Skocz do zawartości
buku

Pierwszy "polski" HD Net player

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście jestem sam ciekawy tego urządzenia. może dobrze, że cena na razie zaporowa. czekamy na jakieś testy ale na razie to lepiej kupić coś sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='denver666' post='115249' date='28.08.2008, 21:47 ']....czekamy na jakieś testy ale na razie to lepiej kupić coś sprawdzonego.[/quote]

Hmm - no to sie doczekacie pierwszej opini ;)
Jakoś mnie palec swędział to kliknąłem i kupiłem ;D
Wyszło mnie z przesyłką 870 zł za mante hdd1000 wraz z 750 GB SATA.
Najpóźniej w poniedziałek powinna być paczka.
ps. słabo zniechęcacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='115252' date='28.08.2008, 22:06 ']ps. słabo zniechęcacie.[/quote]

;)
Czekamy na testy ... ;) Daj znać co odtwarza - czego nie ... takie tam ... zachęcaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
manta jest beeee bo.....
"Sys. plików: FAT32, NTFS (tylko do odczytu) "
jakie duże pliki możemy miećna FAT32 ... hihihi co ja mam teledyski oglądać? ( do 4GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Negoz' post='115252' date='28.08.2008, 22:06 ']ps. słabo zniechęcacie.[/quote]
Bo nie mamy w tym żadnego interesu. Ale widać Manta ma dobrą strategię i zawsze ktoś na ich g... się skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='115238' date='28.08.2008, 21:19 ']Ty to potrafisz zachęcić ;) Już jestem pewien że sprzet jest awaryjny - bo pierwszy użytkownik z którym dyskutuje i juz mial klopsa...[/quote]
A dyskutowałeś z użytkownikami jakichkolwiek urządzeń firmy Manta? Oprócz zasilacza nic mi ani moim znajomym, ani znajomym którym pomogłem go kupić nic się nie zepsuło (a będzie tego jakieś 30-40 sztuk) oprócz tego jednego zasilacza. Wysłałem email a za tydzień DHL przyniósł bzasilacz. Życzę takiej szybkości reakcji z serwisem firmy Manta.

[quote name='Negoz' post='115238' date='28.08.2008, 21:19 ']A po co WIFI ? Po to że mamy 21 wiek i mam komputery i sieć w kazdym pomieszczeniu a z jednym odtwarzaczem nie bede latał jak poparzony po całym domu i zbieral pliki do przejrzenia ;D[/quote]
Zależy co chcesz oglądać. Jak DivXy w SD to ok, a jak HD to i tak będziesz musiał jak poparzony po domu biegać albo zapuszczać kopiowanie na 5 godzin przed oglądaniem. Taki ten 21 wiek na razie jest. Wi-Fi ma sens dopiero w standardzie n i zgadnij jaki player daje możliwość podłączenia karty Wi-Fi w standardzie n? Tak, właśnie PH i inne NMT


[quote name='Negoz' post='115238' date='28.08.2008, 21:19 ']Cięzko chyba porównywać Ci sprzet który masz z tym którego nikt nie ma...[/quote]
Wystarczy mi specyfikacja techniczna, wystarczy mi odpowiedź z Manty, która znaczy, że kompletnie nie mają pojęcia co w tym sprzęcie siedzi, co oznacza, że jak im Chinole napiszą update softu to będzie a jak nie to nie.

[quote name='Negoz' post='115238' date='28.08.2008, 21:19 ']Inna sprawa że viste tez non stop aktualizują.
Jeśli wiesz co chce przez to powiedziec ;D[/quote]
Linuxa i MacOSa też non stop aktualizują, więc nie wiem co chcesz przez to powiedzieć. Za to wiem, że wolę używać Vistę ze wszystkimi aktualizacjami niż gołą wersję finalną. Paniał aluzje? PH to taka poprawiana ciągle Vista. Każda wersja softu wnosi znaczące poprawki, ludzie z całego świata piszą im co by chcieli widzieć w tym sofcie i oni to realizują. Już widzę jak Manta naciska na swojego OEMowego dostawce żeby coś zmienił w sofcie, bo ktoś tam na forum narzeka. Jak narzeka to trzeba posta skasować i po problemie. Tak działa Manta. Z drugiej strony masz NMT i jego fora, gdzie możesz sobie narzekać i jechać na nich a chinole to czytają i grzecznie wprowadzają zmiany.

Pewnie nie obserwujesz sprawy od początku, ale dzięki akcji kilku osób z tego forum zaczęli wysyłać do Europy te odtwarzacze z takim oznaczeniem, że cło na nie jest 0% (nie zawsze celnicy się na to nabierają ale i tak nieźle) a po kilku emailach, żeby nie wysyłali przez firmę DPD wrócili do UPSu. A dzięki wpisom na ich forum poprawili odtwarzanie TSów ze sknoconymi tablicami PAT/PMT. Mało jest firm, które są tak przyjazne klientom.

[quote name='Negoz' post='115238' date='28.08.2008, 21:19 ']No w usb to już jest wifi ;D A z drugiej strony... Fajnie że jest fajny chipset ale zalet jakos nie widzę. No chyba że użyty w mancie to chipset który ma deinterlacer zły jak diabli i którego nikt poza mantą nie używa.[/quote]
No mniej więcej tak jest. Używa go Manta i kilka innych tanich chińskich mediaplayerów. Nie wiem jak działa w nim deinterlacer i jak skaluje, ale Sony, Sharp i Samsung nie pomyliły się wybierając Sigme 8634 do swoich odtwarzaczy Blu-ray.

[quote name='Negoz' post='115238' date='28.08.2008, 21:19 ']Tak własnie zrobię. Cała ta mikro prowokacja do dyskusji miała na celu zrozumienie - czego nie dostrzegam, gdzie jest ten myk który powoduje że ludzie nie rzucają się na to pudełko...[/quote]
Myk jest taki, że masz fajny soft, na którym możesz sobie odpalić torrenta, który może być domowym serwerem plików, który jest rozwijany od roku.
I gdyby to wszystko było za 2 razy więcej niż Manta to by nikt na Mante nie pluł, ale że jest raptem 30% droższe to się z Manty śmiejemy.

A i jeszcze obsługa MKV - jeżeli piszą, że nie działa do końca dobrze, to życzę powodzenia.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='115269' date='28.08.2008, 23:11 ']A dyskutowałeś z użytkownikami jakichkolwiek urządzeń firmy Manta? Oprócz zasilacza nic mi ani moim znajomym, ani znajomym którym pomogłem go kupić nic się nie zepsuło (a będzie tego jakieś 30-40 sztuk) oprócz tego jednego zasilacza. Wysłałem email a za tydzień DHL przyniósł bzasilacz. Życzę takiej szybkości reakcji z serwisem firmy Manta.[/quote]

Mam w domu i w firmie mnóstwo urzadzeń manty od jakichś czajników po moniory. Uważam to za TANI chiński noname o tyle lepszy że jest gdzie zadzwonić i jest gwarancja.
Odtwarzaczy DVD używam w domu na codzień - każdy nowy obsługiwany przez dzieci które potrafią zniszczyć wszystko. Jak dotąd bez porażek.
Zdążyłem zaobserwować że najgorsza opinie o mancie mają te osoby które nie uzywają ich urządzeń. I ja to rozumiem. Z tym że nawet gdyby sie psuły... Wolę kupić kolejny NOWY np. monitor 19" za 2-3 lata (kupiłem ostatnio własnie mante za 359zł) niż zainwestować minimum 100% więcej w jeden markowy który niekoniecznie mi tyle posłuży.
To troszkę jak z moim wspólnikiem... Fanem VW - niemieckiej solidności. Kupiliśmy w tym samym czasie ja Fiata on VW. Ja rzadziej tankuje niż on jest w serwisie... Ale wiesz. Magia marki ;D Co ciekawe... Po takim doświadczeniu on kupuje znowu nowego VW... Więc wcale się nie dziwie że jedziecie po tym playerze. Inny swiatopogląd.

Późniejsze Wasze posty jednak dały mi więcej do myslenia - istotne sprawy - jak ten system plików, przeoczyłem - ale Wy też w momencie w którym prosiłem o ISTOTNE różnice... A tą dyskusją chciałem właśnie takie rzeczy wyłuskać. No ale kit - już zamówiłem. Zobaczymy co to będzie ;D Najwyżej będę odradzał - murem na pewno nie będę stał za mantą jeśli uznam to za wyrzucenie kasy w błoto. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]Negoz[/b] źle wszystkich zrozumiałeś. To nie jest tak że Manta jest 'be' i koniec.
To forum jest dla entuzjastów HD. Każdy sprzęt ktory ma funkcjonalność mniej niż pełną będzie przez nas krytykowany.

Manta nigdy nie była pionierem technologii. Bierze i kupuje tani sprzęt, dokleja do niego swój znaczek i sprzedaje. Manta nie jst producentem. To tylko pośrednik.
Bazują na sprawdzonej technologii. Bo np. co może nie działać w odtwarzaczu DVD? Czyta płytki, wyświetla obraz. I tyle :P
Podkreślam: Jest dobra (bo tania i działa) w zakresie sprawdzonych technologii.

W wypadku odtwarzaczy HD to już nie jest taki proste. Mają one czytać dziesiątki przeróżnych formatów.
Gdybyś doczytał specyfikacji to wiedział być że kupiona już przez ciebie Manta jest oparta na starszym chipsecie (Sigma). Nie ma on możliwości odtwarzania wszystkiego.

Ale mimo wszystko mam nadzieję że będziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='115311' date='29.08.2008, 09:18 '][b]Negoz[/b] źle wszystkich zrozumiałeś. To nie jest tak że Manta jest 'be' i koniec.

Manta nigdy nie była pionierem technologii. Bierze i kupuje tani sprzęt, dokleja do niego swój znaczek i sprzedaje. Manta nie jst producentem. To tylko pośrednik.
Gdybyś doczytał specyfikacji to wiedział być że kupiona już przez ciebie Manta jest oparta na starszym chipsecie (Sigma). Nie ma on możliwości odtwarzania wszystkiego.[/quote]

Nie no spoko ;D Mamy identyczne zdanie na temat Manty. Problemem dla mnie - osoby która w HD dopiero raczkuje - było wychwycenie tego co "wyjadacz" w HD dostrzega na "dzień dobry". Rodzaj i nazwa chipsetu jak się domyslasz i to że to jest manta - to żaden argument. Wiem już wiecej, dostrzegam więcej ale - zamówiłem i ...
[quote]Ale mimo wszystko mam nadzieję że będziesz zadowolony :P[/quote]
... Z przyjemnością opisze ten syf lub te genialne pudełko. Moim priorytetem jest możliwość w 98% bezstresowego zrzutu z domowych komputerów, filmów, zdjęć, teledysków w SD. HD jeśli kiedykolwiek sie doczekam na półkach empiku - łyknie PS3...
Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Negoz' post='115316' date='29.08.2008, 09:34 ']... Z przyjemnością opisze ten syf lub te genialne pudełko. Moim priorytetem jest możliwość w 98% bezstresowego zrzutu z domowych komputerów, filmów, zdjęć, teledysków w SD.[/quote]
To trzeba było tak od razu... SD czy HD to zupełnie inna bajka. Tak jak napisał Fantom SD to już sprawdzona i stara technologia i temat ogarnięty przez chyba wszystkich producentów sprzętu.
Do SD ten player pewnie się nada. Nie wiem czy działa jako serwer tzn., czy będziesz mógł z domowych komputerów wrzucać na ten player pliki, czy tylko będzie możliwość odtwarzania przez sieć.

No ale tu jest forum o HD a nie o SD i raczej wszyscy są ciekawi jego funkcji jako odtwarzacza HD.

A co do marki to ani Popcorn Hour, ani eGrear, ani iStar ani w końcu Syabas to nie są wielkie marki. To są tak samo jakieś tam Chińskie firemki, które jednak, w przeciwieństwie do dostawców Manty, wyszły na przeciw oczekiwaniom klientów i robią dobry sprzęt.

Odtwarzacze DVD Manty? Proszę bardzo, faktycznie ciężko tam coś sknocić od strony obsługi płyt DVD.
Z drugiej strony moje doświadczenie pokazuje, że jednak można. Pierwszy mój player DVD to był Pioneer w 2000 roku kupiony. Potem chyba rok czy dwa lata później kupiłem w Niemczech odtwarzacz CyberHome (taka niemiecka Manta) a później w promocji w Rossmanie jakiegoś chinola. No i CyberHome się już nie włącza (dopóki działał to działał nieźle, chinol okazało się, że nie odtwarza niektórych płyt a oczywiście udpate'u firmware'u nie ma do niego i nikt go nie supportuje. A Pioneer działa do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='115357' date='29.08.2008, 13:05 ']No ale tu jest forum o HD a nie o SD i raczej wszyscy są ciekawi jego funkcji jako odtwarzacza HD.[/quote]

Wiem o czym to jest forum. Jednak stawianie na funkcjonalność w HD a nie SD w roku 2008 w Polsce to nawet nie optymizm.
To kompletne oderwanie od rzeczywistości.
Wartościowego materiału w HD jest malutko. Uczciwie przyjmuje że SD to większość ALE życzę sobie aby te proporcje się zmieniały.
Nie wiem co Ty nonstop ogladasz w HD ale poza pirackimi zasobami można sobie poogladać troche dem, trailerów i kilka programów. No i wiesz... Filmy z wakacji i wesel :D
Ale ile można :o
Więc ja to widze tak - fajnie że HDD1000/popcorn/inne... mają możliwość odtwarzania FullHD ale umówmy się... Jeśli to ma służyć przez kilka godzin dziennie kilku pokoleniem odbiorców jako podstawowy nośnik video to HD będzie znikomym procentem materiału.

--- tyle odpowiedzi --- teraz już tylko stricte na temat

Aby jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości - proszę "starych wyżeraczy" o linki do plików w HD które powinny zostac przetestowane. Nie znam się na "kontenerach" ani kodekach w HD ale przy moim hiper łączu małe pliki - zassam do poniedziałku/wtorku i powiem co hula a co hulać nie chcę. Oczywiście jesli ktos jest zainteresowany bo ja sam z siebie moge napisać o tym czym dysponuje a w "HD" to mam tylko kilka trailerów .mp4

-----
Tak z innej beczki. Kupiłem wczoraj ten odtwarzacz w Komputroniku jak tylko sie pojawił. Coś ok 550 zł. Dzisiaj już jest 50 zł droższy. Nieładnie.

Edytowane przez Negoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz']Wiem o czym to jest forum. Jednak stawianie na funkcjonalność w HD a nie SD w roku 2008 w Polsce to nawet nie optymizm.
To kompletne oderwanie od rzeczywistości.[/quote]

Myślę że wszyscy na tym forum będą z tobą polemizować :o
HD to rzeczywistość. Już teraz mam w swoich zbiorach tyle filmów HD że mogę oglądać i oglądać i pewnie przez miesiąc by starczyło.
Zobaczysz jak obejrzysz jakiś film full HD na dużym TV full HD to zmienisz zdanie. To bardzo uzależnia :D

A my myślimy o teraźniejszości i przyszłości. Podejrzewam że za rok ilość kanałów tv HD przekroczy grubo 20. Jeśli to jest mało .... to już nie wiem co cię może przekonać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Myślę że wszyscy na tym forum będą z tobą polemizować[/quote]

Wiem. Czuje się jakbym na forum o UFO napisał że trzeba zakładac że przestrzeń kosmiczna jest zamieszkana tylko przez nas.

[quote]HD to rzeczywistość. Już teraz mam w swoich zbiorach tyle filmów HD że mogę oglądać i oglądać i pewnie przez miesiąc by starczyło.[/quote]

Przyjmujac że nie korzystasz z nielegalnych plików... Napiszesz to samo ? miesiąc w miesiąc z zainteresowaniem można ogladać ? Bez kitu... Nie mam pojęcia co przespałem. Jak wchodze do empiku - pytam o wydania bluray to wołaja kierownika bo nie wiedzą kto to ten bluray. Włączam TVN HD a tam SD, Może VOD ? hmm alez nie...
Gdzie Ty masz te HD w rzeczywistości bo ja nie wiem... Możesz polemizować ale uprzedzam że ja będę tylko przytakiwał ;D
Ale jak mówie - olać nasze zdania - bo bardziej na temat poziomu HD w polsce się różnić nie mogą. Proponuje tylko opisanie Manty i eksperyment na sobie. Jesli ktos będzie miał jakies pytania to od poniedziałku będę mógł na nie odpowiedzieć a jak nie bedę umiał to z waszą pomocą ustalimy resztę. Pozdro i bez odbioru. Projekty czekają a ja sie o ufo.. sorry hd wypowiadam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='115418' date='29.08.2008, 17:46 ']Wiem o czym to jest forum. Jednak stawianie na funkcjonalność w HD a nie SD w roku 2008 w Polsce to nawet nie optymizm.
To kompletne oderwanie od rzeczywistości.
Wartościowego materiału w HD jest malutko. Uczciwie przyjmuje że SD to większość ALE życzę sobie aby te proporcje się zmieniały.
Nie wiem co Ty nonstop ogladasz w HD ale poza pirackimi zasobami można sobie poogladać troche dem, trailerów i kilka programów. No i wiesz... Filmy z wakacji i wesel :D[/quote]
Heh, no widzisz, stąd napisałem, że forum jest a HD a nie SD i że trochę inaczej tutaj rozumujemy. I jak ktoś się pyta o dobry player sieciowy to najważniejsze jest jaki materiał HD potrafi odtwarzać a nie to czy można streamowac DivXy po sieci.
Nonstop oglądam w HD filmy na HD-DVD (jakoś ponad setkę ich mam), filmy Blu-ray + masa materiału ściągniętego z sieci (nagrania z zagranicznych stacji HD, reencody, obrazy płyt HD-DVD i Blu-ray). Wartościowego materiału HD jest mnóstwo, tysiące filmów, jest tego tyle, ze wystarczyło by na oglądanie non-stop przez kilka miesięcy. Ja tam materiałem SD nie skalałem się od dobrych dwóch lat (poza dosłownie kilkunastoma pozycjami).

A co można sobie w SD pooglądać w DivXie poza pirackimi zasobami? :o Bo z tego co pamiętam to filmy SD wychodzą na DVD. Darmowe SD w DivXie czy Quicktime to chyba tyko trailery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz']Wiem. Czuje się jakbym na forum o UFO napisał że trzeba zakładac że przestrzeń kosmiczna jest zamieszkana tylko przez nas.[/quote]
Fajne porównanie :D Widzę że sympatyczny z Ciebie facet :o
Mam nadzieję że będziesz zadowolony z Manty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Negoz' post='115430' date='29.08.2008, 18:53 ']Przyjmujac że nie korzystasz z nielegalnych plików... Napiszesz to samo ?[/quote]
Przyjmując że nie korzystasz z nielegalnych plików to co tak będziesz w tym SD oglądał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest "toto" do kupienia w Komputroniku (może kiedyś dożyjemy chwile, że będzie można tam kupić Popcorna :) )
A jeśli chodzi o sam player to dobrze, że znalazł się ktoś odważny (nawet jeśli ta odwaga wynika z niewiedzy ) i kupił ten odtwarzacz.
W końcu nie samym Popcornem (i jego klonami ) świat HD stoi i podejrzewam, że ta Manta zawita w domu mniej wymagających miłośników kina domowego (biorąc pod uwagę, że cena jest w miare atrakcyjna - teoretycznie w tej cenie można mieć Popcorna, ale nie oszukujmy się - sprowadzenie go w cenie tej jest ciut bardziej skomplikowane i czasochłonne niż zakup Manty "tuż za rogiem" )
Negoz mam nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu i podzielisz się wrażeniami z użytkowania tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='115435' date='29.08.2008, 19:05 ']Fajne porównanie :) Widzę że sympatyczny z Ciebie facet :)
Mam nadzieję że będziesz zadowolony z Manty :)[/quote]

Dziekuje. Postaram się. Ty równiez jestes miły. Przy Twojej fotce to logo Lanci ?
Widze że dla nas jakość jest priorytetem więc sie rozumiemy. :)

> Przyjmując że nie korzystasz z nielegalnych plików to co tak będziesz w tym SD oglądał?

Aktualnie np. przedemną 50 odcinków "firmy" z TVN24 ;D
Szkoda że nie wydali tego na DVD. Inspirujacy serial.
Potem kilkanaście godzin tutoriali o miksie i masteringu z netu.
Jak już to skończę a bedzie pewnie już kolejne lato - prawdopodobnie dokładnie to co Ty bo nie pisze z seminarium... Tylko ogarnę temat HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz']Przy Twojej fotce to logo Lanci ?[/quote]
Niezły masz wzrok :) Tak mam Lancię Lybrę. A w niedzielę mały zlocik we Wrocku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='115472' date='29.08.2008, 20:56 ']Aktualnie np. przedemną 50 odcinków "firmy" z TVN24 ;D[/quote]
Nagrywałeś w wakacje powtórki czy ściągnąłeś z sieci?

[quote name='Negoz' post='115472' date='29.08.2008, 20:56 ']Potem kilkanaście godzin tutoriali o miksie i masteringu z netu.[/quote]
Hmm, nie wiem do czego to są tutoriale, ale osobiście nie wyobrażam sobie żadnych tutoriali do programów komputerowych w SD. Trochę się okienka programów nie mieszczą w tym 720x576.

A swoją drogą to użycie net playera do tutoriali to też bardzo specyficzne zastosowanie wykraczające poza tematykę forum.

Rozumiem, że filmów nie oglądasz?

[quote name='Negoz' post='115472' date='29.08.2008, 20:56 ']prawdopodobnie dokładnie to co Ty bo nie pisze z seminarium... Tylko ogarnę temat HD :)[/quote]
Nie złapałem tego zdanie? Co znaczy że nie piszesz z seminarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='115492' date='29.08.2008, 22:42 ']Rozumiem, że filmów nie oglądasz?
Nie złapałem tego zdanie? Co znaczy że nie piszesz z seminarium?[/quote]

A widzisz ;) U mnie w ogóle dziwne rzeczy lecą na ekranie. Żona jest specjalistką od PR więc co chwila mam w róznych dziwnych formatach filmy promocyjne do odtworzenia. Ja zajmuje się hobbystycznie muzyka i pogłebiam wiedzę m.in oglądając porady "starszych" w branży którzy prowadzą za raczke po dość zagmatwanych opcjach różnych narzedzi - nie tylko softwarowych. Zresztą... Zdziwiłbyś się jakie szerokie spektrum można miec materiałów video do przejrzenia. Ostatnio dostalem plik video z zapisem montażu zamówionej maszyny - nakręcony kamerą w jakimś pseudo HD... Takie tam ;D Filmy ogladam - również takie z torrenta ;D stąd moje nawiązanie do tego że nie do końca sztywno traktuje 7. przykazanie jak mieszkańcy seminarium.
Strasznie sie spiąłeś. Wyluzuj. Piszesz że "A swoją drogą to użycie net playera do tutoriali to też bardzo specyficzne zastosowanie wykraczające poza tematykę forum."
Co moge Ci odpowiedzieć.... Dla Ciebie materiał video to filmy a ja filmów mam za dużo w tv ;) a jesli przestaniesz mnie przesłuchiwac na okoliczność mojego repertuaru to nie będziemy wykraczać poza tematykę. Peace ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Negoz' post='115500' date='29.08.2008, 23:37 ']Co moge Ci odpowiedzieć.... Dla Ciebie materiał video to filmy a ja filmów mam za dużo w tv ;) a jesli przestaniesz mnie przesłuchiwac na okoliczność mojego repertuaru to nie będziemy wykraczać poza tematykę. Peace ;-)[/quote]
Widzisz, napisałeś, że HD w dzisiejszych czasach to pomyłka, bo jak nie piractwo to nie ma co w HD oglądać. Stąd moje zainteresowanie tym co można w SD oglądać na net playerach oprócz piratów. Bo prawda jest taka, że net playery służą głównie do odtwarzania piratów.
Ok, faktycznie masz jakieś tam swoje bardzo specyficzne wymagania i niech Manta Ci do nich służy. Tylko mi nie pisz, że nie ma wartościowego materiału w HD ;) Po prostu Tobie ten player będzie służył zupełnie do czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi piratami to może tak nie całkiem...

Niektórzy zgrywają na HDD kupione płyty, szczególnie jeśli "eksploatacja" filmów ma się odbywać przez dzieci... :)

Bo wtedy to żegnaj cenny zakupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MMP' post='115447' date='29.08.2008, 19:35 ']Rzeczywiście jest "toto" do kupienia w Komputroniku (może kiedyś dożyjemy chwile, że będzie można tam kupić Popcorna :P[/quote]

Manta już się pojawiła w Komputroniku bo mamy z Mantą już od jakiegoś czasu dobrą współpracę. W tej chwili testujemy NMT-1 i być może też zostanie wprowadzone do oferty, choć kto wie czy nie będzie to już model M31B w którym z tego co widzę poprawili kilka rażących błędów (poziom hałasu, usb na tylnim panelu, szansa na DTS via PCM, wyłączanie z pilota). W tej chwili czekam na odpowiedź od piotrasd, jak się dogadamy to osobiście jestem za tym żeby wprowadzić jak najszybciej model M31B. A-110 też nie wykluczam, ale nie ukrywam, że M31B robi na mnie dużo lepsze wrażenie.

Pozdr,
Michał
KTR Team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dotarła paczka z Mantą i dyskiem. Komputronik jest niezawodny.

Na razie kilka fotek prosto z komórki. Jesli uda mi sie dzisiaj wieczorem w domku zająć tym urzadzeniem to opisze co to pudło jest warte. Przejrzałem instrukcje - jako że jestem "cięty" na menu graficzne urzadzeń robionych jakby przez dziecko w Paintcie to widze że tym razem nie będzie źle. Wygląda to całkiem zawodowo. Ale to już na tv zobaczymy... Do usłyszenia.

[img]http://img527.imageshack.us/img527/6135/96540546tr0.jpg[/img]

[img]http://img505.imageshack.us/img505/4691/13524533vo5.jpg[/img]

[img]http://img145.imageshack.us/img145/4946/50838772hs3.jpg[/img]

[img]http://img523.imageshack.us/img523/649/54771638zq5.jpg[/img]

[img]http://img402.imageshack.us/img402/5015/66259118kp7.jpg[/img]

[img]http://img505.imageshack.us/img505/5971/90742082kc3.jpg[/img]

[img]http://img145.imageshack.us/img145/9774/87366008au1.jpg[/img]

[img]http://img527.imageshack.us/img527/7095/60742200ic6.jpg[/img]

[img]http://img523.imageshack.us/img523/2069/84585423wk0.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...