszka K

42" sharp czy toshiba??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
dopiero dziś się zalogowałam na tym forum i pewnie jak bym głębiej poszperała to bym znalazła większość odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ale...
decyzję muszę podjąć do jutra do 12:00.. :(

zastanawiam się nad zakupem 42" (minimum 40"), a właściwie już byłam zdecydowana - sharp lc-42x20e jednakże jeden ze sklepów internetowych, przez który zamówiłam ten telewizor przez miesiąc nie mógł mi go dostarczyć. :angry: Musiałam zrezygnować z zamówienia, no i klasycznie jak to kobieta :P znów zaczęłam się zastanawiać co kupić???
I w ten oto sposób trafiłam na Wasze forum. ;)

Udało mi się ograniczyć do 4 modeli...
- SHARP LC42X20E
- SHARP LC42XD1
- TOSHIBA XF350
- TOSHIBA 42Z3030 (przy czym ten najmniej chętnie ze względu na cenę chyba, że będzie bezkonkurencyjny!! :) )

Jaka jest Wasza opinia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, no to akurat polecimy Ci ten najmniej chętnie czyli Toshiba. Warto dopłacić. Jest bezkonkurencyjna w stosunku do tych modeli, które wymieniłaś. Tutaj to jest oczywiste ; - ) Jest to duża różnica na korzyść Z. Na forum jest nawet test tego TV: [url="http://hdtvpolska.com/MEGA-TEST-42Z3030D-Regza-Z-Seria-t7451.html"]http://hdtvpolska.com/MEGA-TEST-42Z3030D-R...eria-t7451.html[/url]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='116033' date='02.09.2008, 00:06 ']Agnieszko, no to akurat polecimy Ci ten najmniej chętnie czyli Toshiba. Warto dopłacić. Jest bezkonkurencyjna w stosunku do tych modeli, które wymieniłaś. Tutaj to jest oczywiste ; - ) Jest to duża różnica na korzyść Z. Na forum jest nawet test tego TV: [url="http://hdtvpolska.com/MEGA-TEST-42Z3030D-Regza-Z-Seria-t7451.html"]http://hdtvpolska.com/MEGA-TEST-42Z3030D-R...eria-t7451.html[/url]

Pozdrawiam[/quote]

test widziałam natomiast nie było (lub nie znalazłam.. :( ) testów reszty wymienionych modeli.
Jeśli jednak miałbyś wybrać coś następnego w kolejności to co by to było?
Wiesz, różnica jest ponad 400 zł od pozostałych modeli, a to jednak nadwyręży mój budżet.. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XD1 - dobry model, swego czasu numer 1 ale już trochę ma na karku

X20 czy XF ? Ja bym kupił XF ale znam osoby co by wybrały Sharpa. Trudny wybór ; ) Z zetem nie ma problemu, XD1 jest trochę starszy. XF to bardzo dobry TV. Ja polecam jego a co wybierzesz to już od Ciebie zależy. Może wygląd X20 przypaść Ci bardziej do gustu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='116035' date='02.09.2008, 01:31 ']XD1 - dobry model, swego czasu numer 1 ale już trochę ma na karku

X20 czy XF ? Ja bym kupił XF ale znam osoby co by wybrały Sharpa. Trudny wybór ; ) Z zetem nie ma problemu, XD1 jest trochę starszy. XF to bardzo dobry TV. Ja polecam jego a co wybierzesz to już od Ciebie zależy. Może wygląd X20 przypaść Ci bardziej do gustu ; )[/quote]

No niestety wiem, ze trudny wybór... :(
już tyle o tym przeczytałam, że oczy mnie bolą a mętlik w głowie ten sam.
Przed chwilą na innym forum przeczytałam porównanie xd1 i x20e - wynik zdecydowanie in plus dla x20e :angry:
i co tu myśleć jak każdy mówi co innego?
czekam na dalsze opinie osób z Waszego forum i zobaczę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci Toshibe , mam ją juz prawie rok i jestem bardzo zadowolony, a co najważniejsze żona nie rości pretensji więc i jej odpowiada (a jest wymagająca) :angry:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko
Żeby nie było tak łatwo :) , to powiem że ja mam XD1 od ponad roku i twierdzę ,że jest to nadal bardzo dobry LCD pomimo wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę przyznać, że przynajmniej w jednym jesteście dobrzy... w mieszaniu w głowie! :)
To oznacza, że dzisiaj nie podjełam decyzji i pewnie kolejny miesiąc bedzie to trwało. :)
A mój stary 14" JVC już ledwo zipie...

Jednak dzięki za opinie i jeśli ktokolwiek jeszcze by chciał się w tym temacie wypowiedzieć to z przyjemnością poczytam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bez konkretów, ale do przemyślenia: różnica kilkuset zł przy wydanych kilku tysiącach i zakupie na kilka lat to naprawdę tak dużo ? :)
Czasami warto troszkę dołożyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to inaczej.
Co ja bym wykreślił z tej listy :

- SHARP LC42X20E

- TOSHIBA 42Z3030

Pozostałe dwa są porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...