Skocz do zawartości
przemodzialo

Promocja: Super oferta dla abonentów

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz zaraz bo może coś nie skapowałem - ja mam rachunek z n-ki na 120 co miesiąc. czyli vod + wszystkie pakiety - czy jest opcja abym płacił mniej ? Bo jak dotąd czytam posty osób które miały po 3 pakiety a mają wszystkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

VOD na pewno nie ma wpływu na tę promocję, ani żadne opcje dodatkowe, to znaczy czy mamy je wykupione czy też nie, co do reszty to nie mam pojęcia. Sądzę że jeden telefon wykonany pod odpowiedni numer będzie dobrym pomysłem i rozwieje Twoje wątpliwości.

W końcu jakby nie patrzeć cennik obowiązuje wszystkich, także Ciebie, więc chyba możesz zrezygnować w związku ze zmianą cennika, a promocja ma przeciwdziałać takim właśnie rezygnacjom. Z drugiej strony, zmiana ceny na obecnym etapie Ciebie nie dotyczy, więc sam już nie wiem ;)

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR']Z drugiej strony, zmiana ceny na obecnym etapie Ciebie nie dotyczy, więc sam już nie wiem ;)[/quote]

Właśnie. Można zerwać umowę i skorzystać z nowej promocji pod warunkiem że zmieniły się dla Ciebie warunki tej umowy.
A dla Ciebie nie zmieniły się. Więc nie masz podstaw aby to zrobić. Jestem w identycznej sytuacji (mam 4 pakiety i płacę 64 zł).
Takie jest życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Zajrzałem na ichnie forum i wygląda na to że jednym z kryteriów przyznania promocji jest posiadanie tylko dwóch płatnych pakietów w dniu 31 maja 2008. Jeśli ktoś miał ich więcej to raczej się nie załapie. Oczywiście opcje dodatkowe premium typu HBO czy Filmbox nie wliczają się do tych dwóch płatnych pakietów, bo są to "opcje" a nie "pakiety".

Wolę tego nie komentować, bo z punktu widzenia takich abonentów jak Fantom nie wygląda to za ciekawie i wcale mu się nie będę dziwił jeśli będzie wkurzony z tego powodu. Uważam to za, delikatnie mówiąc, większą sytuację kontrowersyjną, niż podnoszone przez Bodexa 450zł za aktywację.

Za to że ktoś płaci co miesiąc więcej, dostanie po tyłku, nie mogąc skorzystać z tej promocji. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jakiś czas temu "czesałem" internet w tematach HD - chyba nawet byłem na tym portalu, ale wtedy jeszcze rejestracja nie była koniczna. Wczoraj pisałem króciutko o "programie lojalnościowym" w Polsacie. Dziś, coś mi podpowiedziało zerknij co inni myślą o programach lojalnościowych. To co czytam robi wrażenie. Muszę Wam powiedzieć, że najlepsze podręczniki marketingu, najlepsi "fachowcy" od public relation nie są w stanie wymyśleć podobnych historii.
Tak się zastanawiam, czy rzeczywiście na uczelniach, a potem w "zacnych" koncernach medialnych siedzą same "cwaniaczki z miodem w uszach".
Z tego co piszecie, a ja sam przeżyłem, na prawdziwą zabawę ze sprzętem i odczuwanie wewnętrznego spokoju, nie ma czasu. TO JEST WOJNA!!!! Oni (cwaniaczki) kombinują jak nas wyrolować i odwrotnie. Po cichu TVP kombinuje jak rozjechać Polsat. Solorz z Walterm zawierają pakta przeciw TVP. Z Cyfrą nikt nie gada, bo to "francuskie pieski" na smyczy wielkich tego świata i tam "załatwienie" (w polskim rozumieniu tego słowa) czegokolwiek nie wypada. ONI wszyscy razem to agresorzy. MY prowadzimy wojnę sprawiedliwą. To nas się atakuje. MY chcemy niewiele. Za nasze pieniądze spokoju i bezpiecznej perspektywy. Jeżeli raz powiedziałem, że płacisz za dwa pakiety, to znaczy za DWA!!! A nie ku...a za TRZY!!!
Jeżeli zawieramy umowę na dwa lata i jest ona korzystana dla dwóch stron, to ją przedłużamy. Tylko dlaczego z "automatu". Może jednak wypada zapytać. Może jadnak wypada docenić "dojną krowę" czyli abonenta. Może mu jakiś bibelocik wysłać. Tymczasem zasada jest prosta - jak wojsko w komunie "witamy was - mamy was". O nie "cwanaczki". Po 100-kroć NIE!!! Parówkowym skrtożercom mówimy stanowcze NIE!!!
Dzięki, że jesteście. Dzięki, że piszecie. Musimy się jednoczyć. To MY jesteśmy solą Tej Ziemi. Nie przedłużajcie umów. Dzwońcie do BOK-u. Nawet po kilka razy dziennie. Piszcie maile, wytykajcie wszystkie "wajhy", które biją nas po kieszeniach. "Komórkowcy" przez kilka lat też machali szabelkami, ale abonenci koniec końców wygrywają. Czego i Wam i sobie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Też już jestem po miłej rozmowie z bardzo miłą panią, pakiety aktywowane, w sumie niezła promocja :-)
a co do ostaniego wpisu, ja mam z nimi umowę ważną do początków stycznia (umowa na czas określony) to się prawie pokrywa teraz z tą promocja, co będzie dalej popatrzę w grudniu (jeszcze trochę czasu zostało), moze znowu sie człowiek dowalczy czegoś... Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam i ja ;) Promocja jest bardzo, bardzo ale jednak jak Sławek był wspomniał - jest kontrowersyjna... ktoś kto wykupił więcej niż 2 pakiety może uznać, że dzieje się tu niesprawiedliwość i będzie miał imho racje. Dlaczego? Ano dlatego że nie jest to zwyczajowo promo dla nowych abo (do tego już przywykliśmy i trudno tu mówić o niesprawiedliwości - ot taka polityka każdego nadawcy - często, gęsto jest lepiej niż dla starych abo) a dla hmmm takich samych abonentow, tyle ze placacych dotad MNIEJ niz Ci z wieksza iloscia wykupionych programow. Deadline ustawiony na 31 maja oczywiscie uniemozliwia ruch rezygnuje (na zasadach zawartych w umowie, czyli 20zl od pakietu - to i tak bylo by oczywiscie oplacalne) aby sie zalapac. Widac, ze 2 pakietowcy stanowia jednak gro abo - to swiadczy troche nienajlepiej o zyskownosci platformy - wiekszosc to tacy co taniej sie nie da (owszem sa dodatkowe opcje, ale tutaj chyba trzeba sie dzielic zyskiem z licencjodawca). Owszem u najwiekszego na rynku odnosnie umow jest podobnie ale mowimy o zupelnie innej skali. To moze niestety oznaczac, ze przewidywania co do zakladanych zyskow wygladaja nie najlepiej, ze liczba abo rosnie malo dynamicznie, ze nastapil jednak jakis dajacy sie odczuc odplyw, ze jw gro bierze najtanszy wariant oferty - slowem - ta promocja potwierdza ze nie jest dobrze w panstwie dunskim - brak konfy, brak aktualizacji, braki calosciowo w VODzie o czyms jednak swiadcza. Z pozytywow - to dobra zacheta do pozostanai z n-ka... chyba malo kto zrezygnuje, mimo zwiekszenia oplaty o 6 zl to raz, a dwa cos tam dlubia z triple play z netia... sam bede sie zastanawial nad wyborem kompleksowej oferty 3in1 (z jednek strony UPC z drugiej n-ka... choc sygnal TV chyba jednak wezme z obu) - jak na razie n-kowa oferta odpada bo cenowo nie jest konkurencyjna no i patefon nie idzie w opcji wszystko stacjonarnie darmo ale pierwsze koty za ploty. Swoja droga oferowanie VoIP-a bez opcji darmowego gadania jest naprawde kiepskim posunieciem, w dobie skypeotelefonii.

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='109319' date='09.07.2008, 10:43 ']No to postaw się na miejscu osoby, która "nabyła" sprzęt 2 miesiące temu i teraz w związku z brakiem
akceptacji zmiany umowy (!) oddaje sprzęt .... miesięczny koszt korzystania = 257 pln. DZIADOSTWO !

.[/quote]

daj spokoj .......dla 6 złotych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty taki rozrzutny. Około 100 000 abonentów po 6 złotych. Lubię mieć taką kasę miesięcznie. A może z innej beczki. 24 miesiące umowy po 6 złotych to 144 złote. Kup dziecku fajne buty, do końca życia będzie Cię wspominał jako wspaniałego ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie dlaczego ta promocja nie dotyczy tych, ktorzy maja wiecej niz 2 pakiety.
Przeciez abo ktorzy brali wiecej niz 2 pakiety mogli zakladac, ze po pewnym czasie zmniejsza ilosc pakietow do 2 szt (placac stosowna kare 20zl za redukowana opcje) ale ze swiadomoscia (nawet tylko teoretyczna), ze za 2 pakiety beda placic cene przed podwyzka - w tym sensie warunki wyboru pakietow i oplat za pakiety w wariancie minimum rowniez zmienily sie (na niekozysc) dla abo z wieksza iloscia pakietow co wg mnie jest powodem do rezygnacji lub renegocjacji kontraktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tesbor obawiam się że to nie jest powód. W świetle prawa N'ka nie musi się troszczyć o tych bogatszych abonentów którzy mają więcej niż 2 pakiety.
Dla nich opłaty się nie zmieniły a więc nie ma powodu ani podstaw do odstąpienia od umowy.
Głupie prawo ale prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='109395' date='09.07.2008, 20:39 ']Zastanawiam sie dlaczego ta promocja nie dotyczy tych, ktorzy maja wiecej niz 2 pakiety.
Przeciez abo ktorzy brali wiecej niz 2 pakiety mogli zakladac, ze po pewnym czasie zmniejsza ilosc pakietow do 2 szt (placac stosowna kare 20zl za redukowana opcje) ale ze swiadomoscia (nawet tylko teoretyczna), ze za 2 pakiety beda placic cene przed podwyzka - w tym sensie warunki wyboru pakietow i oplat za pakiety w wariancie minimum rowniez zmienily sie (na niekozysc) dla abo z wieksza iloscia pakietow co wg mnie jest powodem do rezygnacji lub renegocjacji kontraktow.[/quote]

Zakładali, że osoby posiadające trzy pakiety płatne i więcej będą, i tak zadowolone, że dalej pakiet info będzie gratis, a 6 zł w kieszeni. Jest to z lekka nieuczciwe ale dobrze, że chociaż dwupakietowcy skorzystali, może potem zaproponują coś innym. Widać dobrze czasem zadzwonić z głupoty do BOK.

Pozdrawiam
Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' post='109378' date='09.07.2008, 17:48 ']Promocja jest bardzo, bardzo ale jednak jak Sławek był wspomniał - jest kontrowersyjna... ktoś kto wykupił więcej niż 2 pakiety może uznać, że dzieje się tu niesprawiedliwość i będzie miał imho racje.[/quote]

Ale założenie jest takie że trzypakietowcy nie będą wiedzieć o tej promocji, bo jest napisana tylko na informacji o podwyżce dla dwupakietowców :rolleyes: Pare osób się dowie z forum i tyle :)

Zresztą chyba każdy trzypakietowiec "jedzie" na jakiejś promocji - chyba wszystkie jakie obecnie są wymuszają posiadanie 3 pakietów.

PS: Ja właśnie zadzwoniłem i wszystkie pakieciki już są :D
PS: Dla pewności - zadzwonić wystarczy pod koniec stycznia z wyborem pakietów które się zostawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='Sober' post='109405' date='09.07.2008, 22:46 ']PS: Dla pewności - zadzwonić wystarczy pod koniec stycznia z wyborem pakietów które się zostawia?[/quote]

Zgadza się. Ale polecam nie czekać do końca miesiąca i zadzwonić wcześniej np. w połowie stycznia. Pod koniec miesiąca może dużo ludzi dzwonić... A nawet jeśli zadzwonisz 1 stycznia (jeśli wytrzeźwiejesz;) ) to i tak do końca stycznia będziesz mieć wszystkie pakiety, gdyż wyłączane są zawsze ostatniego dnia miesiąca.
Pozdrawiam! Edytowane przez mesiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem jednym z "nieszczesliwych" 3 pakietowcow (w zasadzie to trzeci pakiet wlaczylem bodajze w marcu czy kwietniu). Rozmowa z infolinia nie przyniosla niczego nowego - dla Pana nic sie nie zmienia, w zwiazku z tym nie ma mozliwosci aby skorzystac z promocji. Trudno, chociaz jesli nie pojawi sie dobra oferta przy koncu umowy to rozstaniemy sie. Przynajmniej na czas jakis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='109366' date='09.07.2008, 17:21 ']Właśnie. Można zerwać umowę i skorzystać z nowej promocji pod warunkiem że zmieniły się dla Ciebie warunki tej umowy.
A dla Ciebie nie zmieniły się. Więc nie masz podstaw aby to zrobić. Jestem w identycznej sytuacji (mam 4 pakiety i płacę 64 zł).
Takie jest życie :([/quote]
Więc jeszcze raz. KAŻDY abonent N może teraz zerwać umowę bez kary ponieważ zmienił się cennik. Cennik jest JEDEN dla WSZYSTKICH abonentów i nie ma znaczenia czy mamy , 3 albo 5 pakietów. Do 15 lipca macie czas więc decydować. Ja już się z N zapobiegawczo w czerwcu pożegnałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='109455' date='10.07.2008, 12:19 ']Więc jeszcze raz. KAŻDY abonent N może teraz zerwać umowę bez kary ponieważ zmienił się cennik. Cennik jest JEDEN dla WSZYSTKICH abonentów i nie ma znaczenia czy mamy , 3 albo 5 pakietów. Do 15 lipca macie czas więc decydować. Ja już się z N zapobiegawczo w czerwcu pożegnałem. :([/quote]

Skąd taka pewność?
Cennik jest jeden to fakt.
Jednak jako konsument masz prawo rozwiązać umowę tylko kiedy umowa zmieniła się DLA CIEBIE.
To znaczy, że punkty umowy którę dotyczą ciebie, zmieniły się na twoją niekorzyść.
A dla abonetów więcej niż 2 pakietowych nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Fantom szukasz dziury w całym. Mam ci pokazać skan z mej skutecznej rezygnacji?
Jak to się dla ciebie nie zmieniły warunki umowy? Teraz masz cztery pakiety. Za miesiąc chciałbyś mieć dwa ale nie będziesz płacić po staremu 32 zeta a 38. Jest zmiana? Jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trudno sie z tym co pisze arsenal nie zgodzic, dzis podejme kolejna probe "wymuszenia" wlaczenia mi wszystkich pakietow, mysle ze sporo moze zalezec mimo wszystko od osoby do ktorej sie dodzwonimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kapituluje :( Czytam ten temat z zaciekawieniem i kombinuje co by tu wykombinować :)
Ja mam jeszcze inną sytuację. Zajrzałem w papierki umowy. 15 miesiący skończyło się w maju więc jestem już poza umową.
Mam 3 pakiety+opcje(FilmBox). Płacę teraz 63 zł. Zastanawiam się co by tu zmienić aby mniej płacić ......
Mogę rozwiązać umowę od ręki .... jednak stracę "aktywację" za białego nBox'a (99zł). Co mi radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką samą sytuację ale u mnie jeszcze umowa trwa :( Dokładnie tyle samo płacę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fantom' post='109464' date='10.07.2008, 13:02 ']........ Co mi radzicie?[/quote]

Zadzwonić....

Zadzwoń do nic z pytaniem jak ma wyglądać skuteczna rezygnacja w związku ze zmianą cennika, bo chciałbyś zrezygnować, bo Ci się ta zmiana nie podoba i nie podoba Ci się sytuacja że jako 3 pakietowiec nie możesz skorzystać z promocji dla abonentów, więc chcesz zrezygnować w ogóle z tego interesu. Może znajdzie się tam rozumny człowiek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='109480' date='10.07.2008, 14:19 ']Zadzwonić....

Zadzwoń do nic z pytaniem jak ma wyglądać skuteczna rezygnacja w związku ze zmianą cennika, bo chciałbyś zrezygnować, bo Ci się ta zmiana nie podoba i nie podoba Ci się sytuacja że jako 3 pakietowiec nie możesz skorzystać z promocji dla abonentów, więc chcesz zrezygnować w ogóle z tego interesu. Może znajdzie się tam rozumny człowiek....[/quote]

Sławku ... kiepskie argumenty :(
Bo:
1) ja nic nie tracę na nowym cennniku (nie muszę płacić więcej)
2) zrywać umowę nie muszę bo ja już jestem poza umową
Mogę zrezygnować z nich i podpisać nową umowę. Ale na takim interesie wyjdę 99zł do tyłu (za dekoder).
No chyba że "pani" w BOK zaproponuje mi preferencyjną zmianę umowę :) Z drugiej strony nie kwalifikuje się do "propozycji". Więc pewnie jej nie dostanę.
Mogę zagrozić że zerwę umowę .... ale może to nie zadziałać. A ja z N'ki jestem zadowolony i tak naprawdę nie chcę jej rzucać :(

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale możesz wysłać rezygnację a jak CI nie zaoferują nic ciekawego to kilka dni przed upłynięciem "godziny 0" zadzwonić i telefonicznie ją odwołać.
A nóż widelec jednak CI coś zaoferują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
typowa polska mentalność się tu przebija... zamiast się cieszyć, że parę osób mogło skorzystać, to marudzę, że ja nic z tego nie mam...
pożałowania godne. Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...