Skocz do zawartości
pmcomp

Kto mi kupi w Ameryce i wyśle do Polski ???

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

czyste dyski blu-ray wielokrotnego zapisu czyli BD-RE dwuwarstwowe czyli 50 GB kosztują na amazon.com ok. 50 USD.
Niestety te dziady kalwaryjskie (a może lepiej kościuszkowskie) nie wysyłają tego do Polski :):angry::angry: . Nawet pomimo tego, że zostawiłem już u nich parę tysiów w USD na płytki DVD, HD DVD i blu-ray. Szok. Embargo jakieś ???
W Europie te same dyski od 60,- do 80,- EUR i jeszcze są kłopoty, żeby je wyrwać. Czyste złodziejstwo :angry::(:) .

Kto zakupi mi, a zapewne także Gmerowi, taki dysk w amazon.com i wysle do Polski?

Sergio, może ty :) .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie moge to zalatwic
jutro bede wiedzial na 100% to potwierdze i podam Ci maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja prawdopodobnie będę zciągał z Japonii, ale siora wraca we wrześniu dopiero :)

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos moze sprawdzi lub sprawdzil ta firme?

Oglaszaja sie w naszycm lokalnym portalu ze robia zakupy do Polski. NIC NIE WIEM NA ICH TEMAT

[url="http://www.gtallianceusa.com/index.php"]http://www.gtallianceusa.com/index.php[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]pmcomp[/b] zerknij [url="http://svp.co.uk/product/tdk_bd_re_50gb_rewriteable_1x_2x_blu_ray_disc_3734"]TUTAJ[/url] , wychodzi chyba minimalnie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możemy zamówić jeszcze stąd: [url="http://search.ebay.com/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&dfsp=32&catref=C6&from=R40&satitle=blu-ray+50GB+BD+RE&sacat=58058%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=ZIP%2FPostal&sabfmts=1&saobfmts=insif&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=32%26fsoo%3D2"]http://search.ebay.com/search/search.dll?s...p=32%26fsoo%3D2[/url]

Albo pomęczmy sergio : ) )

ps. Ktoś już nagrywał może 50GB BD-R (E) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apatch' post='104393' date='28.05.2008, 22:53 '][b]pmcomp[/b] zerknij [url="http://svp.co.uk/product/tdk_bd_re_50gb_rewriteable_1x_2x_blu_ray_disc_3734"]TUTAJ[/url] , wychodzi chyba minimalnie taniej.[/quote]

Cena dobra ale chyba nie wysyłają do Polski (brak Polski na liście, tak jak i innych krajów). :lol:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='104425' date='29.05.2008, 07:44 ']Cena dobra ale chyba nie wysyłają do Polski (brak Polski na liście, tak jak i innych krajów). :lol:

Pozdro[/quote]

Zasymulowałem BRD i po przeliczeniu VAT (stawka 22%) + wysyłka wyszło 32,9 BP = 141 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalecam ostrożność przy wyborze - 50GB może być jako Dual Layer i jako Dual Side po 25 GB - łatwo zrobić czeski błąd .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='BoDeX' post='104431' date='29.05.2008, 08:52 ']Zalecam ostrożność przy wyborze - 50GB może być jako Dual Layer i jako Dual Side po 25 GB - łatwo zrobić czeski błąd .


Pzdr.[/quote]

Eeee, widziały gały co brały (będą brały) ;):lol: .

[url="http://www.amazon.com/Blu-ray-Layer-REWRITABLE-Professional-Jewel/dp/B000FL5Y2S/ref=pd_bbs_11?ie=UTF8&s=electronics&qid=1212046066&sr=8-11"]Ten[/url] wygląda na OK.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='104428' date='29.05.2008, 08:40 ']Zasymulowałem BRD i po przeliczeniu VAT (stawka 22%) + wysyłka wyszło 32,9 BP = 141 pln.[/quote]

mi 50gb w Japonii wychodziło chyba 80zł. W sklepie internetowym. Trzeba by było doliczyć przesyłke ze sklepu do siostry.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taką TDK BD-RE (kosztowała mnie niecałe 115 PLN) - 1 szt niestety mój Samsung BDP-1000 nie czyta 2 warstwowych. Co do nagrywania to trochę długo trwa x2 - jakieś 1,5 h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW - a w ogóle to który player na 100% taką dwuwarstwową BD-RE przeczyta ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='104527' date='29.05.2008, 20:56 ']BTW - a w ogóle to który player na 100% taką dwuwarstwową BD-RE przeczyta ?

Pzdr.[/quote]

No właśnie mam zamiar sprawdzić na PS3 i Samie 1400.

Poza tym na takiej płytce chcę się nauczyć i poeksperymentować.
Jedzie do mnie nagrywara zewn. USB supermarki LG (BD + HD DVD).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna , fajna , także się czaiłem - ale przy tym złączu to x2 będziesz nagrywał 24 godziny ! :rolleyes: ( joke )

Z niecierpliwością czekam na pierwsze wrażenia ...


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywara kosztowała ponad 10 000 pln. , a płyty .... hmmm ... ok. 200 pln - coś tak kojarzę ! :rolleyes:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='104551' date='29.05.2008, 22:14 ']Nagrywara kosztowała ponad 10 000 pln. , a płyty .... hmmm ... ok. 200 pln - coś tak kojarzę ! :rolleyes:


Pzdr.[/quote]

To ja chyba trochę później zaczynałem. Pamiętam, że pierwszą nagrywarkę Pioneera kupiliśmy do firmy za prawie 4 tys. (taka do peceta). Ale rzeczywiście, taka "standalone" , profesjonalna do authoringu (Pioneera) kosztowała coś koło 15 tys. Były wtedy specjalne nośniki "for authoring".
A płytki DVD-RW były na pewno po 100 zł. (jeśli nie więcej). To był chyba 2001 rok (początek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='104425' date='29.05.2008, 06:44 ']Cena dobra ale chyba nie wysyłają do Polski (brak Polski na liście, tak jak i innych krajów). :rolleyes:

Pozdro[/quote]



ale jam z uk....

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...