Skocz do zawartości
Gmeru

BenQ 3750 37" LCD TV

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://estimese.net/~z/PICT0154.JPG[/img]
[img]http://estimese.net/~z/PICT0155.JPG[/img]

Widzicie? Ktos go jednak ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano istnieje.
Jestem użytkownikiem takowego. I to bardzo zadowolonym.
Póki co oglądam kablówkę, DVD i Divx.
DVD mam z progressive scan - filmy DVD rewelacja, filmy Divx wyglądają nadzwyczaj dobrze - radość z oglądania na ekranie 37" jest olbrzymia (dotychczas 25").
Kablówka niestety kiepska - ale dużo zależy od programu - bajki, polsat, tvn, discovery, news bardzo dobry odbiór, najgorzej TVP1 i TVP2 i TVN Style.
Czekam teraz na KISS DP-600 i filmy HD - lubię jednak napisy z polskimi literami :D
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Piopio' date='4-02-06, 12:02 ']Ano istnieje.
Jestem użytkownikiem takowego. I to bardzo zadowolonym.
Póki co oglądam kablówkę, DVD i Divx.
DVD mam z progressive scan - filmy DVD rewelacja, filmy Divx wyglądają nadzwyczaj dobrze - radość z oglądania na ekranie 37" jest olbrzymia (dotychczas 25").
Kablówka niestety kiepska - ale dużo zależy od programu - bajki, polsat, tvn, discovery, news bardzo dobry odbiór, najgorzej TVP1 i TVP2 i TVN Style.
Czekam teraz na KISS DP-600 i filmy HD - lubię jednak napisy z polskimi literami :)
pzdr
[right][post="245"][/post][/right][/quote]

Wow NO WKONCU ktos kto posiada ten TV ;-) A nie same gdybania. To ze kablowka kapa...wszystko dla mnie co naziemne albo z syfry plus to kapa...kto zobaczy HD tak ma ; )
Huh napisz koniecznie cos o sygnale HD jak bedziesz juz mial. Koniecznie. Jestem bardzo ciekaw...mysle ze nie tylko ja
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi z PC ? Po D-Sub czy przez DVI.
No i gdzie kupiłeś. Bo chyba polski oddział BenQ go nie oferuje chyba, że się to zmieniło ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem po pierwszym podłączeniu PC do Benq 37" po D-SUB.
Rewelacja :lol:
Puściłem sobie zwiastun HD i pięknie się to oglądało.
Niedługo będę miał całe demko HD i pooglądam dłużej.
Nie miałem czasu bawić się rozdzielczosciami i wszystko oglądałem 1024x768 (TV rozciągnął obraz na cały ekran).
Puściłem też zwykłego Divxa... już znacznie gorzej. Tego samego Divxa puściłem poprzez KISS DP-500 z progressive scan 576p łączem component i trzeba przyznać wyglądał znacznie lepiej - mniej zniekształceń typowych dla kompresji. Obraz jakby bardziej kinowy, naturalny. Jednak stacjonarne odtwarzacze ładniej sobie radzą z obrazem.
Czekam więc na KISS DP-600 - HD + HDMI i będzie rewelacja, no i polskie napisy TXT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zakupiłem Benq w www.pronox.com w Katowicach.
To jest dystrybutor Benq.
Sprowadzili testowo 10 sztuk i rozeszły się jak ciepłe bułeczki.
Cena hurtowa brutto 5750 zł
Podobno niedługo ma być większa dostawa ale są trudności z towarem ... fabryka nie może sprostać zamówieniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich-super forum.

Mam pytanie o sens kupowania paneli 1920x1080 które nie obsługują 1080p przez HDMI/DVI-(AMOI,ACER,BENQ)?

Czy film nagrany w 1080i będzie znacząco lepiej wyglądał na takim AMOI niż na np.SAMSUNGU 40M51 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...