Skocz do zawartości
sciopa

JVC LT-40DS7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zastanawiam sie nad kupnem LCD-ka JVC LT-40DS7.W jednym ze sklepów sprzedawca dał mi kilka dziwnych wskazówek tzn.telewizja nie nadaje sygnału HDTV,trzeba mnieć do tego specjalny dekoder(wspomne ze jestem w anglii)dekoder taki kosztuje ok.350 funciaków plus abonament i coś tam jeszcze.Chodziło mu o to że nie bede miał czystego obrazu.
Problem w tym że nie mam pojecia czy miał racje.Obecnie posiadam Cyfrowy posat i Dekoder Samsung DSB-S305G.Czy z tej platformy da sie coś wykrzesać na taki TV?I czy ten obraz bedzie żyleta?
Telewizorek prezentuje sie bardzo ładnie i obraz pokazywany z demowego dvd był super.Ale jak to bedzie w odniesienu do poskiej platformy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sciopa' date='22.05.2006, 16:11 ']Witam,zastanawiam sie nad kupnem LCD-ka JVC LT-40DS7.W jednym ze sklepów sprzedawca dał mi kilka dziwnych wskazówek tzn.telewizja nie nadaje sygnału HDTV,trzeba mnieć do tego specjalny dekoder(wspomne ze jestem w anglii)dekoder taki kosztuje ok.350 funciaków plus abonament i coś tam jeszcze.Chodziło mu o to że nie bede miał czystego obrazu.
Problem w tym że nie mam pojecia czy miał racje.Obecnie posiadam Cyfrowy posat i Dekoder Samsung DSB-S305G.Czy z tej platformy da sie coś wykrzesać na taki TV?I czy ten obraz bedzie żyleta?
Telewizorek prezentuje sie bardzo ładnie i obraz pokazywany  z demowego dvd był super.Ale jak to bedzie w odniesienu do poskiej platformy?
[right][post="5171"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Trudno powiedzieć jakie ty masz oko bo sprzedawca ma rację tylko zależy jakie masz wymagania. Tak obraz z sygnału satelitarnego SD będzie średnich lotów i nie będzie taki jak na DVD... nie mówiąć o przepaści w porównaniu do obrazu High Definition. Nie masz wyjścia poprostu taka era nastała, że telewizory wyprzedziły telewizję i musimy czekać na kanały HDTV a tak pozostaje przymknąć oko na średni obraz ze źródeł SD. Jeżeli dla Ciebie DVD jest żyleta to nie będziesz się czepiał obrazu z Polsatu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta demówka na dvd była nagrana w HDTV.Wiec obraz był naprawde clear,żadnych widocznych pikseli(białe jest białe a czarne jest czarne)naprawde wyraziste kolory.Kontrast 1200:1 tylko ze wszystko w HD :D .Poklikałem po necie i znalazłem SKY BOX-a odpowiednik Cyfry+ i Cyf.Posatu,mają juz w sprzedaży dekoder z HD cena £299..ehh.
Ale w Polsce to jeszcze potrwa :D niestety.Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sciopa' date='23.05.2006, 00:10 ']Ta demówka na dvd była nagrana w HDTV.Wiec obraz był naprawde clear,żadnych widocznych pikseli(białe jest białe a czarne jest czarne)naprawde wyraziste kolory.Kontrast 1200:1 tylko ze wszystko w HD :D .Poklikałem po necie i znalazłem SKY BOX-a odpowiednik Cyfry+ i Cyf.Posatu,mają juz w sprzedaży dekoder z HD cena £299..ehh.
Ale w Polsce to jeszcze potrwa :D niestety.Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.
[right][post="5196"][/post][/right][/quote]

Tak jak napisał Mario SD nie będzie napewno super... chociaż jak weźmiesz jakiś tuner co ma podłączenie do TV przez component/DVI/HDMI to napewno jakość będzie lepsza niż przez inne podłączenia ale szoku nie oczekuj szczególnie po zobaczenie na tym telewizorze HD. Ale nie jest źle :P Poprostu "jest" i już. Nie ma tragedii bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=5739"]http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=5739[/url]
JVC jako jedyny / na dole trzyma płynność i kolory .
Oczywiście ważna jest jakość sygnału bezapelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...