Skocz do zawartości
jajo9

TVP HD z DVB-T (koniec nadawania)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie żenada... Po co w takim bądź razie inwestować w MPEG4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TVP HD duży zasłaniający pas na ekranie o treści: "TVP HD - Test DVB-T - O dostępność programu tvp hd pytaj operatorów platform satelitarnych oraz sieci telewizji kablowych tvp hd serdecznie zapraszamy!",

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stała się normalność.

Wizytujący nasz kraj Japończycy nie mogli się pozbierać widząc FTA DVB-T HD.

Rośnie szansa, że TVP HD wróci do ASTER Cable.

Ostatnio wprowadzili skutecznie VOD.

A wtedy już na 100% będzie Good Buy SAT TV.

Stanie także, że wzrośnie ciśnienie na klienta wiejskiego.

A tam juz siedzi CP od zawsze.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płacisz wyłącznie za posiadanie urządzenia zdolnego do odtwarzania programu telewizyjnego.

Taki jest tytuł opłaty abonamentowej.

Czyli za posiadanie a nie oglądanie.

Za "manie" TV to ja zapłaciłem sprzedawcy w momencie zakupu. Teraz to ja mogę płacić za oglądanie. I właśnie na tym tle doszło do zderzenia, ponieważ abonament w takim kształcie stał się w istocie kolejnym podatkiem, pobieranym nielegalnie. Ale to sprawa na inne rozważania.... ;) Niech martwią się Ci co płacą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy cos się zmieni z tym komunikatem na TVP HD "TVP HD - Test DVB-T - O dostępność programu tvp hd pytaj operatorów platform satelitarnych oraz sieci telewizji kablowych tvp hd serdecznie zapraszamy!", i na tvp sport, ze emisja g. 18:30*20:30? Znając Polske to pewnie nikłe szanse:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko odnosnie dvb-t i nie chce otwierac dodatkowego tematu ,wiec zapytam tu:Jestem z Płocka i złapałem sygnał z Warszawy(siła 99%,a jakosc 78%)Mam tylko głos poniewaz moj tv ma standart mpeg2 (musze dokupic moduł).Teraz pytanko:dlaczego wyszukuje mi tylko TVP 1,TVP 2,TVP Historia,TVP Kultura,TVP HD, i TVP INFO .Czytałem w innych postach ze ludzie odbieraja jeszcze TVN,Polsat Posat sport ...Dlaczego u mnie wyszukuje tylko te 6 z TVP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka POT-u jest na 55 kanale i nadawana z Pałacu Kultury ale sygnał jest bardzo słaby dlatego pewnie nie łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tvp hd pojawi sie znowu z nadajnika Poznan/Srem..? Gdzies taka informacje widzialem:) Skoro pojawilo sie na astrze i mozna odbierac za darmo to dlaczego nie na dvb-t?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie, że nie ma go w I Multipleksie. Gdy TVP zdecyduje się "przejąć" III Multipleks, to może go w nim umieszczą. Ale to wróżenie z fusów. Na razie możemy zapomnieć o TVP HD w DVB-T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tvp hd pojawi sie znowu z nadajnika Poznan/Srem..? Gdzies taka informacje widzialem:) Skoro pojawilo sie na astrze i mozna odbierac za darmo to dlaczego nie na dvb-t?

A od kiedy TVP HD można odebrać z Astry za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Od wtedy, kiedy ruszyła platforma tvp:) i tvp hd znalazlo sie w tej darmowej ofercie tej platformy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żadnej platformy nie ma ; ) ani kanału TVP HD (niestety.... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh Gmeru - co Ty wiesz o nadawaniu :D;);)

Jak gość pisze dzisiaj, że ma darmową platformę TVP to pewnie tak jest. :(:D:D

Może właśnie rozkodował NDS. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, podpytuje się bo może czegoś nie wiem ; p w dobie turbosraczki wszystko możliwe ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...