Skocz do zawartości
tomygood

yamaha rx-v663 +jamo s 606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy to prawda że amplitunery yamahy nie najlepiej grają z kolumnami jamo(chodzi mi o takie połączenie jak wyżej) gdzieś tak wyczytałem
i nie wiem czy to jest fakt, czy tylko czyjeś subiektywne odczucie .Chciałbym sobie sprawić taki zestaw i proszę o opinie. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tomygood' post='107003' date='15.06.2008, 21:09 ']Witam mam pytanko czy to prawda że amplitunery yamahy nie najlepiej grają z kolumnami jamo(chodzi mi o takie połączenie jak wyżej) gdzieś tak wyczytałem
i nie wiem czy to jest fakt, czy tylko czyjeś subiektywne odczucie .Chciałbym sobie sprawić taki zestaw i proszę o opinie. Dzięki[/quote]

ja rowniez przylaczam sie do tego pytania. Ja tez tak slyszalem :P Prosze ekspertow o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
Posiadam Yamahe RX-V663 i Jamo 506 i dla mnie gra te zestawienie zadowalająco (poprzednio Onkyo 604 i Quadral Q. 500). Od siebie dodam że każdy ma inne oczekiwania i najlepszym ; ekspertem; będziesz sam gdy odsłuchasz zestaw przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie byście polecili kolumny do Yamahy rx-v663?? Co by było wg was do niej najodpowiedniejsze??
Zastanawiam się pomiędzy kolumnami Yamahy i JBL ale mam problem dotyczący modelu. Może jesteście w stanie zaproponować jakąś alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak zagra yamaha z Infinity Primus II Pack ? co lepiej wybrać Jamo 606 czy właśnie te Infinity Primus II Pack :-/ sprzedawca na allegro polecił mi właśnie te Infinity mówiąc że będą lepsze od Jamo :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym brał jamo s606 - jestem z nich bardzo zadowolony... ale jak nie posłuchasz to tak na prawdę nie będziesz wiedział :-) dużo też zależy od Twoich oczekiwań, warunków pokojowo/mieszkalnych, muzyki jakiej słuchasz ... pamiętaj że jamo potrzebują sporo miejsca wolnego z boku i z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...