Skocz do zawartości
  • 0
Kozo1

przesylanie bezprzewodowe sygnalu miedzy antena a dekoderem ???

Pytanie

Pytanie jak w temacie - mam mieszkanie w bloku po zakonczonym remoncie, nie ogladam zbyt wiele TV, ale dzisiaj na klatce rozlepiono ogloszenia ze z mojej kablowki beda zmieniac instalacje - co jest rownoznaczne z rozpierducha wszystkiego - u innych sasiadow te kable wisza i placza sie a ja wszystko "ukrywalem wewnatrz". Z racji ze nie mam zamiaru pozwolic im na to - nie wpuszcze dziadow do mieszkania musze znalezc jakas alternatywe - chcialbym sobie wykupic jakas eNke lub polsat cyfrowy - i tu pytanie - czy jest cosik takiego co moge wpiac do czaszy i do dekodera aby nie ciagnac kabla przez balkon i 2 pokoje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='Kozo1' post='104931' date='01.06.2008, 12:29 ']Pytanie jak w temacie - mam mieszkanie w bloku po zakonczonym remoncie, nie ogladam zbyt wiele TV, ale dzisiaj na klatce rozlepiono ogloszenia ze z mojej kablowki beda zmieniac instalacje - co jest rownoznaczne z rozpierducha wszystkiego - u innych sasiadow te kable wisza i placza sie a ja wszystko "ukrywalem wewnatrz". Z racji ze nie mam zamiaru pozwolic im na to - nie wpuszcze dziadow do mieszkania musze znalezc jakas alternatywe - chcialbym sobie wykupic jakas eNke lub polsat cyfrowy - i tu pytanie - czy jest cosik takiego co moge wpiac do czaszy i do dekodera aby nie ciagnac kabla przez balkon i 2 pokoje ?[/quote]

takie rzeczy to tylko w Erze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='Kozo1' post='104931' date='01.06.2008, 11:29 ']Pytanie jak w temacie - mam mieszkanie w bloku po zakonczonym remoncie, nie ogladam zbyt wiele TV, ale dzisiaj na klatce rozlepiono ogloszenia ze z mojej kablowki beda zmieniac instalacje - co jest rownoznaczne z rozpierducha wszystkiego - u innych sasiadow te kable wisza i placza sie a ja wszystko "ukrywalem wewnatrz". Z racji ze nie mam zamiaru pozwolic im na to - nie wpuszcze dziadow do mieszkania musze znalezc jakas alternatywe - chcialbym sobie wykupic jakas eNke lub polsat cyfrowy - i tu pytanie - czy jest cosik takiego co moge wpiac do czaszy i do dekodera aby nie ciagnac kabla przez balkon i 2 pokoje ?[/quote]

No jest takie coś ...... nazywa się to: satelita B)
Jeśli masz dużo kasy to możesz sobie kazać skonstruować takie coś. Myślę że milion wystarczy :angry:

A tak poważnie to nie ma szans. Nie za pieniądze akceptowalne dla zwykłego śmiertelnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety nie ma niczego takiego w sensownej cenie. Więc masz i tak rozpierduchę z tym ze w przypadku platformy cyfrowej wydaje sie jakby mniejsza.

Autorus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...