Skocz do zawartości
radosz0

LCD z DVB-T mpeg-4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Mam pytanko czy jest możliwość kupienia LCD jak w tytule do 2500zł.
A jeśli nie to jaki jest sens kupowania telewizora z DVB-T mpeg-2 jeśli w polsce kodowanie ma być w mpeg-4.
Czy może Philips 32PFL7862D ma możliwość odtwarzania mpeg-4 bo już słyszałem rózne opinie na ten temat i w końcu nie wiem na 100%.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno większy sens ma TV z MPEG-4 (są duże szanse, że w końcu ruszy od nowego roku oficjalnie) ale zauważ, że sygnał telewizyjny dostarczają także sieci kablowe i platformy cyfrowe (dekodery z anteną satelitarną). Dla niektórych więc odbiorców to będzie tylko dodatek.

[quote name='radosz0' post='108976' date='06.07.2008, 12:41 ']Czy może Philips 32PFL7862D ma możliwość odtwarzania mpeg-4 bo już słyszałem rózne opinie na ten temat i w końcu nie wiem na 100%.[/quote]

Nie. Wersje TV Philipsa z MPEG-4 mają na końcu nazwy literę H. Ten konkretny model istnieje tylko z MPEG-2, możesz to sprawdzić tu:
[url="http://www.p4c.philips.com/files/3/"]http://www.p4c.philips.com/files/3/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oki zdecydowałem ze nie ma sobie co głowy zawracać tym DVB-T i na celownik wziąłem Toshiba 32R3500P i Sharp LC-32D44E. Ktoś pomoże w wyborze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam pozwole sie dołączyć do tematu

Mam zamiar zakupić telewizor LCD z wbudowanym tunerem DVB-T. Mam na oku dwa modele:
SHARP LC32D44E-BK
LG 32LG3000

Moje pytanie dotyczy czy te modele zgodne będą ze standardem nadawania w Polsce cyfrowej telewizji naziemnej ? Edytowane przez Iroman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Iroman' post='111322' date='29.07.2008, 09:24 ']Witam pozwole sie dołączyć do tematu

Mam zamiar zakupić telewizor LCD z wbudowanym tunerem DVB-T. Mam na oku dwa modele:
SHARP LC32D44E-BK
LG 32LG3000

Moje pytanie dotyczy czy te modele zgodne będą ze standardem nadawania w Polsce cyfrowej telewizji naziemnej ?[/quote]

Nie będą zgodne. Właściwie tylko firma SONY produkuje teraz modele zgodne w 100% z sygnałem jaki nadaje DVB-T w Polsce (tunery MPEG-4). Potwierdzam działanie TVP HD i innych kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...