Skocz do zawartości
mjasinsk

BBC HD w Cyfrowym Polsacie

Rekomendowane odpowiedzi

NIemcy podali na Areadvd.de, że CYfrowy Polsat planuje wprowadzenie od ońca bieżącego roku BBC HD. No No troche mnie zmartwili. Bo na N nie bedzie. :rolleyes:(((
No ale w końcu nie jestem związany juz czasowa umowa z N wiec zobaczymy.
Dobra wiadomość w każdym razie

Update: Gwoli sprawiedliwości trzeba wspomnieć , że ta wiadomośc Niemieccy koledzy mają z polskiego www.wirtualnemedia.pl

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='114114' date='22.08.2008, 17:49 ']NIemcy podali na Areadvd.de, że CYfrowy Polsat planuje wprowadzenie od ońca bieżącego roku BBC HD. No No troche mnie zmartwili. Bo na N nie bedzie. :rolleyes:(((
No ale w końcu nie jestem związany juz czasowa umowa z N wiec zobaczymy.
Dobra wiadomość w każdym razie

Update: Gwoli sprawiedliwości trzeba wspomnieć , że ta wiadomośc Niemieccy koledzy mają z polskiego www.wirtualnemedia.pl[/quote]
BBC HD będzie na CP prawdopodobnie dlatego, że ma wyłączność na paczkę 4 kanałów BBC w SD.
SatKurier informuje o opóźnieniu wprowadzenia BBC HD, początkowo miałbyć wrzesień.
[url="http://satkurier.pl/news/42481/start-bbc-hd-w-polsce-opozniony.html"]http://satkurier.pl/news/42481/start-bbc-h...-opozniony.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe czy będzie w brytyjskiej jakości HD (18 mbps) czy polskiej jakości HD (8 mbps). Chociaż ja to w sumie już wiem, ale może mnie zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='114196' date='23.08.2008, 10:52 ']A ciekawe czy będzie w brytyjskiej jakości HD (18 mbps) czy polskiej jakości HD (8 mbps). Chociaż ja to w sumie już wiem, ale może mnie zaskoczą.[/quote]
Zaskoczeni to będziem już przy 10Mb/s. Na 18Mb/s to liczyć nie możemy. Brytyjczycy są w bitrate niedoścignieni.
Przykład : Astra 28,2E na transponderze 11720 tylko 2 kanały sportowe. To jest prawdziwe HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można odkopać temat w dziale, w którym nic się od dawna nie dzieje :( to chciałbym o coś zapytać. Zapytać " Perłę Polskiej Gospodarki". Gdzie się podziewa kanał BBC HD? Wieprze zabrały? Gdzie się podziewa kanał Polsat HD? Gdzie się podziewa sensowna ramówka Polsat SportHD po tylu miesiącach nadawania? Kiedy "Perła Polskiej Gospodarki" przestanie się jarać własnym kruchym sukcesem, zacznie się starać by zostać " Perłą Polskich Platform" i dlaczego nie stanie się to w tym dziesięcioleciu? Wiem, że pytania bez sensu bo to Polsat przecież no ale ktoś się pierwszy spytać musiał. :)
Mieć TAKĄ markę w zanadrzu( BBC HD). [color="#ff0000"]W okresie świątecznym !!![/color] A i tak tego nie wykorzystywać. Pewnie. Po co. Lepiej promocje na familijny z umowami na 36 miesięcy. Mega Żaaaaal... .

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies cos ostatnio wyczytalem, ze negocjuja - kuriozalna informacja bo wydawaloby sie, ze BBC HD w CP to oczywista oczywistosc - a moze jednak nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie odpuścili satkę i biorą się za telefony. Ma ktoś jeszcze paszport polsatu? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Arsenal nie wiem czemu się czepiasz. Przecież to jest niezwykle fascynujące oglądać mecze EURO2008
pół roku po ich rozegraniu i to tylko za jedyne 6pln/m-c. Jeżeli chodzi o BBC HD to ten kanał zapowiadano
na 3-go grudnia, czyli mają jeszcze 12 miesięcy. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - powinien już być. A tu cisza. Na ostatniej konferencji też nic, a jeśli weźmiemy pod uwagę gadatliwość Pana Dominika, to jest to co najmniej zastanawiające.

Ale wiem, jak będzie brzmiał komunikat:

"Spółka Cyfrowy Polsat S.A. informuje, że z powodu leżących po stronie nadawcy problemów z wprowadzeniem systemu Nagravision 3, kanał BBC HD jest niedostępny do odwołania. Spółka poleca osobom zainteresowanym tym kanałem nabycie nowej anteny Polsat UltraHD (o średnicy 2m) do odbioru kanału BBC HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...