Skocz do zawartości
sharan

ZZ TOP Live From Texas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,czy ktos moze ma ten koncert na blu rayu.Czy warto go kupic,jak wyglada sprawa obrazu i dzwieku.Z góry dziękuje...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Mam tę płytę
Video 1080i
Audio LPCM Stereo,DD 5.1,DTS HD Master Audio
Recenzja: obraz doskonały, muzyka Rewelacja tylko 3 facetów, żadnych fajerweków, ale jak grają. POlecam.
Pozdrawiam. Zygmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='m.Zygmunt' post='114256' date='23.08.2008, 18:33 ']Witam
Mam tę płytę
Video 1080i
Audio LPCM Stereo,DD 5.1,DTS HD Master Audio
Recenzja: obraz doskonały, muzyka Rewelacja tylko 3 facetów, żadnych fajerweków, ale jak grają. POlecam.
Pozdrawiam. Zygmunt[/quote]

Niestety dźwiek jest bardzo słabej jakości. To ze jest zrobiony w DTS HD MA o niczym nie swiadczy bo z goowna nie zrobisz nic leszego od goowna. W LPCM 2.0 jest troche lepiej ale i tak oceniam go dźwiekowo jako nagorzej wydany koncert na nośnikach HD. Dżwiek jest płaski, stłumiony, zero sceny i przestrzenności.

Reszt tj. realizacja, oświetlenie i sam koncert OK.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='m.Zygmunt' post='114256' date='23.08.2008, 18:33 ']Witam
Mam tę płytę
Video 1080i
Audio LPCM Stereo,DD 5.1,DTS HD Master Audio
Recenzja: obraz doskonały, muzyka Rewelacja tylko 3 facetów, żadnych fajerweków, ale jak grają. POlecam.
Pozdrawiam. Zygmunt[/quote]

A mnie ciągle brakuje trzeciej gitary na koncertach ZZ Top:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Recenzja: obraz doskonały, muzyka Rewelacja tylko 3 facetów, żadnych fajerweków, ale jak grają.
Niestety dźwiek jest bardzo słabej jakości.

Miałem kupić, ale jak się przekonać która opinia - zwłaszcza dotycząca jakości dźwięku - jest bliższa prawdy?

Skądinąd ZZ Top w moim przekonaniu wydawał dobre jakościowo krążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kupić, ale jak się przekonać która opinia - zwłaszcza dotycząca jakości dźwięku - jest bliższa prawdy?

Skądinąd ZZ Top w moim przekonaniu wydawał dobre jakościowo krążki.

Kupuj ZZTop w ciemno, koncert pod każdym względem doskonały !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zdania ze koncerty kupuje sie dla samego koncertu a nie dla przesrzennosci sceny

majac do wyboru jakiegoś szarpidruta i dobrze zrealizoway dzwiek lub artyste który gra muzykę z prawdziwego zdarzenia choć wydanie nieco gorzej zrealizowane - wybiorę to drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zdania ze koncerty kupuje sie dla samego koncertu a nie dla przesrzennosci sceny

majac do wyboru jakiegoś szarpidruta i dobrze zrealizoway dzwiek lub artyste który gra muzykę z prawdziwego zdarzenia choć wydanie nieco gorzej zrealizowane - wybiorę to drugie

Przesłuchaj najpierw to wydanie. Myślę że zmienisz zdanie. Ja kupiłem tą płytkę w Saturnie a potem się bujałem ze zwrotem. Dźwięk tragiczny, tak jakby ktoś grał za betonową ścianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to nie jest rozwiązanie - ale spróbuj tylko na dwóch kanałach (przednich). Gdzieś czytałem, że takie hece się zdarzają : obraz OK ale dźwięk tylko 2.0 lub 2.1

edit : taka sytuacja np. jest w przypadku Rush "snakes&arows" - lepiej jest to posłuchać na 2.1

pzdr

Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no - chyba że dzwiek jest rzeczywiscie totalny karton...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...